Beste Politiethrillers boeken van 2019, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2019 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series van 2019 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2019

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Politiethrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers' Audioboeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565566
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst IK REIS ALLEEN. Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer tot...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 9 | Paperback | 9789021018034
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Paperback)
thriller
Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst IK REIS ALLEEN. Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…br /br /br /Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margrietbr /br /br /Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood.br /br /br /Midden in een broeierig hete zomernacht wordt inspecteur Erika Foster opgeroepen. Een dokter is thuis in zijn bed -gevonden, gestikt. Zijn polsen zijn vastgemaakt en zijn ogen puilen uit door de doorschijnende plastic zak die strak om zijn hoofd is gebonden. Een paar dagen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024565603
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
De jongen in de sneeuw, de nieuwe Samuel Bjørk, is het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel met het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger! In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt een 22-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie vindt in het bos vlakbij een camera op een statief, precies gericht op de plaats delict. Het nummer "4' is in de lens gekrast. Inspecteur Holger Munch is met verlof...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak. Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044354423
3.1 op 5 sterren
Boek cover Gouden kooi van Camilla Läckberg (Paperback)
Voor de buitenwereld lijkt het of Faye alles heeft: een perfecte man, een geliefde dochter en een luxeappartement in de meest chique wijk van Stockholm. Maar duistere herinneringen uit haar jeugd in Fjällbacka achtervolgen haar en ze voelt zich steeds meer gevangen in een gouden kooi. Ooit was ze een sterke vrouw met ambities, maar voor Jack heeft ze alles opgegeven. Als hij haar verlaat, stort haar hele wereld in. Ineens heeft ze helemaal niets meer. Eerst is ze radeloos, maar dan besluit ze zich niet zomaar gewonnen te geven en beraamt ze een meedogenloos wraakplan.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044354430
3.1 op 5 sterren
Boek cover Gouden kooi van Camilla Läckberg (Onbekend)
Faye en Jack zijn het absolute droompaar. Ze hebben een succesvol bedrijf en wonen in een luxe appartement. Hun dochter Julienne is de bekroning van hun geluk. Maar schijn bedriegt. Fayes leven draait alleen nog om vertwijfelde pogingen het Jack naar de zin te maken, maar zijn verachting is in ieder gebaar zichtbaar. Wat verbergt haar eens zo lieve man voor haar? Wanneer Jack en Julienne niet terugkeren van een boottochtje en de politie bloedsporen in het appartement vindt, valt de verdenking al snel op Jack. Heeft hij zijn eigen dochter vermoord? Niets in Fayes leven is nog hoe het was...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402703443
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Paperback)
Onderdeel van de serie Will Trent. Over Laatste weduwe Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
Onderdeel van de serie Will Trent. Over Laatste weduwe Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning