Beste ebook Politiethrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van ebook bestsellers van 2021 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series in 'ebook ' van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte ebook Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2021

In deze lijst staan enkel de best verkochte ebooks. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Alle soorten boeken in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers' Audioboeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932058
4.3 op 5 sterren
Boek cover Rookgordijn van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Het tweede deel in de razendspannende Noorse thrillertrilogie van Jørn Lier Horst & Thomas Enger. Op oudjaarsavond wordt Oslo opgeschrikt door een explosie. Alles wijst in de richting van een terroristische aanslag. Onder de gewonden bevindt zich iemand die Alexander Blix goed kent. Ruth-Kristine Smeplass is de moeder van Patricia, die tien jaar geleden op tweejarige leeftijd werd ontvoerd. Blix was toen betrokken bij het onderzoek, maar er is nooit een spoor van het meisje gevonden. Als de vermissing opnieuw in het nieuws komt, raakt verslaggever Emma Ramm geïntrigeerd door de nooit...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761351
4.1 op 5 sterren
Boek cover De nachtegaal van Johanna Mo (Onbekend)
Dé nieuwe Zweedse thrillersensatie, verkocht aan 17 landen! Het eerste deel in de Eilandmoorden-reeks. Toen Hanna Duncker negentien jaar oud was, werd haar vader veroordeeld voor moord. De schaamte en verwarring zorgden ervoor dat ze van het eiland Öland wegvluchtte en ergens anders een nieuw leven opbouwde. Pas zestien jaar later, na het overlijden van haar vader, keert ze terug naar haar geboortedorp, om aan het werk te gaan als rechercheur bij de politie van Kalmar, aan de andere kant van de zeestraat. Op haar eerste dag wordt ze samen met haar partner Erik Lindgren naar een plaats...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355769
Boek cover Perfecte stilte van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder. Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933031
Boek cover De fjord van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Het spannende nieuwe boek van Jørn Lier Horst, de bestverkopende Noorse auteur na Jo Nesbø. Scandithrillers van grote klasse. Het is vijftien jaar geleden dat Simon Meier zijn huis uit liep en spoorloos verdween. En een dag geleden dat het lichaam van politicus Bernard Clausen gevonden werd in zijn vakantiehuisje aan de Noorse kust. Als Wisting op de zaak wordt gezet, ontdekt hij algauw dat hij wellicht ook de missende link naar de verdwijning van Simon Meier heeft gevonden. Maar om echt uit te vinden wat er destijds gebeurde, zal hij moeten samenwerken met een oude vijand. Zijn onderzoek...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024597109
4 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk (Onbekend)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402762952
3.6 op 5 sterren
Boek cover Zestien paarden van Greg Buchanan (Onbekend)
Het verleden is niet begraven. Het haalt je binnenkort in...
Het thrillerdebuut van het jaar! 'Hoogst originele en verontrustende thriller.' De Telegraaf. Welk dodelijk gevaar houdt iedereen in de greep? In het slaperige kustplaatsje Ilmarsh in Engeland ontdekt rechercheur Alec Nichols de hoofden van zestien paarden. Ze zijn deels begraven en vormen samen een cirkel. Het meest raadselachtig is dat van alle hoofden één oog zichtbaar is, dat naar de hemel is gericht. Alec weet niet wat hij met dit ongelooflijke schouwspel aan moet en roept de hulp in van forensisch dierenarts Cooper Allen. In de dagen die volgen, ontdekken Cooper en haar team een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403157511
5 op 5 sterren
Boek cover De oogst van Hjörth Rosenfeldt (Onbekend)
De Bergmankronieken deel 7
Iemand wil Billy ontmaskeren, en dat kan hij niet toelaten In een paar dagen tijd worden er drie moorden gepleegd in Karlshamn en de inwoners zijn bang. Vanja Lithner en haar collega’s van de Nationale Recherche staan onder grote druk om de dader te stoppen. Alleen zijn er geen getuigen, geen aanwijzingen, en er lijkt geen verband te zijn tussen de slachtoffers. Psycholoog Sebastian Bergman werkt inmiddels nog maar parttime. Hij wil meer tijd met zijn kleinkinderen spenderen en hoopt op een beetje rust in zijn leven. Door het onverwachte verzoek van Vanja om mee te helpen met het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403157818
Boek cover De perfecte moord van James Patterson (Onbekend)
De razendspannende nieuwe thriller van James Patterson Elke perfecte moord lijkt op een ongeluk, of is elk ongeluk een perfecte moord? FBI-agent Emmy Dockery is niet te stoppen. Ze is jong en ambitieus en haar talent om verbanden te zien die voor anderen verborgen blijven, heeft haar een indrukwekkende staat van dienst opgeleverd. Wanneer echter door het hele land verschillende moorden worden gepleegd, staat ze machteloos. De slachtoffers lijken allemaal te zijn verongelukt, en hebben niets met elkaar gemeen. Maar zo veel ongelukken tegelijkertijd, dat kan geen toeval zijn. Ondertussen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403160610
Boek cover Als je van mij bent van Michael Robotham (Onbekend)
Een bloedstollende thriller van Michael Robotham Langzaam sluit het net zich om haar heen. Maar wie manipuleert wie? Philomena McCarthy heeft altijd moeten vechten om dat te worden wat ze het liefste wil: agent bij de Metropolitan Police. Maar als dochter van een beruchte Londense gangster wordt haar integriteit continu in twijfel getrokken, ook al heeft ze alle banden met haar vader verbroken. Op een dag wordt ze opgeroepen bij een melding van huiselijk geweld en weet ze daar een jonge vrouw in veiligheid te brengen. Tempe Brown blijkt de vriendin te zijn van een zeer gewaardeerde en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | E-book | 9789021422848
4.3 op 5 sterren
Boek cover Smeulend vuur van Arnaldur Indridason (Onbekend)
'Smeulend vuur is briljant. Weer een meesterwerk van Arnaldur.' – ***** Morgunblaðið Een oudere vrouw wordt vermoord in haar huis aangetroffen; op haar bureau ligt een papiertje waarop het telefoonnummer van de gepensioneerde politieman Konráð staat. Het blijkt dat de vrouw hem enige tijd eerder had gevraagd het kind op te sporen dat ze bijna vijftig jaar geleden direct na de geboorte had afgestaan, maar Konráð had geantwoord dat hij haar niet kon helpen. Nu heeft hij daar spijt van en neemt hij zich voor het kind alsnog op te sporen. Smeulend vuur is een meeslepend verhaal over...
›› meer info en gelijkaardige boeken