Beste Psychologische thrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Psychologische thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Psychologische thrillers boeken en beste Psychologische thrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Psychologische thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Psychologische thrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Psychologische thrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Psychologische thrillers' Gedrukte boeken in 'Psychologische thrillers' Audioboeken in 'Psychologische thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024583300
4.3 op 5 sterren
Boek cover Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson (Onbekend)
Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Ze zijn een heel gewoon gezin: Adam, zijn vrouw Ulrika en hun negentienjarige dochter Stella. Ze leiden een gerieflijk leven in een villawijk, met goedbetaalde banen en een uitgebreide vriendenkring. Tot Stella wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een man van bijna tweemaal haar leeftijd. Hoe kende ze deze zakenman, en vooral, welke reden zou ze hebben gehad om hem te doden? Adam gelooft in zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789461094995
3.7 op 5 sterren
Boek cover Slaap maar zacht van Linda Jansma (Onbekend)
als je wakker wordt, begint je nachtmerrie
Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie Op de IC-afdeling waar verpleegkundige Maud werkt, ligt een man in coma. Niemand weet wie hij is. De rechercheur die belast is met het onderzoek, regelt een item over de onbekende man in Opsporing Verzocht, waarna een getuige zich meldt. Maar voor deze vrouw gehoord kan worden, overlijdt ze. Als er dan ook nog eens onverklaarbare dingen op de afdeling gebeuren, begint Maud te vermoeden dat iemand haar patiënt dood wil. Maar wie? En waarom?
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te herlopen. Maar dan ontrafelt ze een duister geheim. De 44-jarige chocolatier Lotte Bonnet woont al jaren gelukkig in Zuid-Limburg met haar man Emil, een voormalige vluchteling uit Bosnië. Maar dan pleegt Emil onverwacht zelfmoord tijdens het lopen van de Camino en blijft Lotte ontredderd achter. Als ze elf maanden later naar Bosnië reist om zijn as uit te strooien, ontdekt Lotte dat Emil heeft gelogen over zijn identiteit. Ze schakelt een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761948 | Geen personage
3.6 op 5 sterren
Boek cover Valse getuige van Karin Slaughter (Onbekend)
'Slaughter heeft een meesterstuk afgeleverd.' – ★★★★ VN Detective & Thrillergids Een geweldige standalone-thriller van de onbetwiste Queen of Crime: Karin Slaughter levert eersteklas spanning. Ze dachten ermee weg te komen… Ze hadden het mis. Leigh en haar zus Callie zijn geen slechte mensen, maar op een avond meer dan twintig jaar geleden hebben ze iets vreselijks gedaan. Het resulteerde in een leven dat getekend werd door schuldgevoelens, verraad en geheimen. Jaren later heeft Leigh, inmiddels werkzaam bij een succesvol advocatenkantoor, de herinneringen aan die avond...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355769
Boek cover Perfecte stilte van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder. Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402316506
4.4 op 5 sterren
Boek cover De beller op lijn vier van J.D. Barker (Onbekend)
J.D. Barker brak internationaal door met Horen, zien, zwijgen – het eerste deel in de bestsellertrilogie over rechercheur Sam Porter Jordan Briggs is de koningin van de New Yorkse radio. Ze neemt geen blad voor de mond en deelt dagelijks haar ongezouten mening met meer dan vijf miljoen luisteraars. Op een dag spreekt ze de inbellende Bernie, die live een spelletje wil spelen. Jordan moet kiezen tussen Ubers of taxi’s. Ze kiest taxi’s en vergeet het gesprek al snel. Tot er vlak voor haar kantoor zeven taxi’s ontploffen. Terwijl de brandweer en ambulances uitrukken en het aantal...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402317022
4.4 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 10 -   Niemand zeggen van M.J. Arlidge (Onbekend)
Hij was de enige die de moorden kon stoppen
Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen Grace met zo veel geweld en onrust te maken gehad. Voor het eerst in haar leven is ze bang om de controle te verliezen: haar trouwe partner Charlie is met zwangerschapsverlof en tegelijkertijd doet haar collega Joseph Hudson er álles aan om haar het leven zuur te maken. Drie moordzaken houden Helen ’s nachts wakker: een oude, rijke man, vermoord tijdens een inbraak in zijn immense huis; een jonge...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026150845
4 op 5 sterren
Boek cover Op de vlucht van Karen Rose (Onbekend)
Daisy Dawson wordt op brute wijze belaagd. Een zaak voor FBI-agent Gideon Reynolds. Het onderzoek brengt hem dichter bij een verleden dat hij begraven dacht te hebben dan hem lief is… Als kind ontsnapte FBI-agent Gideon Reynolds aan een sekte, noodgedwongen zijn familie achterlatend. Hoezeer deze gebeurtenis hem getekend heeft, blijkt des te meer wanneer hij op de zaak van Daisy Dawson wordt gezet, een jonge vrouw die sinds kort in Sacramento woont en op een avond bruut aangevallen wordt. Hoe verder Gideons onderzoek naar de dader komt, hoe meer blijkt dat het te maken heeft met zijn eigen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024597093 | 384 pagina's
Boek cover Munch & Kruger 4 -   Sneeuwwit van Samuel Björk (Paperback)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. 2001. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022594568 | 192 pagina's
Boek cover Twee kleine visjes van M.J. Arlidge (Paperback)
De huiveringwekkende voorgeschiedenis van Helen Grace
Een unieke inkijk in het leven van inspecteur Helen Grace Alles in de wind en Schuitje varen geven fans van M.J. Arlidge een unieke inkijk in de jeugd van inspecteur Helen Grace. Indrukwekkend, gruwelijk en aangrijpend – deze verhalen laten zien hoe Helen Grace is geworden tot de persoon die we nu kennen. Alles in de wind De vijftienjarige Jodie arriveert bij haar derde weeshuis. Misschien is dit keer alles anders. Misschien blijft ze dit keer ongedeerd en wordt er goed voor haar gezorgd. Maar de waarheid is dat Jodie niemand meer heeft om haar te beschermen. Ze zal zichzelf moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning