Beste Psychologische thrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Psychologische thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Psychologische thrillers boeken en beste Psychologische thrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Psychologische thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Psychologische thrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Psychologische thrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Psychologische thrillers' Gedrukte boeken in 'Psychologische thrillers' Audioboeken in 'Psychologische thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024583300
4.2 op 5 sterren
Boek cover Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson (Onbekend)
Een heel gewoon gezin van Mattias Edvardsson is een originele, psychologische roman over een gezin dat uit elkaar valt. Hoe ver zou jij gaan als je dochter beschuldigd wordt van moord? Ze zijn een heel gewoon gezin: Adam, zijn vrouw Ulrika en hun negentienjarige dochter Stella. Ze leiden een gerieflijk leven in een villawijk, met goedbetaalde banen en een uitgebreide vriendenkring. Tot Stella wordt gearresteerd op beschuldiging van moord op een man van bijna tweemaal haar leeftijd. Hoe kende ze deze zakenman, en vooral, welke reden zou ze hebben gehad om hem te doden? Adam gelooft in zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402759433
3.7 op 5 sterren
Boek cover Winterland van Kim Faber (Onbekend)
'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ●●●● NRC Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai provinciestadje gestuurd. Zijn enige uitdaging: de spanningen rond het plaatselijke asielzoekerscentrum. Als er een bom ontploft in hartje Kopenhagen en Junckers voormalige partner Signe Kristiansen op de zaak wordt gezet, voelt hij zich volledig buitengesloten. Het onderzoek verloopt moeizaam, tot Kristiansen plots een gouden tip krijgt. Ondertussen belandt er tot Junckers grote verbazing een moordzaak op zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789021422176
4.1 op 5 sterren
Boek cover Ons huis van Louise Candlish (Onbekend)
‘Meesterlijk bedachte, verslavende pageturner.’ The Guardian Als Fiona Lawson op een dag thuiskomt ziet ze dat er een verhuiswagen voor haar woning staat, en dat onbekende mensen spullen naar binnen aan het brengen zijn. Er moet sprake zijn van een vreemd misverstand. Maar als ze het verhuizende stel hierop wil wijzen, komt ze erachter dat al háár spullen uit het huis verdwenen zijn. De nieuwe bewoners weten niet beter dan dat ze het huis voor flink wat geld hebben gekocht, en dat Fiona en haar ex-man Bram de verkoopakte ondertekend hebben. Als Bram vervolgens spoorloos verdwenen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401613996
3.5 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Paperback)
In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401614009
3.5 op 5 sterren
Boek cover Vlieland van Kiki van Dijk (Onbekend)
In de spannende thriller Vlieland van Kiki van Dijk gaat reisblogger Charlie op onderzoek uit nadat er twee meisjes verdwijnen. Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Noortje Brink. Vlieland, de nieuwe vakantiethriller van Kiki van Dijk, gaat over Charlie. Charlie is reisblogger, maar zoekt het dit jaar noodgedwongen dichter bij huis. Als ze wordt uitgenodigd voor een paar nachten op een glamping op Vlieland, grijpt ze haar kans. Het eiland trekt de laatste jaren veel hippe toeristen, dankzij de luxe restaurants, exclusieve winkeltjes en prachtige natuur. Op het eiland...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403108711
4.5 op 5 sterren
Boek cover Koninkrijk van Jo NesbØ (Paperback)
De nieuwe Nesbø: een ijzingwekkende tragedie Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten, terwijl zijn jongere broer Carl zo snel hij kon naar Amerika is vertrokken. De jeugd van de broers was verschrikkelijk: hun vader was bikkelhard en hanteerde een strikt ‘wij tegen de rest’-principe. Roy heeft altijd geprobeerd Carl te beschermen, maar net als iedereen in het dorp dacht hij dat zijn broer voorgoed was verdwenen – op de vlucht voor de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403128818
4.5 op 5 sterren
Boek cover Koninkrijk van Jo NesbØ (Onbekend)
Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten, terwijl zijn jongere broer Carl zo snel hij kon naar Amerika is vertrokken. De jeugd van de broers was verschrikkelijk: hun vader was bikkelhard en hanteerde een strikt ‘wij tegen de rest’-principe. Roy heeft altijd geprobeerd Carl te beschermen, maar net als iedereen in het dorp dacht hij dat zijn broer voorgoed was verdwenen – op de vlucht voor de spoken uit zijn verleden. Dan keert Carl...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026352133
3.1 op 5 sterren
Boek cover Wie niet horen wil van Nicci French (Onbekend)
In de psychologische thriller Wie niet horen wil van Nicci French gaat Tess op onderzoek uit als haar dochtertje Poppy vreemde taal begint uit te slaan en een lugubere tekening maakt. Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertje Poppy. Ze moet nog wennen aan haar nieuwe situatie, maar is blij met de hulp die ze krijgt van haar vrienden. Dat Jason inmiddels is getrouwd, daar probeert ze te zich overheen te zetten. Zelf is ze ook weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022591208
4.2 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 10 -   Niemand zeggen van M.J. Arlidge (Paperback)
Hij was de enige die de moorden kon stoppen
Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen Grace met zo veel geweld en onrust te maken gehad. Voor het eerst in haar leven is ze bang om de controle te verliezen: haar trouwe partner Charlie is met zwangerschapsverlof en tegelijkertijd doet haar collega Joseph Hudson er álles aan om haar het leven zuur te maken. Drie moordzaken houden Helen ’s nachts wakker: een oude, rijke man, vermoord tijdens een inbraak in zijn immense huis; een jonge...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402317022
4.2 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 10 -   Niemand zeggen van M.J. Arlidge (Onbekend)
Hij was de enige die de moorden kon stoppen
Deel 10 van de Helen Grace-serie, verschijnt tegelijk met de Engelstalige editie Na covid-19 bevindt het land zich in een van de zwaarste -recessies ooit. Nog nooit heeft inspecteur Helen Grace met zo veel geweld en onrust te maken gehad. Voor het eerst in haar leven is ze bang om de controle te verliezen: haar trouwe partner Charlie is met zwangerschapsverlof en tegelijkertijd doet haar collega Joseph Hudson er álles aan om haar het leven zuur te maken. Drie moordzaken houden Helen ’s nachts wakker: een oude, rijke man, vermoord tijdens een inbraak in zijn immense huis; een jonge...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning