Beste Detectives boeken van 2020, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2020 in de categorie Detectives. Een uitgebreide lijst van de beste Detectives boeken en beste Detectives boeken series van 2020 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Detectives boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Detectives boeken van 2020

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Detectives boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Detectives' Gedrukte boeken in 'Detectives' Audioboeken in 'Detectives'

Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789022576229

M.J. Arlidge
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Helen Grace 1 - Iene Miene Mutte
De een leeft. De ander sterft. Kies maar...
Het meisje was amper nog in leven toen ze het bos uit kwam lopen. Het verhaal van haar ontvoering was donkerder dan de meest verschrikkelijke nachtmerrie. Maar alles wat ze zei was waar. Elk gruwelijk detail. Een aantal dagen later wordt een tweede in shock verkerend slachtoffer gevonden en ontstaat er een patroon. In tweetallen worden mensen ontvoerd, vastgehouden en uitgehongerd. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. Inspecteur Helen Grace en haar team weten dat ze jacht maken op een ingenieuze psychopaat die zijn slachtoffers gebroken en vol...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 3 - Donker water
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368

Karin Slaughter
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Laatste weduwe
Onderdeel van de serie Will Trent. ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586723

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 6 - Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren? Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen. Erika is op zoek naar een...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881

Robert Bryndza
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Erika Foster 6 - Doods geheim
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren? Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen. Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026150159

Baantjer
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Baantjer 86 - De Cock en kermis in de hel
Een oude familievete ligt ten grondslag aan een moord en een bijna-fataal "ongeluk' op het kermisterrein. De Cock graaft in deze onfortuinlijke familiegeschiedenis om meer slachtoffers te voorkomen. Baantjer's 'De Cock en kermis in de hel' is deel 86 in de succesvolle serie over rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat. Na jaren staan twee rivaliserende leden van een kermisfamilie weer allebei met hun attractie op een Amsterdamse kermis op het Westergasfabriekterrein. Tegen de afspraak in, en de oude familievete laait dan ook meteen op. De Cock raakt erbij betrokken als een dode wordt...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351082

Esther Verhoef
3.6 op 5 sterren
Afbeelding van Labyrint- De verhalen
In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen alle hoeken van het thrillergenre zien. In Labyrint – de verhalen komt alles van Nederlands succesvolste schrijfster Esther Verhoef samen. In dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen laat zij de lezer alle hoeken van het thrillergenre zien. Verhoef betreedt nieuwe paden met het mysterieuze "Labyrint', waarin hoofdpersoon Hanna in een obscure onderwereld terechtkomt. "Vuile handen' zoomt in op een eenzame tuinierster met een sinister geheim, en in de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402704945

Karin Slaughter
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Laatste weduwe
een Will Trent thriller
Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover. De situatie voert hen naar een afgelegen plek in de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026343339

Nicci French
Afbeelding van In hechtenis
In hechtenis van schrijversduo Nicci French, bekend van de Frieda Klein-reeks, gaat over een vrouw die vanuit de gevangenis haar onschuld probeert te bewijzen. Een thriller vol onverwachte wendingen. In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldigd van moord op buurman Stuart Rees. Van de bewuste dag kan ze zich echter haast niets herinneren, ze leed aan een depressie. Toch denkt ze dat ze onschuldig is. Wanneer ze merkt dat haar beoogde...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026343346

Nicci French
Afbeelding van In hechtenis
In hechtenis van schrijversduo Nicci French, bekend van de Frieda Klein-reeks, gaat over een vrouw die vanuit de gevangenis haar onschuld probeert te bewijzen. Een thriller vol onverwachte wendingen. In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldigd van moord op buurman Stuart Rees. Van de bewuste dag kan ze zich echter haast niets herinneren, ze leed aan een depressie. Toch denkt ze dat ze onschuldig is. Wanneer ze merkt dat haar beoogde...
›› meer info en gelijkaardige artikelen