Beste audioboek Politiethrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van audioboek bestsellers van 2021 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series in 'audioboek ' van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte audioboek Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2021

In deze lijst staan enkel de best verkochte audioboeken. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Alle soorten boeken in 'Politiethrillers' Ebooks in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Luisterboek | Verteller: Jan Donkers | 9789403169101 | Speelduur: 13:35:59
4.6 op 5 sterren
Boek cover Zeg dat het je spijt van Michael Robotham (Onbekend)
Literaire thriller
De vriendinnen Piper en Tash verdwijnen op een gewone zondagochtend. Niemand weet waar ze zijn en de verdwijning houdt het hele land in haar greep. Drie jaar later wordt tijdens de ergste sneeuwstorm in jaren een echtpaar op brute wijze vermoord in de boerderij waar Tash woonde. Een verwarde jongen wordt bij de boerderij opgepakt. Hij zegt dat hij die nacht een meisje heeft gezien dat achterna werd gezeten door een sneeuwman. Psycholoog Joe O’Loughlin gelooft niet dat de jongen schuldig is, zeker wanneer hij kijkt naar de manier waarop de moordenaar te werk is gegaan. Langzamerhand...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Ad Knippels | 9789026350597 | Speelduur: 12:48:13
4.3 op 5 sterren
Boek cover Perfecte resten van Helen Fields (Onbekend)
Eerst grijp hij hen - Dan breekt hij hen
Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof. Tegelijkertijd schreeuwt een vrouw om hulp in een afgesloten kamer ergens in Edinburgh. Het is Luc Callanachs eerste werkdag bij de Schotse politie en hij krijgt direct een moordonderzoek toegewezen. Net...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Roel Fooij | 9789024591671 | Speelduur: 12:58:41
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Björk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en een vliegtuiglabel met de tekst Ik reis alleen. Ik reis alleen van Samuel Bjørk is het eerste boek van een serie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch, een oude rot in het vak, en zijn jongere collega Mia Krüger. Na een intern onderzoek werd Munchs speciale onderzoeksteam jaren geleden opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt zijn team weer tot leven...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Ad Knippels | 9789026353338 | Speelduur: 14:47:58
4.1 op 5 sterren
Boek cover Perfecte prooi van Helen Fields (Onbekend)
Perfecte prooi van Helen Fields is het tweede deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Tijdens een rockfestival valt een medewerker van een liefdadigheidsinstelling midden in het publiek dood neer. Zijn buik is met één haal opengesneden. Niemand heeft de moordenaar gezien. Een week later wordt in een vuilcontainer het lichaam van een basisschoollerares aangetroffen. Ze is gewurgd met haar eigen sjaal. Inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach hebben geen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9788726917123
4.2 op 5 sterren
Boek cover Trofee van Steffen Jacobsen (Onbekend)
In Trofee van Steffen Jacobsen reist privé-detective Michael Sander af naar Finnmark, in het noorden van Noorwegen, waar hij is ingehuurd door Elizabeth Caspersen nadat zij een macabere ontdekking heeft gedaan. Tussen de spullen van haar onlangs overleden vader, de steenrijke zakenman Flemming Caspersen, heeft ze een DVD gevonden waarop een film is te zien waarin twee mensen letterlijk op gruwelijke wijze de dood in worden gejaagd. Michael moet onderzoeken wie de slachtoffers waren en hoe en waarom de vader van Elizabeth bij hun dood betroken is geweest. Al snel kruist Michael zijn pad met...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Ad Knippels | 9789026357022
Boek cover Perfecte stilte van Helen Fields (Onbekend)
Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een silhouet van een pop gesneden. Rechercheurs Ava Turner en Luc Callanach lijken op een dood spoor te zitten in de zaak,totdat een van huidgemaakt pop in een kinderwagen wordt gevonden, naast een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Mathijs Deen | 9789021460987
4.3 op 5 sterren
Boek cover Smeulend vuur van Arnaldur Indridason (Onbekend)
'Smeulend vuur is briljant. Weer een meesterwerk van Arnaldur.' - ***** Morgunblaðið Een oudere vrouw wordt vermoord in haar huis aangetroffen; op haar bureau ligt een papiertje waarop het telefoonnummer van de gepensioneerde politieman Konráð staat. Het blijkt dat de vrouw hem enige tijd eerder had gevraagd het kind op te sporen dat ze bijna vijftig jaar geleden direct na de geboorte had afgestaan, maar Konráð had geantwoord dat hij haar niet kon helpen. Nu heeft hij daar spijt van en neemt hij zich voor het kind alsnog op te sporen. Smeulend vuur is een meeslepend verhaal over...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789044363043
4 op 5 sterren
Boek cover Ontmaskering van Ian Rankin (Onbekend)
Het Schotse parlementslid Gregor Jack wordt betrapt met een prostituee. Terwijl de pers bloed wil zien, doen Jacks vrienden hun best om hem te beschermen. Maar sommige vrienden - vooral die van zijn vrouw - zijn niet zo fris. Eerst heeft Rebus sympathie voor de populaire politicus, maar dat verandert als Jacks vrouw verdwijnt. Iemand wil Jack te gronde richten, en Rebus wil weten waarom.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Wilbert Gieske | 9789046175293
Boek cover De fjord van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Voorgelezen door Wilbert Gieske
Het is vijftien jaar geleden dat Simon Meier zijn huis uit liep en spoorloos verdween. En een dag geleden dat het lichaam van politicus Bernard Clausen gevonden werd in zijn vakantiehuisje aan de Noorse kust. Als Wisting op de zaak wordt gezet, ontdekt hij algauw dat hij wellicht ook de missende link naar de verdwijning van Simon Meier heeft gevonden. Maar om echt uit te vinden wat er destijds gebeurde, zal hij moeten samenwerken met een oude vijand. Zijn onderzoek leidt hem door de duistere wereld van Clausens interesses en bezigheden. En de oplossing lijkt dichter bij huis te liggen dan...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Ad Knippels | 9789403165516
5 op 5 sterren
Boek cover De oogst van Hjörth Rosenfeldt (Onbekend)
In een paar dagen tijd worden er drie moorden gepleegd in Karlshamn en de inwoners zijn bang. Vanja Lithner en haar collega’s van de nationale recherche staan onder grote druk om de dader te stoppen. Alleen zijn er geen getuigen, geen aanwijzingen, en er lijkt geen verband te zijn tussen de slachtoffers. Psycholoog Sebastian Bergman werkt inmiddels nog maar parttime. Hij wil meer tijd met zijn kleinkinderen spenderen en hoopt op een beetje rust in zijn leven. Door het onverwachte verzoek van Vanja om mee te helpen met het onderzoek wordt zijn rust wreed verstoord, en oude herinneringen...
›› meer info en gelijkaardige boeken