Beste Moderne filosofie boeken van 2020, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2020 in de categorie Moderne filosofie. Een uitgebreide lijst van de beste Moderne filosofie boeken en beste Moderne filosofie boeken series van 2020 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Moderne filosofie boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Moderne filosofie boeken van 2020

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Moderne filosofie boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Moderne filosofie' Gedrukte boeken in 'Moderne filosofie' Audioboeken in 'Moderne filosofie'

Engels | Druk: New edition | Paperback | 9780141185491
5 op 5 sterren
Boek cover Nausea van Jean-Paul Sartre (Paperback)
Jean-Paul Sartres first published novel, Nausea is both an extended essay on existentialist ideals, and a profound fictional exploration of a man struggling to restore a sense of meaning to his life. This Penguin Modern Classics edition is translated from the French by Robert Baldick with an introduction by James Wood. Nausea is both the story of the troubled life of an introspective historian, Antoine Roquentin, and an exposition of one of the most influential and significant philosophical attitudes of modern times - existentialism. the book chronicles his struggle with the realisation that...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: New ed | Paperback | 9780141185132
4 op 5 sterren
Boek cover The Plague van Albert Camus (Paperback)
The Plague is Albert Camuss world-renowned fable of fear and courage the townspeople of Oran are in the grip of a deadly plague, which condemns its victims to a swift and horrifying death. Fear, isolation and claustrophobia follow as they are forced into quarantine. Each person responds in their own way to the lethal disease: some resign themselves to fate, some seek blame, and a few, like Dr Rieux, resist the terror. An immediate triumph when it was published in 1947, the Plague is in part an allegory of Frances suffering under the Nazi occupation, and a story of bravery and determination...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141023991
4.6 op 5 sterren
Boek cover The Myth of Sisyphus van Albert Camus (Paperback)
Penguin Great Ideas
Throughout history, some books have changed the world. They have transformed the way we see ourselves - and each other. They have inspired debate, dissent, war and revolution. They have enlightened, outraged, provoked and comforted. They have enriched lives - and destroyed them. Now Penguin brings you the works of the great thinkers, pioneers, radicals and visionaries whose ideas shook civilization and helped make us who we are. Inspired by the myth of a man condemned to ceaselessly push a rock up a mountain and watch it roll back to the valley below, The Myth of Sisyphus transformed...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789462982291
5 op 5 sterren
Boek cover Geschiedenis schrijven van Jeannette Kamp (Paperback)
wegwijzer voor historici
'Geschiedenis schrijven! Wegwijzer voor historici' biedt (aankomende) historici heldere richtlijnen voor de verschillende fasen van historisch onderzoek. Hoe kom je tot een goede vraagstelling? Hoe ga je om met de bronnen van het verleden? Hoe baan je je een weg door de literatuur? De wegwijzer maakt de lezer vertrouwd met de invloed van de digitalisering op het historisch handwerk en toont de geldende standaards met betrekking tot een geschreven of gesproken historisch betoog. Geschiedenis schrijven! bepleit een brede blik op de bronnen van het verleden: van archiefstukken tot beeldmateriaal...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 5 | Paperback | 9789463101660
5 op 5 sterren
Boek cover Door Spinozas lens van Tinneke Beeckman (Paperback)
een oefening in levensfilosofie
Boek Door Spinoza S Lens geschreven door Beeckman Tinneke uitgegeven door Pelckmans Uitgevers Oosterse filosofie
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789086872350
5 op 5 sterren
Boek cover Het waagstuk van de politiek van Hannah Arendt (Paperback)
over politieke leugens en burgerlijke ongehoorzaamheid
Hannah Arendt confronteert ons in Het waagstuk van de politiek met de vraag hoe we moeten omgaan met liegende politici. Wat mogen we doen wanneer die politici de democratische rechtsstaat in gevaar brengen? Het waagstuk van de politiek bevat niet eerder in het Nederlands vertaalde essays en een uniek interview met Günter Gaus. Arendt's ideeën zijn actueler dan ooit. Op erudiete wijze fileert ze niet alleen het gedrag van politici, maar ook dat van ons burgers.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025907693
5 op 5 sterren
Boek cover Simone de Beauvoir van Kate Kirkpatrick (Hardcover)
Een leven
"Simone de Beauvoir. Een leven' is de nieuwe, monumentale biografie geschreven door Kate Kirkpatrick. Diepgravend, verrassend en ontroerend. Filosoof, schrijver en feministisch icoon – Simone de Beauvoir was het allemaal. Biografe Kate Kirkpatrick had voor het eerst toegang tot nooit eerder beschikbare dagboeken en correspondentie. Het resultaat is een echte pageturner: diepgravend, verrassend en ontroerend. Deze baanbrekende biografie werpt een geheel nieuw licht op De Beauvoir, die definitief neergezet wordt als een van de belangrijkste denkers van de twintigste eeuw. "Toen De...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789000370658
Boek cover Hannah Arendt van Ann Heberlein (Hardcover)
Over liefde en kwaad
Gezaghebbende biografie over een van de belangrijkste denkers van de 20e eeuw Een leven lang hield Hannah Arendt (1906-1975) zich bezig met de onzekere grens tussen goed en kwaad. Een leven dat een cruciaal hoofdstuk in de geschiedenis van het Westen omvat, een tijd waarin onze ideeën over de mens en zijn waarde, schuld en verantwoordelijkheid opnieuw werden gedefinieerd – en waarin Arendt uitgroeide tot een van de belangrijkste denkers van de twintigste eeuw. Als dochter van Joodse ouders groeit Arendt op in het onstuimige Duitsland van de jaren dertig, waar ze zich vanaf jonge leeftijd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789025908935
Boek cover Amerikaanse filosofie van John Kaag (Paperback)
Leef je eigen leven
Voor de lezers van Irvin D. Yalom en Sarah Bakewell: Kaag vertelt meeslepend over nog redelijk onontdekte Amerikaanse filosofen In een afgelegen bibliotheek stuit John Kaag op het oeuvre van alle belangrijke Amerikaanse filosofen, zoals John Dewey, Walt Whitman en William James. Geïnspireerd vertelt Kaag het voor velen onbekende verhaal van hun denken. Het is een filosofie die het leven omarmt en zich kenmerkt door pragmatisme, zelfvertrouwen en zelftranscendentie. Tijdens het lezen verandert het persoonlijke leven van Kaag ook. "Niet sinds Robert Pirsigs 'Zen en de kunst van het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789025908942
Boek cover Amerikaanse filosofie van John Kaag (Onbekend)
Leef je eigen leven
Voor de lezers van Irvin D. Yalom en Sarah Bakewell: Kaag vertelt meeslepend over nog redelijk onontdekte Amerikaanse filosofen In een afgelegen bibliotheek stuit John Kaag op het oeuvre van alle belangrijke Amerikaanse filosofen, zoals John Dewey, Walt Whitman en William James. Geïnspireerd vertelt Kaag het voor velen onbekende verhaal van hun denken. Het is een filosofie die het leven omarmt en zich kenmerkt door pragmatisme, zelfvertrouwen en zelftranscendentie. Tijdens het lezen verandert het persoonlijke leven van Kaag ook. "Niet sinds Robert Pirsigs 'Zen en de kunst van het...
›› meer info en gelijkaardige boeken