Beste verkochte artikelen in 'Historische thrillers' van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Historische thrillers. Een uitgebreide lijst van de best verkochte artikelen in 'Historische thrillers'.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026126529
4.3 op 5 sterren
Boek cover De erfenis van de Tempeliers van Steve Berry (Onbekend)
'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean. Een mix van historie, spanning, religie en liefde. In 'De erfenis van de Tempeliers' hebben dieven het voorzien op een dagboek waarin een onderzoek naar de verdwenen schatten van de Tempeliers is opgetekend. Cotton Malone en een vriendin belanden bij een ruïne van een kerk in de Pyreneeën. Zij zijn niet de enigen die op jacht zijn naar de verloren gewaande erfenis van de Tempeliers. Want voor de Kerk blijkt het van levensbelang dat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044978124
4.2 op 5 sterren
Boek cover De stilte van de witte stad van Eva García Sáenz de Urturi (Onbekend)
Spanning, mysterie, cultuur, geschiedenis en veel sfeer: een aanrader voor alle Zafón liefhebbers die ook van thrillers houden. Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevangenis te verlaten, als de misdaden weer beginnen: in de kathedraal van Vitoria wordt een jong stelletje gevonden: naakt en om het leven gekomen door bijensteken in hun keel. Niet veel later wordt in de Casa del Cordón, een bekend middeleeuws gebouw in de stad, een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978377
4.5 op 5 sterren
Boek cover De riten van het water van Eva García Sáenz de Urturi (Onbekend)
Al meer dan een miljoen exemplaren verkocht van de trilogie van De witte stad. Een aanrader voor alle Zafón-liefhebbers die ook van thrillers houden. Inspecteur en profiler Unai López de Ayala – beter bekend als Kraken – krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 jaar oude, rituele manier gedood. Kraken moet een moordenaar zien te stoppen die de Riten van het Water imiteert op historische plekken in Baskenland en Cantabrië – en waarvan alle slachtoffers zwanger blijken te zijn. Commissaris Alba...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024597109
3.9 op 5 sterren
Boek cover Sneeuwwit van Samuel Björk (Onbekend)
Holger Munch en Mia Krüger, de inspecteurs uit Samuel Bjørks wereldberoemde thrillerreeks, zijn terug. En deze keer gaan we terug in de tijd. In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak op te lossen. In een buitenwijk van Oslo zijn twee elfjarige jongens vermoord. Naast de twee lichamen wordt een dode rode vos gevonden. De zaak lijkt op een andere onopgeloste zaak uit Zweden. Holger Munch is hoofd van een nieuwe onderzoekseenheid...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400515277
5 op 5 sterren
Boek cover De witte stad 4 -   Het zwarte boek van de uren van Eva García Sáenz de Urturi (Paperback)
Een nieuw deel in de succesvolle serie van De witte stad! Mijn naam is Unai. Ze noemen me Kraken. Jouw jacht eindigt hier. De mijne begint... Vitoria, 2022. Voormalig inspecteur Unai López de Ayala – alias Kraken – krijgt een anoniem telefoontje dat alles wat hij weet over zijn familie zal veranderen. Hij heeft een week de tijd om het legendarische Zwarte boek van de uren te vinden, een exclusief bibliografisch juweel, en dan zal zijn moeder niet sterven. Zijn moeder, die al tientallen jaren op het kerkhof rust. Hoe is dit mogelijk? Er volgt een race tegen de klok tussen Vitoria en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026161971
5 op 5 sterren
Boek cover Het geheim van Gent van Steve Berry (Onbekend)
Het Lam Gods is vele keren vernield of gestolen. Welke geheimen herbergt het? Onderzoeker Nick Lee reist naar België en komt een van de verdwenen panelen van het wereldberoemde kunstwerk op het spoor… Het wereldberoemde schilderij Het Lam Gods van de gebroeders Van Eyck is in de loop der eeuwen dertien keer vernield, ontmanteld of gestolen. Waarom? Welke geheimen herbergt het? Onderzoeker Nick Lee reist naar België en komt bij toeval een van de verdwenen panelen van het kunstwerk op het spoor. Zijn zoektocht is een gevaarlijke race tegen de klok, met gevaar voor eigen leven, waarin hij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044934120
Boek cover Het zwarte boek van de uren van Eva García Sáenz de Urturi (Onbekend)
Een nieuw deel van De witte stad! Mijn naam is Unai. Ze noemen me Kraken. Jouw jacht eindigt hier. De mijne begint... Vitoria, 2022. Voormalig inspecteur Unai López de Ayala – alias Kraken – krijgt een anoniem telefoontje dat alles zal veranderen aan wat hij denkt te weten over zijn familie. Hij heeft een week de tijd om het legendarische Zwarte boek van de uren te vinden, een exclusief bibliografisch juweel, en dan zal zijn moeder niet sterven. Zijn moeder, die al tientallen jaren op het kerkhof rust. Hoe is dit mogelijk? Er volgt een race tegen de klok tussen Vitoria en Madrid om het...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning