Beste Psychologische thrillers boeken van 2019, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2019 in de categorie Psychologische thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Psychologische thrillers boeken en beste Psychologische thrillers boeken series van 2019 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Psychologische thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Psychologische thrillers boeken van 2019

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Psychologische thrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Psychologische thrillers' Gedrukte boeken in 'Psychologische thrillers' Audioboeken in 'Psychologische thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…br /br /br /Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margrietbr /br /br /Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood.br /br /br /Midden in een broeierig hete zomernacht wordt inspecteur Erika Foster opgeroepen. Een dokter is thuis in zijn bed -gevonden, gestikt. Zijn polsen zijn vastgemaakt en zijn ogen puilen uit door de doorschijnende plastic zak die strak om zijn hoofd is gebonden. Een paar dagen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Onbekend)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044354430
3.3 op 5 sterren
Boek cover Gouden kooi van Camilla Läckberg (Onbekend)
Faye en Jack zijn het absolute droompaar. Ze hebben een succesvol bedrijf en wonen in een luxe appartement. Hun dochter Julienne is de bekroning van hun geluk. Maar schijn bedriegt. Fayes leven draait alleen nog om vertwijfelde pogingen het Jack naar de zin te maken, maar zijn verachting is in ieder gebaar zichtbaar. Wat verbergt haar eens zo lieve man voor haar? Wanneer Jack en Julienne niet terugkeren van een boottochtje en de politie bloedsporen in het appartement vindt, valt de verdenking al snel op Jack. Heeft hij zijn eigen dochter vermoord? Niets in Fayes leven is nog hoe het was...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511224
4.4 op 5 sterren
Boek cover De stilte van de witte stad van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafon liefhebbers die ook van thrillers houden. Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevangenis te verlaten, als de misdaden weer beginnen: in de kathedraal van Vitoria wordt een jong stelletje gevonden: naakt en om het leven gekomen door bijensteken in hun keel. Niet veel later wordt in de Casa del Cordon, een bekend middeleeuws gebouw in de stad, een ander...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402703443
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Paperback)
een Will Trent thriller
★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover. De situatie voert hen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
Onderdeel van de serie Will Trent. Nu tijdelijk met GRATIS kort verhaal Koud hart ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511408
5 op 5 sterren
Boek cover De riten van het water van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafon-liefhebbers die ook van thrillers houden. Inspecteur en profiler Unai Lopez de Ayala – beter bekend als Kraken – krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 jaar oude, rituele manier gedood. Kraken moet een moordenaar zien te stoppen die de Riten van het Water imiteert op historische plekken in Baskenland en Cantabrië – en waarvan alle slachtoffers zwanger blijken te zijn. Commissaris Alba...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585276
4.9 op 5 sterren
Boek cover Het vijfde meisje van J.D. Barker (Paperback)
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen "De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044355390
3.1 op 5 sterren
Boek cover Schaduw van de nacht van Tess Gerritsen (Paperback)
Ava Collette ontvlucht haar verleden in Boston en huurt Brodie's Watch, een oud huis in een afgelegen kustdorpje in Maine. En ook al gaan er verhalen over de rondwarende geest van kapitein Brodie, ze voelt zich er onmiddellijk op haar gemak. Totdat ze vreemde geluiden begint te horen en de dorpelingen ontfutselt wat ze liever geheim houden voor buitenstaander: iedere vrouw die het huis bewoont heeft er ook is komen te overlijden. Is de geest van kapitein Brodie ervoor verantwoordelijk of is een moordenaar van vlees en bloed de schuldige? Iemand die steeds dichter in de buurt van Ava komt...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning