Beste verkochte artikelen in 'Scandinavische thrillers' van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Scandinavische thrillers. Een uitgebreide lijst van de best verkochte artikelen in 'Scandinavische thrillers'.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565566 | 429 pagina's
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Björk (Onbekend)
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst "Ik reis alleen". Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer tot...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565580
4.3 op 5 sterren
Boek cover De doodsvogel van Samuel Bjørk (Onbekend)
In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk (van de bestsellerIk reis alleen) keert het politieduo Holger Munch en Mia Krüger terug in een psychologisch indringende thriller. Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Munch wordt op de zaak gezet. De bijdrage van superrechercheur Krüger is cruciaal, maar ze worstelt met zelfmoordneigingen en verslaving. Dan duikt er een verontrustend filmpje op dat nieuwe details prijsgeeft. Ondertussen zit Munchs dochter midden in een emotionele crisis en komt ze in contact met een zeer zieke...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565603 | Geen personage
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Björk (Onbekend)
In de derde Munch & Krüger-thriller van Samuel Bjørk worden rechercheurs Holger Munch en Mia Krüger opgeschrikt door de brute moord op een 21-jarige ballerina. Nu extra voordelig! In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt een 22-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie vindt in het bos vlakbij een camera op een statief, precies gericht op de plaats delict. Het nummer ‘4’ is in de lens gekrast. Inspecteur Holger Munch...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761399
4.3 op 5 sterren
Boek cover Hoogzomer van Kim Faber (Onbekend)
Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden. In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024597109
3.9 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk (Onbekend)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe onderzoekseenheid...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933345
5 op 5 sterren
Boek cover Paradijs van Jens Lapidus (Onbekend)
Jens Lapidus is een van Zwedens meest geliefde auteurs. Na jaren is hij terug met Paradijs, een meedogenloze literaire misdaadroman over een land in verval. In Zweden heeft de polarisatie in de maatschappij een nieuw dieptepunt bereikt. Om de geprivilegieerden te beschermen, zijn er in Stockholm muren gebouwd rond zogenaamde ‘aandachtswijken’. Een van die wijken is Järva – ook wel cynisch Paradijs City genoemd. Het is het verkiezingsjaar en ondanks de onrustige situatie in het land besluit minister van Binnenlandse Zaken Eva Basarto Henriksson een politieke bijeenkomst in Järva te...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044362022
4.5 op 5 sterren
Boek cover Box van Camilla Läckberg (Onbekend)
Wanneer een vrouw dood wordt aangetroffen in een kist doorboord met zwaarden, vraagt de politie zich af of het een mislukte goocheltruc is of een brute moord. Inspecteur Mina Dabiri schakelt de hulp in van Vincent Walder, mentalist en expert in lichaamstaal en magie. Ze linken de dood met eerdere moordzaken en beseffen dat ze op jacht zijn naar een roekeloze seriemoordenaar die tegengehouden moet worden voordat er nog meer slachtoffer vallen. Maar zowel Mina als Vincent heeft een duister geheim. Hun verleden lijkt verband te houden met de zaak. Ze moeten de moordenaar een stap voor zijn....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933505
2.6 op 5 sterren
Boek cover De samaritaan van Cilla En Rolf Börjlind (Onbekend)
De zevende Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van Springvloed. Topkwaliteit uit Zweden. Iemand die anderen wil helpen Is niet altijd een goed mens Wanneer Olivia Rönning wordt vermist, gaat haar collega Lisa Hedqvist samen met Tom Stilton – die daarvoor zijn zelfgekozen coronaquarantaine in de Stockholm-archipel beëindigt – naar haar op zoek. Het spoor leidt naar een afgelegen vakantiehuisje, dat echter in lichterlaaie staat wanneer ze er aankomen. In de nog nasmeulende resten wordt even later het verkoolde lichaam van een vrouw gevonden… Intussen is Mette Olsäter, de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9788726569988
3.8 op 5 sterren
Boek cover Partnerruil van James Patterson (Onbekend)
Detective Jacob Kanon maakt zich klaar voor een reis door Europa, maar niet eentje waar hij zich op verheugt. In Rome, Parijs, Kopenhagen en Frankfurt zijn er in korte tijd meerdere jonge koppels vermoord, waaronder Jacob's dochter en haar vriend. De enige aanwijzing die hij heeft is een ansichtkaart van de daders. Wanneer Dessie Larsson, een Zweedse journaliste, ook een ansichtkaart ontvangt, proberen ze samen de daders te ontmaskeren. Lukt het Jacob om gerechtigheid te vinden voor zijn overleden dochter? Schrijvers James Patterson en Liza Marklund hebben hun krachten gebundeld met als...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning