Beste verkochte artikelen in 'Politiethrillers' van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de best verkochte artikelen in 'Politiethrillers'.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565566
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Björk (Onbekend)
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst "Ik reis alleen". Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer tot...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026347009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Perfecte resten van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar zijn sporen goed uit te wissen. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933031
Boek cover De fjord van Jørn Lier Horst (Onbekend)
Het spannende nieuwe boek van Jørn Lier Horst, de bestverkopende Noorse auteur na Jo Nesbø. Scandithrillers van grote klasse. Het is vijftien jaar geleden dat Simon Meier zijn huis uit liep en spoorloos verdween. En een dag geleden dat het lichaam van politicus Bernard Clausen gevonden werd in zijn vakantiehuisje aan de Noorse kust. Als Wisting op de zaak wordt gezet, ontdekt hij algauw dat hij wellicht ook de missende link naar de verdwijning van Simon Meier heeft gevonden. Maar om echt uit te vinden wat er destijds gebeurde, zal hij moeten samenwerken met een oude vijand. Zijn onderzoek...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024597109 | 386 pagina's
3.9 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk (Onbekend)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe onderzoekseenheid...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026357046
5 op 5 sterren
Boek cover Perfecte misdaad van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte misdaad, deel 5, van de D.I. Callanach-serie van Helen Fields is een psychopathische moordenaar actief die zijn slachtoffers op hun meest kwetsbare moment pakt. Perfecte misdaad van Helen Fields is deel 5 in de D.I. Callanach-serie. Leven en dood. Ongeluk of opzet? Een nieuwe zaak voor Luc Callanach en Ava Turner. Stephen Berry staat op het punt van een brug af te springen; op het laatste moment weet een psycholoog hem ervan te weerhouden. Een week later wordt Stephen dood aangetroffen onderaan een klif. Inspecteur Luc Callanach en hoofdinspecteur Ava Turner onderzoeken of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026358081
4 op 5 sterren
Boek cover Perfecte moord van Helen Fields (Onbekend)
Perfecte moord van Helen Fields is het zesde deel van de veelgeprezen en bloedstollend spannende D.I. Callanach-serie. Vijf sterren - VN Detective & Thriller gids Perfecte moord van Helen Fields is het zesde deel van de D.I. Callanach-serie. Bart Campbell weet dat de kans klein is dat hij dit overleeft. Al uren zit hij opgesloten in een container. Hij kan zich niet meer precies herinneren wat er is gebeurd, wel dat hij is gedrogeerd en in Edinburgh is ontvoerd. Zeker is dat hij zich nu op een containerschip bevindt. Wat hij niet weet, is dat hij onderweg is naar Frankrijk, waar hem een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026158957
Boek cover Baantjer 91 -   De Cock en een dodelijk spel van Baantjer (Paperback)
Rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat in Amsterdam onderzoekt de dood van een tennisspeler en ontdekt de donkere kanten van de tenniswereld. De Cock wordt opgeschrikt door de dood van de jonge tennisspeler Daniël Sanders, die vermoord is aangetroffen in een sportschool op de Wallen. Deze Daniël blijkt een talentvolle speler te zijn geweest, die na zijn jonge jaren op de Amsterdamse tennisclub GSM, meedraaide in het harde profcircus. Tijdens het onderzoek blijkt deze vriendelijke jongen echter ook een duistere kant te hebben, en naarmate het onderzoek vordert ontdekken De Cock en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402319330
4.8 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 11 - Kom eens gauw van M.J. Arlidge (Onbekend)
Doe het licht niet uit. Hij komt wanneer je slaapt.
Deel 11 in de populaire Helen Grace-serie Laat op de avond komt een jonge vader thuis. Zijn dochtertje ligt rustig in haar bedje te slapen, maar die aanblik is een schrijnend contrast met de ravage die hij aantreft in zijn slaapkamer, waar zijn vrouw dood in bed ligt. Op brute wijze is ze om het leven gebracht. Een paar dagen later komt een moeder thuis van een late dienst en treft haar tienerzoon aan in de woonkamer. Vermoord. Beide moorden lijken met hetzelfde wapen te zijn gepleegd, maar wat is het verband? Terwijl inspecteur Helen Grace zich op de zaak stort, bevindt haar leven zich...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044364446
2 op 5 sterren
Boek cover Luister naar mij van Tess Gerritsen (Onbekend)
Rechercheur Jane Rizzoli en patholoog-anatoom Maura Isles onderzoeken de gruwelijke moord op Sofia Suarez, een verpleegster die enorm geliefd was bij haar buren en collega's. De moord lijkt een zinloze daad van geweld tot Jane erachter komt dat Sofia de dagen voor haar dood meerdere telefoontjes pleegde naar wegwerptelefoons. Had ze iets te verbergen? Jane en Maura ontdekken dat de zaak veel complexer is dan ze dachten, maar verliezen ze, vanwege de nieuwe ontwikkelingen, niet het zicht op iets onheilspellends wat veel dichter bij huis gebeurt?
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning