Beste Historische thrillers boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Historische thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Historische thrillers boeken en beste Historische thrillers boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Historische thrillers boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Historische thrillers boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Historische thrillers boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Historische thrillers' Gedrukte boeken in 'Historische thrillers' Audioboeken in 'Historische thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026126529 | 496 pagina's
4.3 op 5 sterren
Boek cover De erfenis van de Tempeliers van Steve Berry (Binding Unknown)
'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311273
4.5 op 5 sterren
Boek cover De Viking van Bjørn Andreas Bull-Hansen (Onbekend)
Torstein Tormodson, krijger en huurling, raakt betrokken bij een gruwelijke machtstrijd…
De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen. Noorwegen, 993. Torsteins vader wordt wreed vermoord door de mannen van Olaf Tryggvason, en de twaalfjarige Torstein wordt meegenomen als slaaf. Als hij kan vluchten, gaat hij op zoek naar zijn oudere broer – en naar wraak. Torstein groeit op en wordt krijger en huurling van de legendarische Jomsvikings-broederschap. Al snel wordt hij betrokken bij de machtsstrijd tussen Olaf Tryggvason en de andere Scandinavische leiders. De pers over De Viking ‘Dit is verreweg het allerbeste boek dat ik over Vikingen heb gelezen.’ **** Hebban ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511224
4.2 op 5 sterren
Boek cover De stilte van de witte stad van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafón liefhebbers die ook van thrillers houden. Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevangenis te verlaten, als de misdaden weer beginnen: in de kathedraal van Vitoria wordt een jong stelletje gevonden: naakt en om het leven gekomen door bijensteken in hun keel. Niet veel later wordt in de Casa del Cordón, een bekend middeleeuws gebouw in de stad, een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044978124
4.2 op 5 sterren
Boek cover De stilte van de witte stad van Eva García Sáenz de Urturi (Onbekend)
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafon liefhebbers die ook van thrillers houden. Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevangenis te verlaten, als de misdaden weer beginnen: in de kathedraal van Vitoria wordt een jong stelletje gevonden: naakt en om het leven gekomen door bijensteken in hun keel. Niet veel later wordt in de Casa del Cordon, een bekend middeleeuws gebouw in de stad, een ander...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789022589717
4.5 op 5 sterren
Boek cover Jomsviking 1 -   De Viking van Bjørn Andreas Bull-Hansen (Paperback)
Torstein Tormodson, krijger en huurling, raakt betrokken bij een gruwelijke machtstrijd
De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen. Noorwegen, 993. Torsteins vader wordt wreed vermoord door de mannen van Olaf Tryggvason, en de twaalfjarige Torstein wordt meegenomen als slaaf. Als hij kan vluchten, gaat hij op zoek naar zijn oudere broer – en naar wraak. Torstein groeit op en wordt krijger en huurling van de legendarische Jomsvikings-broederschap. Al snel wordt hij betrokken bij de machtsstrijd tussen Olaf Tryggvason en de andere Scandinavische leiders. De pers over De Viking ‘Dit is verreweg het allerbeste boek dat ik over Vikingen heb gelezen.’ **** Hebban ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022588246
4.7 op 5 sterren
Boek cover Jomsviking 2 -   Vinland van Bjørn Andreas Bull-Hansen (Paperback)
Torstein Tormodson vaart aan het hoofd van zijn Jomsvikingen naar het beloofde land aan de andere kant van de oceaan
Voor de vele liefhebbers van de televisieseries Vikings en Norsemen Viking Torstein Tormodson moet na de beruchte Slag van Svolder gedwongen met zijn familie naar het westen vluchten om aan de toorn van Olaf Tryggvason en zijn leger te ontsnappen. Torstein staat nu aan het hoofd van de Jomsvikings, een genootschap van Viking-huurlingen. Hij wil een toekomst voor zichzelf en zijn familie veiligstellen, en heeft plannen om scheepsbouwer te worden en een vermogen op te bouwen. Hij gaat op zoek naar de mythische larixbossen die volgens geruchten aan de andere kant van de oceaan te vinden zijn,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400514133
4.5 op 5 sterren
Boek cover Witte stad 2 -   De riten van het water van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafón-liefhebbers die ook van thrillers houden. Inspecteur en profiler Unai López de Ayala krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 jaar oude, rituele manier gedood. Unai moet tegelijkertijd een moordenaar zien te stoppen die de Riten van het Water imiteert op historische plekken in Baskenland en Cantabrië – en waarvan alle slachtoffers zwanger blijken te zijn. Commissaris Alba Díaz de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022593349
5 op 5 sterren
Boek cover Jomsviking 3 -   Het leger van de Denen van Bjørn Andreas Bull-Hansen (Paperback)
Viking Torstein raakt verstrikt in een conflict tussen de heersers van Engeland en Denemarken. Een nieuw tijdperk breekt aan.
Het derde deel van De Jomsviking-serie Het is het jaar 1007. Jomsviking Torstein is als heerser van het gebied Vingulmörk een van de machtigste mannen van Scandinavië geworden. Zijn leven als tot slaaf gemaakte is slechts een vage herinnering. Maar conflicten blijken niet ver weg. Zowel de rechtschapen Erik Håkonsson, graaf van Trøndelag, als de Deense koning Sven Gaffelbaard heeft zijn zinnen gezet op de Engelse koninkrijken. Gebieden die ooit onder Deense heerschappij vielen worden opnieuw veroverd, en de verachte koning Ethelred wordt omvergeworpen. Het leger van de Denen voert de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402316964
Boek cover Het leger van de Denen van Bjørn Andreas Bull-Hansen (Onbekend)
Viking Torstein raakt verstrikt in een conflict tussen de heersers van Engeland en Denemarken. Een nieuw tijdperk breekt aan.
Het derde deel van De Jomsviking-serie Het is het jaar 1007. Jomsviking Torstein is als heerser van het gebied Vingulmörk een van de machtigste mannen van Scandinavië geworden. Zijn leven als tot slaaf gemaakte is slechts een vage herinnering. Maar conflicten blijken niet ver weg. Zowel de rechtschapen Erik Håkonsson, graaf van Trøndelag, als de Deense koning Sven Gaffelbaard heeft zijn zinnen gezet op de Engelse koninkrijken. Gebieden die ooit onder Deense heerschappij vielen worden opnieuw veroverd, en de verachte koning Ethelred wordt omvergeworpen. Het leger van de Denen voert...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024597093
Boek cover Munch & Kruger 4 -   Sneeuwwit van Samuel Björk (Paperback)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. 2001. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning