Beste Contemporary fantasy boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Contemporary fantasy. Een uitgebreide lijst van de beste Contemporary fantasy boeken en beste Contemporary fantasy boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Contemporary fantasy boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Contemporary fantasy boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Contemporary fantasy boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Contemporary fantasy' Gedrukte boeken in 'Contemporary fantasy' Audioboeken in 'Contemporary fantasy'

Engels | E-book | 9781250217325
4.6 op 5 sterren
Boek cover The House in the Cerulean Sea van Tj Klune (Onbekend)
A NEW YORK TIMES, USA TODAY, and WASHINGTON POST BESTSELLER! A 2021 Alex Award winner! The 2021 RUSA Reading List: Fantasy Winner! An Indie Next Pick! One of Publishers Weekly's "Most Anticipated Books of Spring 2020" One of Book Riot’s “20 Must-Read Feel-Good Fantasies” Lambda Literary Award-winning author TJ Klune’s bestselling, breakout contemporary fantasy that's "1984 meets The Umbrella Academy with a pinch of Douglas Adams thrown in." (Gail Carriger) Linus Baker is a by-the-book case worker in the Department in Charge of Magical Youth. He's tasked with determining...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781250217288
4.6 op 5 sterren
Boek cover The House in the Cerulean Sea van Tj Klune (Hardcover)
A magical island. A dangerous task. A burning secret. Linus Baker leads a quiet, solitary life. At forty, he lives in a tiny house with a devious cat and his old records. As a Case Worker at the Department in Charge Of Magical Youth, he spends his days overseeing the well-being of children in government-sanctioned orphanages. When Linus is unexpectedly summoned by Extremely Upper Management he's given a curious and highly classified assignment: travel to Marsyas Island Orphanage, where six dangerous children reside: a gnome, a sprite, a wyvern, an unidentifiable green blob, a...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781429952040
4.6 op 5 sterren
Boek cover Rhythm of War van Brandon Sanderson (Onbekend)
Book Four of The Stormlight Archive
**An instant #1 New York Times Bestseller and a USA Today and Indie Bestseller! The Stormlight Archive saga continues in Rhythm of War, the eagerly awaited sequel to Brandon Sanderson's #1** New York Times bestselling Oathbringer**, from an epic fantasy writer at the top of his game.** After forming a coalition of human resistance against the enemy invasion, Dalinar Kholin and his Knights Radiant have spent a year fighting a protracted, brutal war. Neither side has gained an advantage, and the threat of a betrayal by Dalinar’s crafty ally Taravangian looms over every strategic move. ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9780765326386 | 1232 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Rhythm of War van Brandon Sanderson (Hardcover)
Book Four of The Stormlight Archive
The Stormlight Archive saga continues in Rhythm of War, the eagerly awaited sequel to Brandon Sandersons #1 New York Timesb Bestselling bOathbringerb, from an epic fantasy writer at the top of his game. After forming a coalition of human resistance against the enemy invasion, Dalinar Kholin and his Knights Radiant have spent a year fighting a protracted, brutal war. Neither side has gained an advantage, and the threat of a betrayal by Dalinar’s crafty ally Taravangian looms over every strategic move. Now, as new technological discoveries by Navani Kholin’s scholars begin to change the face...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780575093393 | 1088 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover Rhythm of War van Brandon Sanderson (Paperback)
The Stormlight Archive saga continues in Rhythm of War, the eagerly awaited sequel to Brandon Sanderson's #1 New York Times bestselling Oathbringer, from an epic fantasy writer at the top of his game. After forming a coalition of human resistance against the enemy invasion, Dalinar Kholin and his Knights Radiant have spent a year fighting a protracted, brutal war. Neither side has gained an advantage, and the threat of a betrayal by Dalinar's crafty ally Taravangian looms over every strategic move. Now, as new technological discoveries by Navani Kholin's scholars begin to change the face of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024590414
2.6 op 5 sterren
Boek cover Echo van Thomas Olde Heuvelt (Paperback)
Bekroond met 4* in de Vrij Nederland D&T gids. Echo van Thomas Olde Heuvelt (bekend van HEX) is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de vallei betreden bekruipt hen het onheilspellende gevoel dat ze niet alleen zijn. Niet veel later is Augustin dood en ontwaakt Nick uit een coma. Hij is verminkt en heeft zijn gezicht in het verband. Een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315882
Boek cover De gevallen koning van Holly Black (Onbekend)
De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers. Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo 'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022591611
4.7 op 5 sterren
Boek cover Elfhame 2 -   De gevallen koning van Holly Black (Hardcover)
Deel 2 van de Elfhame-serie
De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers. Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo 'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022592809
Boek cover Later van Stephen King (Paperback)
Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven? Jamie Conklin is enig kind. Als zoon van een alleenstaande moeder die lastig rond kan komen, wil hij niets liever dan een normale jeugd. Maar jammer genoeg voor Jamie is hij allesbehalve normaal… Geboren met een bovennatuurlijke gave die hij van zijn moeder geheim moet houden, ziet Jamie dingen die niemand anders kan zien en weet hij meer dan eigenlijk mogelijk zou moeten zijn. Wanneer een rechercheur van de New Yorkse politie hem betrekt bij de klopjacht op een moordenaar, komt Jamie...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022592847 | 336 pagina's
Boek cover Elfhame 3 -   De verbannen koningin van Holly Black (Hardcover)
Deel 3 van de Elfhame-serie
Het afsluitende deel van de alom bejubelde Elfhame-trilogie Verbannen, krachteloos en nog even sterfelijk als altijd probeert Jude Duarte haar leven weer op te pakken. Als het verraad van Cardan haar één ding heeft geleerd, is het wel dat macht makkelijker te verwerven is dan vast te houden. Maar Jude is allesbehalve van plan zich gewonnen te geven. Als haar tweelingzus Taryn onverwacht op de stoep staat – in levensgevaar en met een afschuwelijk geheim – vormt zich het eerste idee voor een meesterlijk plan om alles te herwinnen wat Cardan haar heeft afgenomen. Om haar zus te redden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Fantasy