Beste Romeinen boeken van 2020, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2020 in de categorie Romeinen. Een uitgebreide lijst van de beste Romeinen boeken en beste Romeinen boeken series van 2020 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Romeinen boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Romeinen boeken van 2020

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Romeinen boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Romeinen' Gedrukte boeken in 'Romeinen' Audioboeken in 'Romeinen'

Nederlands | Druk: 12 | Paperback | 9789026321733
4.2 op 5 sterren
Boek cover De oudheid van F.G. Naerebout (Paperback)
Grieken en Romeinen in de context van de wereldgeschiedenis
De oudheid 12e druk is een boek van F.G. Naerebout uitgegeven bij Ambo. ISBN 9789026321733 In dit handboek over de oudheid wordt de geschiedenis van de Griekse en Romeinse wereld op een nieuwe wijze gepresenteerd: ingebed in naar tijd en ruimte uitgebreide kaders – chronologisch van de vroege prehistorie tot ver in de Middeleeuwen en geografisch over het hele gebied van Europa, Azië en Noord-Afrika. Binnen deze kaders ligt de nadruk steeds op de Grieks-Romeinse wereld van de periode 1000 v.C. tot 500 n.C. Die periode wordt in vier naar opzet gelijkwaardige delen gesplitst, waarbij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789045203461
4.5 op 5 sterren
Boek cover Vespasianus - Scherprechter van Rome van Robert Fabbri (Paperback)
Vespasianus - Scherprechter van Rome
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789045202303
4.5 op 5 sterren
Boek cover Vespasianus - Afgod van Rome van Robert Fabbri (Paperback)
Vespasianus deel 3 - afgod van Rome Derde deel in de bestsellende Vespasianus-serie! Kennis van de voorgaande delen wordt sterk geadviseerd. Vespasianus is als officier aan de grens van het Romeinse Rijk gestationeerd, waar hij lokale opstanden moet onderdrukken en de Romeinse wet moet implementeren. Maar politieke gebeurtenissen in Rome Tiberius toenemende krankzinnige uitspattingen en de groeiende graancrisis roepen hem terug naar de stad. Als Caligula keizer wordt, gelooft Vespasianus dat de situatie zal verbeteren. In plaats daarvan ziet hij de jonge keizer van Rome rijzende ster...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 9 | Paperback | 9789025304188
3.6 op 5 sterren
Boek cover Jezus van Fik Meijer (Paperback)
en de vijfde evangelist
"Een lekker dik leesboek, dat zowel uw religieuze als uw historische belangstelling zal prikkelen' Trouw "Een levendig beeld van Jezus' Het Parool "Dit is een heel belangrijk boek. Het opent je ogen.' boekenpanel DWDD "Geen ander weet zo'n groot publiek te boeien met informatie over de klassieke oudheid' Nederlands Dagblad
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789401912341
5 op 5 sterren
Boek cover Augustus van Adrian Goldsworthy (Paperback)
Van revolutionair tot keizer van Rome
'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard. Adrian Goldsworthy portretteert keizer Augustus in deze ontwapenende biografie. Augustus was de eerste keizer van Rome en ging de geschiedenisboeken in als 'vader des vaderlands' die zorgde voor vrede en voorspoed. Maar de weg naar de top werd gekenmerkt door grof geweld, manipulatie en intriges. Historicus Adrian Goldsworthy schrijft met verfrissende eerlijkheid en terechte bewondering over een keizer die minstens zo belangrijk is geweest voor het Romeinse...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789045216188
4.5 op 5 sterren
Boek cover Alexanders erfenis van Robert Fabbri (Paperback)
De sterkste wint
'Geschiedenisles boordevol actie!' - NRC Handelsblad 'Wervelende boeken die je het liefst in één ruk uitleest.' - De Telegraaf 'Ik voorzie grote gevechten bij mijn begrafenis.' - Alexander de Grote Babylon, 323 v. Chr.: Alexander de Grote ligt op sterven en laat het grootste en angstaanjagendste rijk achter dat de wereld ooit heeft gezien. Terwijl hij zijn laatste adem uitblaast in een kamer met zeven lijfwachten, weigert Alexander een opvolger te benoemen. Maar wie neemt het van hem over als er geen natuurlijke opvolger is? Zodra het nieuws over de onverwachte dood van de koning ook de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401916721
4.4 op 5 sterren
Boek cover Wee de overwonnenen van Alexander van de Bunt (Paperback)
Germanen, Kelten en Romeinen in de Lage Landen
Wee de overwonnenen van Alexander van de Bunt is een diepgravend historisch werk over de vroege bewoners van de Lage Landen. In Wee de overwonnenen vertelt de talentvolle archeoloog Alexander van de Bunt het verhaal van de vroege bewoners van onze streken. Wij kennen deze volkeren vooral door de ogen van de Romeinen, met name via Julius Caesar en Tacitus. Maar wie waren de bewoners van de Lage Landen? Wat waren hun gebruiken? Welke taal spraken ze? Welke goden vereerden ze? En vooral: waar kwamen ze precies vandaan? Op levensechte wijze beschrijft Alexander van de Bunt vele cruciale...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401916738
5 op 5 sterren
Boek cover Wee de overwonnenen van Alexander van de Bunt (Onbekend)
Germanen, Kelten en Romeinen in de Lage Landen
Wee de overwonnenen van Alexander van de Bunt is een diepgravend historisch werk over de vroege bewoners van de Lage Landen. In Wee de overwonnenen vertelt de talentvolle archeoloog Alexander van de Bunt het verhaal van de vroege bewoners van onze streken. Wij kennen deze volkeren vooral door de ogen van de Romeinen, met name via Julius Caesar en Tacitus. Maar wie waren de bewoners van de Lage Landen? Wat waren hun gebruiken? Welke taal spraken ze? Welke goden vereerden ze? En vooral: waar kwamen ze precies vandaan? Op levensechte wijze beschrijft Alexander van de Bunt vele cruciale...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789045216287
4.5 op 5 sterren
Boek cover Alexanders erfenis van Robert Fabbri (Onbekend)
De sterkste wint
'Geschiedenisles boordevol actie!' - NRC Handelsblad 'Wervelende boeken die je het liefst in één ruk uitleest.' - De Telegraaf 'Ik voorzie grote gevechten bij mijn begrafenis.' - Alexander de Grote Babylon, 323 v. Chr.: Alexander de Grote ligt op sterven en laat het grootste en angstaanjagendste rijk achter dat de wereld ooit heeft gezien. Terwijl hij zijn laatste adem uitblaast in een kamer met zeven lijfwachten, weigert Alexander een opvolger te benoemen. Maar wie neemt het van hem over als er geen natuurlijke opvolger is? Zodra het nieuws over de onverwachte dood van de koning ook de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401917094
3 op 5 sterren
Boek cover Het rijk van de Habsburgers van Martyn Rady (Paperback)
Een duizendjarig vorstengeslacht
De Habsburgers: één geslacht, duizend jaar aan de macht. Martyn Rady vertelt hun geschiedenis. De Habsburgers, onder wie Karel V, Filips II en Maximiliaan, speelden een millennium lang een bepalende rol in de geschiedenis van Centraal-Europa. Ze begonnen de Dertigjarige Oorlog, stopten de opmars van de Ottomanen en namen het op tegen Napoleon. Hun rijk strekte zich in de loop der tijd uit tot Zuidoost-Azië en Zuid-Amerika. In dit toegankelijke, rijk geïllustreerde boek vertelt Martyn Rady hun geschiedenis en laat zien hoe relevant deze familie is voor de geschiedenis van Europa.
›› meer info en gelijkaardige boeken