Beste verkochte artikelen in 'Medisch beroep' van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Medisch beroep. Een uitgebreide lijst van de best verkochte artikelen in 'Medisch beroep'.

Engels | Hardcover | 9781781556399
Boek cover Christiaan Barnard van David Cooper (Hardcover)
The Surgeon Who Dared
From humble beginnings as a `barefoot boy' in a small town in the heart of South Africa, he learned to mix with presidents and prime ministers, with royalty and popes, and quickly embraced the high-life of the jet-set who surrounded him. Throughout life, he was a serial womanizer, bedding famous European film stars (and their secretaries). He survived three tempestuous marriages and divorces, each wife becoming younger than the last until their age difference reached 40 years. This scientifically-trained surgeon called on the services of a `witchdoctor' (a sangoma)-unsuccessfully-to help...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781405923538
5 op 5 sterren
Boek cover Unnatural Causes: The Life and Many Deaths of Britains Top Forensic Pathologist van Dr Richard Shepherd (Paperback)
'An absolutely brilliant book. I really recommend it, I don't often say that' Jeremy Vine, BBC Radio 2
THE TRUE CRIME BOOK OF THE YEAR AND SUNDAY TIMES TOP 10 BESTSELLER 'One of the most fascinating books I have read in a long time. Engrossing, a haunting page-turner. A book I could not put down' The Times, BOOKS OF THE YEAR __________ Meet the forensic pathologist, Dr Richard Shepherd. He solves the mysteries of unexplained or sudden death. He has performed over 23,000 autopsies, including some of the most high-profile cases of recent times; the Hungerford Massacre, the Princess Diana inquiry, and 9/11. He has faced serial killers, natural disaster, 'perfect murders'...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024587315
3.1 op 5 sterren
Boek cover Door het water, door het vuur van Christian Unge (Onbekend)
Een vrouwelijke arts met een drugsverslaving, een enorme explosie in een appartementencomplex, een maffiabaas, én een man die wel eens de sleutel kan zijn tot dit alles. Door het water, door het vuur van Christian Unge is de start van een verslavende Scandinavische thrillerserie. Voor liefhebbers van Samuel Bjørk en Daniel Cole. Tekla Berg is een begenadigd arts – met een fotografisch geheugen en een amfetamineverslaving – op de spoedeisende hulp. Wanneer een explosie een appartementencomplex verwoest, redt ze een ernstig verbrande man. Alles wijst op een terroristische aanslag en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 13 | Paperback | 9789029543194
4.7 op 5 sterren
Boek cover Slotcouplet van Sander de Hosson (Paperback)
Ervaringen van een longarts
Geneeskunde, dat is soms genezen, vaak verlichten, altijd troosten. Longarts Sander de Hosson laat zien hoe deze eeuwenoude uitspraak nog altijd geldt, ook tijdens de coronacrisis. Hij behandelt patiënten met een ongeneeslijke ziekte, bij wie de laatste levensfase is aangebroken. Met een team van zorgverleners streeft hij naar de beste kwaliteit van leven en sterven voor de patiënt. De Hosson vertelt openhartig hoe hij denkt, voelt en handelt bij vaak ingewikkelde ziektegeschiedenissen, en hoe hij worstelt met de vraag die veel artsen hebben: waar ligt de grens van de geneeskunde? Moet wel...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781250272003
5 op 5 sterren
Boek cover How to Save a Life van Lynette Rice (Hardcover)
The Inside Story of Grey's Anatomy
THE NEW YORK TIMES BESTSELLER The first inside story of one of TV's most popular and beloved dramas, Grey's Anatomy. More than fifteen years after its premiere, Grey’s Anatomy remains one of the most beloved dramas on television and ABC's most important property. It typically wins its time slot and has ranked in the Top 20 most-watched shows in primetime for most of its seventeen-season run. It currently averages more than eight million viewers each week. Beyond that, it’s been a cultural touchstone. It introduced the unique voice and vision of Shonda Rhimes; it made Ellen Pompeo,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021426778
4.3 op 5 sterren
Boek cover Dokter, nu ik er toch ben van Rutger Verhoeff (Paperback)
Belevenissen van een huisarts
Kijk voor de meest actuele informatie over COVID-19 op de website van het RIVM. Een uniek kijkje in de werkdag van de moderne huisarts Ruim tien jaar geleden rondde Rutger Verhoeff zijn opleiding tot huisarts af. In de jaren die volgden werkte hij als waarnemend huisarts op verschillende plekken in het land en behandelde hij duizenden pati�nten. In dit boek geeft hij een inkijk in wat hij op een werkdag zoal meemaakt en vertelt hij over de momenten die op allerlei manieren een onvergetelijke indruk op hem hebben gemaakt. Het zijn emotionele luchtige en soms geestige verhalen over...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789029543507
5 op 5 sterren
Boek cover Huisarts op recept van Marnix van der Leest (Paperback)
Dilemma's uit de spreekkamer
In Huisarts op recept toont Marnix van der Leest de schoonheid van zijn vak – als een van de weinigen mag hij een heel mensenleven volgen. Hij vertelt over het meisje met vlechtjes dat opgroeit tot een jonge vrouw, en haar eerste soa, over een feestbeest met een doodswens, de man zonder diagnose die ernstig lijdt aan magnetische straling, en de schouw na het prachtige sterfbed van een non. Deze verhalen laten zien dat het huisartsenvak naast medische kennis gebaseerd is op het zien en kennen van patiënten. Van der Leest vertelt openhartig hoe hij worstelt met de vraag of hij iedereen...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Geneeskunde algemeen