Beste ebook Politiethrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van ebook bestsellers van 2021 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series in 'ebook ' van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte ebook Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2021

In deze lijst staan enkel de best verkochte ebooks. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Alle soorten boeken in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers' Audioboeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044969177
4.7 op 5 sterren
Boek cover Rönning & Stilton 2 - De derde stem van Cilla Börjlind (Onbekend)
een Rönning & Stilton-thriller
Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. De blinde assistente van een messenwerper wordt levenloos aangetroffen in een park in Marseille. Ze is de ex van een goede vriend van Tom Stilton, en samen onderzoeken ze haar dood. Intussen wordt in Stockholm het lijk van douanebeambte Bengt Sahlmann aangetroffen. Er is gepoogd het op zelfmoord te laten lijken, maar dat is overduidelijk niet het geval en de politie legt onmiddellijk de link met een grote drugsvangst van de douane. De zaak belandt op het bureau van Mette Olsäter, die het team leidt dat een grote internationale drugszwendel...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044969184
4.7 op 5 sterren
Boek cover Rönning & Stilton - Zwarte dageraad van Cilla Börjlind (Onbekend)
Olivia Rönning heeft besloten terug te keren bij de politie en wordt op een zaak gezet in de provincie Skåne. In een naburig stadje is een gruwelijke kindermoord gepleegd. Een paar dagen later wordt er nog een kind gedood, deze keer in een dorpje vlak buiten Stockholm. Bij beide kinderen, de zeven jaar oude Aram en de driejarige Emelie, is de nek op dezelfde manier gebroken. De brute moorden op de onschuldige kinderen veroorzaken een schokgolf door het hele land. Mette Olsäter van de Rijksrecherche is betrokken bij het onderzoek. Ze verdenkt een racistische groep die bedreigingen heeft...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044975567
4.6 op 5 sterren
Boek cover Rönning & Stilton 4 - Wiegelied van Cilla En Rolf Börjlind (Onbekend)
Een Rönning & Stilton-thriller
Op een nacht vindt de dakloze Muriel een huilend meisje midden in het centrum van Stockholm. Ze heet Folami en is een vluchtelingetje. Muriel neemt het kind onder haar hoede en brengt het naar haar tijdelijke onderkomen. Elders, in Småland, wordt een graf ontdekt met daarin het lichaam van een jongen wiens keel is doorgesneden. Het team van commissaris Mette Olsäter, met daarin de jonge rechercheur Olivia Rönning, gaat naar de plaats delict om de moord te onderzoeken. In de buurt van het graf wordt een mes gevonden met een inscriptie die erop wijst dat de jongen het slachtoffer is van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044975574
4.4 op 5 sterren
Boek cover Rönning & Stilton 5 - Koudvuur van Rolf Börjlind (Onbekend)
Onderdeel van de serie Rönning & Stilton. Op de Mekongrivier in Thailand glijdt een primitieve kano door het water. De man die erin zit is de voormalige inspecteur Tom Stilton. In zijn zak zit een foto van een onbekende man. Hij is op weg naar de zogeheten Gouden Driehoek, op zoek naar een monster. Een reis om zichzelf te verzoenen met de verschrikkelijke misdaad die hij onlangs heeft begaan. In Stockholm heeft Olivia Rönning heel andere problemen. Een gezin is in hun auto gedood, en deze gruweldaad bracht een schok teweeg in heel Zweden. Een dader wordt gearresteerd en veroordeeld en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…
Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak. Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier maanden...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312874
4.7 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 5 - Koud bloed van Robert Bryndza (Onbekend)
Ze werd verliefd op een moordenaar. Nu is ze er zelf ook een.
Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge De koffer was zwaar verroest. Erika Foster hield stug vol en uiteindelijk gaf hij mee. Maar de inhoud van de koffer overtrof haar ergste nachtmerries. Wanneer een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs rechercheur Erika Foster geschokt. Ze heeft al heel wat gruwelen voorbij zien komen in haar leven, maar dit heeft ze nooit...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758856
3.8 op 5 sterren
Boek cover Cold Case - Verdwenen van Tina Frennstedt (Onbekend)
Een moord in Malmo. Een vergeten onopgeloste zaak. Is de moordenaar terug?
Zestien jaar geleden verdween de negentienjarige Annika Johansson op een idyllische zomeravond in Zuid-Zweden. De zaak werd nooit opgelost en de vrouw is nog steeds vermist. Nu wordt Malmö geteisterd door een moordenaar die vrouwen in hun eigen huis aanvalt. Er zijn alarmerende overeenkomsten met de misdaden van de Deense moordenaar die jaren eerder vrouwen in Kopenhagen verkrachtte en vermoordde en nooit werd opgepakt. De ambitieuze Tess Hjalmarsson, hoofd van het Zweedse coldcaseteam, wordt op de zaak gezet, samen met haar licht ontvlambare assistente Marie Erling. Het onderzoek verloopt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402759433
3.6 op 5 sterren
Boek cover Winterland van Kim Faber (Onbekend)
'Deze loeispannende thriller is de misdaadroman van het jaar.' - ●●●● NRC Door een professionele misstap wordt inspecteur Martin Juncker uit Kopenhagen naar een klein en saai provinciestadje gestuurd. Zijn enige uitdaging: de spanningen rond het plaatselijke asielzoekerscentrum. Als er een bom ontploft in hartje Kopenhagen en Junckers voormalige partner Signe Kristiansen op de zaak wordt gezet, voelt hij zich volledig buitengesloten. Het onderzoek verloopt moeizaam, tot Kristiansen plots een gouden tip krijgt. Ondertussen belandt er tot Junckers grote verbazing een moordzaak op zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978926
4 op 5 sterren
Boek cover Nulpunt van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Het klassieke vakmanschap van de Noorse auteurs Jørn Lier Horst en het rauwere thrillerwerk van Thomas Enger zorgen voor een huiveringwekkende Scandithriller. Een beklemmende, steengoede pageturner. Oslo, 2018. De bekende atlete Sonja Nordstrøm komt niet opdagen bij de boekpresentatie van haar omstreden autobiografie. Als celebrityblogger Emma Ramm later die dag naar Nordstrøms huis gaat, ziet ze dat de deur openstaat en treft ze binnen tekenen van een worsteling aan. Op de televisie zit een papiertje geplakt met daarop het cijfer 1. Rechercheur Alexander Blix krijgt de leiding over de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932058
4.3 op 5 sterren
Boek cover Rookgordijn van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Het tweede deel in de razendspannende Noorse thrillertrilogie van Jørn Lier Horst & Thomas Enger. Op oudjaarsavond wordt Oslo opgeschrikt door een explosie. Alles wijst in de richting van een terroristische aanslag. Onder de gewonden bevindt zich iemand die Alexander Blix goed kent. Ruth-Kristine Smeplass is de moeder van Patricia, die tien jaar geleden op tweejarige leeftijd werd ontvoerd. Blix was toen betrokken bij het onderzoek, maar er is nooit een spoor van het meisje gevonden. Als de vermissing opnieuw in het nieuws komt, raakt verslaggever Emma Ramm geïntrigeerd door de nooit...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning