Beste Psychologische thrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Psychologische thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Psychologische thrillers boeken en beste Psychologische thrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Psychologische thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Psychologische thrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Psychologische thrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Psychologische thrillers' Gedrukte boeken in 'Psychologische thrillers' Audioboeken in 'Psychologische thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.6 op 5 sterren
Boek cover De laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak. Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover. De situatie voert hen naar een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024581696
4.5 op 5 sterren
Boek cover Het bloemenmeisje van Anya Niewierra (Onbekend)
Winnaar van de Hebban Thrillerprijs 2020! Het bloemenmeisje van Anya Niewierra is een zinderende psychologische thriller over moederschap, verraad en menselijk onvermogen. De 43-jarige Franse kruidenarts Nina Fleurie leidt een teruggetrokken bestaan in de Pyreneeën. Haar afgezonderde leven verandert wanneer zij bezoek krijgt van een Nederlandse vrouw. Deze Théa Wanders blijkt haar tweelingzus, van wie zij als baby werd gescheiden. Théa had een gelukkige jeugd in Maastricht terwijl Nina tot haar veertiende door haar moeder Mia werd verstopt in de desolate Pyreneeën. Hier schiep de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024583300
4.1 op 5 sterren
Boek cover Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson (Onbekend)
Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Ze zijn een heel gewoon gezin: Adam, zijn vrouw Ulrika en hun negentienjarige dochter Stella. Ze leiden een gerieflijk leven in een villawijk, met goedbetaalde banen en een uitgebreide vriendenkring. Tot Stella wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een man van bijna tweemaal haar leeftijd. Hoe kende ze deze zakenman, en vooral, welke reden zou ze hebben gehad om hem te doden? Adam gelooft in zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402314175
4.3 op 5 sterren
Boek cover Zonder gezicht van Robert Bryndza (Onbekend)
Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace. Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie. Tot ze de opdracht kreeg een seriemoordenaar op te sporen, en hij haar eerst vond. Kate’s carrière eindigde in een schandaal en ze bleef getraumatiseerd, verraden en publiekelijk vernederd achter. Jaren later worstelt Kate nog steeds met de gevolgen als ze de kans krijgt haar verleden recht te zetten. Er lijkt een copycat-moordenaar actief die het afgrijselijke werk van zijn idool voortzet. Kate...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789461094728
4.5 op 5 sterren
Boek cover Wacht maar af van Loes den Hollander (Onbekend)
Wie kun je nog vertrouwen als je geheugen je in de steek laat? Het leven van Franka is totaal veranderd. Er zijn weken voorbijgegaan waarvan ze zich niets herinnert. Ze ontdekt dat haar moeder is overleden en haar man gedraagt zich ineens erg afstandelijk. Franka is niet meer de vrouw die ze was voordat ze een hersenbloeding kreeg. Maar langzaam bekruipt haar het akelige gevoel dat niet álle veranderingen aan haar hersenletsel toe te schrijven zijn…
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789461094674
4.7 op 5 sterren
Boek cover Nooit meer alleen van Angelique Haak (Onbekend)
Zes vrienden, verbonden door een groot geheim... Als Emma een overlijdensbericht onder ogen krijgt, is ze in shock. Gaat het bericht werkelijk over haar vroegere middelbare schoolvriendin Sara? En waarom eindigt het met die drie dikgedrukte letters die ze zo graag wilde vergeten? N.M.A. Emma gaat op zoek naar de waarheid rond Sara’s dood, maar daarbij komen zaken aan het licht die beter voor altijd verborgen hadden kunnen blijven…
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315936
4.5 op 5 sterren
Boek cover Kwaad bloed van Robert Galbraith (Onbekend)
Een Cormoran Strike thriller
‘Galbraith is op zijn best in dit web van mysteries en bewijst zich opnieuw als unieke schrijver.’ **** NRC Handelsblad 'Ik houd van Strike. Op Robin ben ik al helemaal verliefd.' NRC Handelsblad ‘Een solide detective waarin vooral haar satirische talent schittert. Rowling blijft een meesterverteller.’ de Volkskrant Robert Galbraith is het pseudoniem van J.K. Rowling Privédetective Cormoran Strike is op bezoek bij zijn familie in Cornwall wanneer hij benaderd wordt door een vrouw die meer wil weten over de vermissing van haar moeder, Margot Bamborough. In 1974 is zij onder...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978810
Boek cover De jacht van Will Dean (Onbekend)
De jacht is het eerste deel in de ijzersterke nieuwe thrillerserie rondom de dove heldin Tuva Moodyson. HOREN Tuva Moodyson, een dove verslaggever van een lokaal Zweeds krantje, is op zoek naar het verhaal dat haar carrière kan lanceren, in de hoop eindelijk het piepkleine dorp Gavrik te verlaten. ZIEN Twee lichamen liggen diep in de bossen bij een afgelegen Zweeds dorpje. Hun ogen ontbreken. ZWIJGEN Een web van leugens. Een onopgeloste moord van twintig jaar geleden. Kan Tuva de moordenaar te slim af zijn voor ze diens laatste slachtoffer wordt? Ze wil het graag geloven. Maar...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning