Beste Detectives boeken van 2020, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2020 in de categorie Detectives. Een uitgebreide lijst van de beste Detectives boeken en beste Detectives boeken series van 2020 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Detectives boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Detectives boeken van 2020

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Detectives boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Detectives' Gedrukte boeken in 'Detectives' Audioboeken in 'Detectives'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311501
4.5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 3 - Donker water van Robert Bryndza (Onbekend)
In het water zakt het lichaam naar beneden. Op het land begint de nachtmerrie.
Onderdeel van de serie Erika Foster. Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidgebr /br /br /Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord blijven liggen, maar op het land begint de nachtmerrie pas net.br /br /br /Wanneer inspecteur Erika Foster een tip krijgt dat er bewijsmateriaal voor een grote narcoticazaak verstopt ligt in een ongebruikte groeve in een buitenwijk van Londen, gaat ze direct tot een zoekactie over. In de dikke modder worden inderdaad drugs gevonden, maar ook het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402703443
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Paperback)
een Will Trent thriller
★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt en Will moet noodgedwongen undercover. De situatie voert hen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021023878
4.4 op 5 sterren
Boek cover Robert Langdon 5 - Oorsprong van Dan Brown (Paperback)
Robert Langdon deel 5 (ook los te lezen) - Nederlandstalige editie
In Oorsprong van Dan Brown keert Robert Langdon weer terug om een van de grootste mysteries in zijn carrière op te lossen. Robert Langdon, hoogleraar kunstgeschiedenis en symboliek, is te gast in het hypermoderne Guggenheim-museum in Bilbao, voor een belangrijke onthulling die de wetenschap voor altijd zal veranderen. De gastheer van de avond is Edmond Kirsch, een veertigjarige miljardair en futuroloog wiens oogverblindende hightech uitvindingen en gewaagde uitspraken hem wereldberoemd hebben gemaakt. Maar de zorgvuldig georkestreerde avond barst plotseling uit in chaos, waardoor Kirsch'...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758368
4.6 op 5 sterren
Boek cover Will Trent - Laatste weduwe van Karin Slaughter (Onbekend)
Onderdeel van de serie Will Trent. ★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar partner doet een emotionele oproep in de media, maar Michelle is en blijft spoorloos. Een paar weken later, op een rustige zondagmiddag, worden Will Trent en Sara Linton plotseling opgeschrikt door het geluid van explosies. Ze gaan erop af, maar binnen no time loopt alles volledig uit de hand: Sara wordt gekidnapt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022588413
4.1 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 1 - Stille schreeuw van Angela Marsons (Paperback)
Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles. Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586723
5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Paperback)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren? Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen. Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312881
5 op 5 sterren
Boek cover Erika Foster 6 - Doods geheim van Robert Bryndza (Onbekend)
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig
Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter vastgevroren op de weg. Wie zou zo'n gruwelijke moord voor de deur van het slachtoffer uitvoeren? Detective Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook deze zaak te leiden. Tijdens het onderzoek stuit ze op diverse aanvallen op jonge vrouwen in een doorgaans rustige buitenwijk van Londen. Erika is op zoek naar een angstaanjagende moordenaar, en de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313192
4.1 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 1 - Stille schreeuw van Angela Marsons (Onbekend)
Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles. Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich dat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026150159
4.6 op 5 sterren
Boek cover Baantjer 86 - De Cock en kermis in de hel van Baantjer (Paperback)
Een oude familievete ligt ten grondslag aan een moord en een bijna-fataal "ongeluk' op het kermisterrein. De Cock graaft in deze onfortuinlijke familiegeschiedenis om meer slachtoffers te voorkomen. Baantjer's 'De Cock en kermis in de hel' is deel 86 in de succesvolle serie over rechercheur De Cock van bureau Warmoesstraat. Na jaren staan twee rivaliserende leden van een kermisfamilie weer allebei met hun attractie op een Amsterdamse kermis op het Westergasfabriekterrein. Tegen de afspraak in, en de oude familievete laait dan ook meteen op. De Cock raakt erbij betrokken als een dode wordt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026351082
Boek cover Labyrint- De verhalen van Esther Verhoef (Paperback)
In Labyrint – de verhalen laat Esther Verhoef de lezer met dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen alle hoeken van het thrillergenre zien. In Labyrint – de verhalen komt alles van Nederlands succesvolste schrijfster Esther Verhoef samen. In dertien spannende, verrassende en meeslepende verhalen laat zij de lezer alle hoeken van het thrillergenre zien. Verhoef betreedt nieuwe paden met het mysterieuze "Labyrint', waarin hoofdpersoon Hanna in een obscure onderwereld terechtkomt. "Vuile handen' zoomt in op een eenzame tuinierster met een sinister geheim, en in de...
›› meer info en gelijkaardige boeken