Beste audioboek Politiethrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van audioboek bestsellers van 2021 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series in 'audioboek ' van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte audioboek Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2021

In deze lijst staan enkel de best verkochte audioboeken. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Alle soorten boeken in 'Politiethrillers' Ebooks in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Luisterboek | 9789052861029 | Speelduur: 13:07:51
4.5 op 5 sterren
Boek cover Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige… Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is een belangrijk en invloedrijk man, haar verloofde een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Job Römer | 9789026148866 | Speelduur: 04:28:56
4.2 op 5 sterren
Boek cover De Cock en moord in triplo van A.C. Baantjer (Onbekend)
De Cock deel 66
Deel 66 in de Baantjer-serie, De Cock en de moord in triplo, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. In een rode regencape stuift de uiterst aantrekkelijke Arendje van Nijmegen de recherchekamer van bureau Warmoesstraat binnen. Sinds haar echtgenoot met een buurman ging tennissen, is er niets meer van hem vernomen. Arendje vreest dat hij niet meer leeft. Heeft zij daar reden toe? Is er een ander in het spel, vraagt de ervaren rechercheur De Cock, met ceeooceekaa. Of heeft zij zelf misschien een aanbidder die in Richard een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789052861111 | Speelduur: 08:59:25
4.7 op 5 sterren
Boek cover Naar bed, naar bed van M.J. Arlidge (Onbekend)
Soms zou je liever sterven…
'Je nagels krijgen heel wat te verduren terwijl je hoofdstuk na hoofdstuk verslindt.' Hebban.nl Helen Grace heeft al genoeg persoonlijke tragedies meegemaakt, maar als het lijk van een bekende in een nachtclub wordt gevonden, komt het moordonderzoek opeens wel heel dicht bij haar eigen leven. Helen zwijgt in alle talen over haar connectie met het slachtoffer en werkt als een bezetene om de dader te vinden. Als er een tweede slachtoffer valt, wringt Helen zich in zo veel bochten dat alles op scherp komt te staan en ze een onmogelijke keuze moet maken. Vertelt ze over haar privéleven of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789052862088 | Speelduur: 02:30:55
4.5 op 5 sterren
Boek cover Schuitje varen van M.J. Arlidge (Onbekend)
Een korte thriller over Helen Grace die zich afspeelt voor Iene miene mutte
Een korte thriller waarin Helen Grace nog maar net bij de politie zit Speelt zich af in de tijd net voor Iene miene mutte De achttienjarige Helen Grace, net nieuw bij de politie, arriveert als eerste op de plek waar een dodelijk ongeluk heeft plaatsgevonden. Haar collega's zijn ervan overtuigd dat de dood van de jonge man een tragisch ongeluk was. Maar Helen is daar niet zo zeker van. Wie is hun mysterieuze slachtoffer? Waarom zou hij zijn leven riskeren door over een drukke weg te rennen? Waar rende hij voor weg? Een duister geheim is verborgen tussen de stille velden van Hampshire, een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Casper Gimbrère | 9789046173602 | Speelduur: 10:50:40
4 op 5 sterren
Boek cover Nulpunt van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Oslo, 2018. De bekende atlete Sonja Nordstrøm komt niet opdagen bij de boekpresentatie van haar omstreden autobiografie. Als celebrityblogger Emma Ramm later die dag naar Nordstrøms huis gaat, ziet ze dat de deur openstaat en treft ze binnen tekenen van een worsteling aan. Op de televisie zit een papiertje geplakt met daarop het cijfer 1. Rechercheur Alexander Blix krijgt de leiding over de zaak-Nordstrøm. Er zijn verschillende aanwijzingen, maar de timing waarmee die verschijnen lijkt zorgvuldig gepland. Is het allemaal onderdeel van een groter geheel dat ze nog niet kunnen overzien? ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Irma Hartog | 9789026154942 | Speelduur: 02:34:49
4.1 op 5 sterren
Boek cover Verbroken stilte van Karen Rose (Onbekend)
Na een traumatiserende ontvoering staat Daphne’s baas erop dat ze even verlof neemt. Maar zodra ze hoort over de zaak ‘Angel’, komt daar wat haar betreft niets van in. Angel is een zesjarig meisje dat geen woord gezegd heeft sinds ze vier dagen eerder door de politie aangetroffen werd naast een uitgebrande auto. Vlak bij het wrak zijn twee dode lichamen gevonden waarvan het onduidelijk is of dit haar ouders zijn. Wanneer het Daphne wel lukt om Angel aan het praten te krijgen, krijgt ze een raadselachtig en angstaanjagend verhaal te horen over een misdaad die verder reikt dan Daphne had...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789044360912
4.6 op 5 sterren
Boek cover De laatste sterft van Tess Gerritsen (Onbekend)
De levens van drie kinderen raken door extreem gruwelijke gebeurtenis-sen met elkaar verweven: eerst worden hun families vermoord, daarna hun pleeggezinnen. Ze blijven als enige overlevenden over.De kinderen worden in veiligheid gebracht op de streng beveiligde kost-school Evensong, een internaat voor zwaar getraumatiseerde kinderen dat is opgericht door leden van de Mefisto Club. Maura Isles vertrouwt de gang van zaken op de school niet en wil dat de zestienjarige Julian 'Rat' Perkins, die ze kent van een eerdere zaak en ook op Evensong verblijft, een ander onderkomen zoekt. Rechercheur...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9788726622195
3.8 op 5 sterren
Boek cover Mijn wil geschiede van James Patterson (Onbekend)
Wat doe je, als je erachter komt dat een moordenaar jou in het vizier heeft? De vriendinnen van de Women’s Murder Club laten zich niet zomaar afschrikken en proberen een brute seriemoordenaar in de val te lokken. Op steun van haar collega’s hoeft inspecteur Lindsay niet te rekenen, want niemand ziet in dat een serie nieuwe moorden verdacht veel op elkaar lijken. Ze lappen alle regels en procedures aan hun laars... alles om de moordenaar te vinden! Maar zijn de vrouwen op het goede spoor? Laat je in ‘Mijn wil geschiede’ compleet overdonderen door wie de dader is! Heb je genoten van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Peter Römer | 9789026152306
Boek cover De Cock en de schim uit het verleden (deel 88) van Baantjer (Onbekend)
'De Cock en de schim uit het verleden' is Baantjer nummer 88. De Cock en Vledder van Bureau Warmoesstraat worden door een makelaar gebeld. Achter een muurtje in een huis aan het Vondelpark vindt men het lijk van een man die 30 jaar geleden vermist werd. De Cock onderzocht indertijd deze zaak en wordt nu wederom voor een raadsel gesteld.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Henkjan Smits | 9789026156052
Boek cover De Cock en moord in brons van A.C. Baantjer (Onbekend)
Binnen het eerbiedwaardige Oudheidkundig Genootschap van de Klokbekers heersen middeleeuwse toestanden en heidense gebruiken. De leden weten door hun gesloten optreden nieuwsgierige blikken van buitenstaanders te weren, totdat een gerenommeerd lid vermoord wordt aangetroffen onder de Muiderpoort van Amsterdam. In zijn rug steekt een merkwaardig en kostbaar bronzen mes. Rechercheur De Cock dringt met zijn ijverige assistent Vledder binnen in het Genootschap van de Klokbekers, op zoek als zij zijn naar de moordenaar. Het lijkt alsof het aantal verdachten met de dag toeneemt.
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning