Beste Politiethrillers boeken van 2019, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2019 in de categorie Politiethrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Politiethrillers boeken en beste Politiethrillers boeken series van 2019 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Politiethrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Politiethrillers boeken van 2019

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Politiethrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Politiethrillers' Gedrukte boeken in 'Politiethrillers' Audioboeken in 'Politiethrillers'

Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789022576229
4.5 op 5 sterren
Boek cover Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte van M.J. Arlidge (Paperback)
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk gruwelijk detail. Een aantal dagen later wordt een tweede in shock verkerend slachtoffer gevonden en ontstaat er een patroon. In tweetallen worden mensen ontvoerd, vastgehouden en uitgehongerd. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. Inspecteur Helen Grace en haar team weten dat ze jacht maken op een ingenieuze psychopaat die zijn slachtoffers gebroken en vol...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402309782
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 1 - Het meisje in het ijs van Robert Bryndza (Onbekend)
Ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil zeggen. Haar lichaam bevroren in het ijs. En ze is niet de enige…br /br /br /Als het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een park in Zuid-Londen, wordt inspecteur Erika Foster ingeschakeld om het moordonderzoek te leiden. Het slachtoffer, de mooie, jonge en rijke Andrea Douglas-Brown, leek het perfecte leven te leiden. Haar vader is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 2 - De stalker in de nacht van Robert Bryndza (Onbekend)
Als de moordenaar je in het vizier heeft ben je al zo goed als dood...
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.' Margrietbr /br /br /Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en een weinig opmerkelijk -leven. Ze zijn ook allemaal dood.br /br /br /Midden in een broeierig hete zomernacht wordt inspecteur Erika Foster opgeroepen. Een dokter is thuis in zijn bed -gevonden, gestikt. Zijn polsen zijn vastgemaakt en zijn ogen puilen uit door de doorschijnende plastic zak die strak om zijn hoofd is gebonden. Een paar dagen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Onbekend)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311587
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 4 - Laatste adem van Robert Bryndza (Onbekend)
Hij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer… ook los te lezen
Onderdeel van de serie Erika Foster. "Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.' Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het gemartelde lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in een vuilnisbak, haar nietsziende ogen puilend uit hun kassen en haar kleding druipend van het bloed, is detective Erika Foster als eerste ter plaatse. Het enige probleem: dit keer is het niet haar zaak. Terwijl ze vecht om een plekje in het onderzoeksteam ontdekt Erika een verband tussen deze zaak en een onopgeloste moord van vier...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402703443
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Paperback)
een Will Trent thriller
★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover. De situatie voert hen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
Onderdeel van de serie Will Trent. Nu tijdelijk met GRATIS kort verhaal Koud hart ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511408
5 op 5 sterren
Boek cover De riten van het water van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafon-liefhebbers die ook van thrillers houden. Inspecteur en profiler Unai Lopez de Ayala – beter bekend als Kraken – krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 jaar oude, rituele manier gedood. Kraken moet een moordenaar zien te stoppen die de Riten van het Water imiteert op historische plekken in Baskenland en Cantabrië – en waarvan alle slachtoffers zwanger blijken te zijn. Commissaris Alba...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585276
4.9 op 5 sterren
Boek cover Het vijfde meisje van J.D. Barker (Paperback)
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen "De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026147760
5 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Paperback)
Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt te zijn. Maar hoe lang houdt Tess dat vol? En tot welke prijs? Karen Rose schrijft thrillers die wereldwijde bestsellers zijn. Haar boeken werden meermaals bekroond. Karen Rose woont en werkt in...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning