Beste Romance boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Romance. Een uitgebreide lijst van de beste Romance boeken en beste Romance boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Romance boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Romance boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Romance boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Romance' Gedrukte boeken in 'Romance' Audioboeken in 'Romance'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402312775
4.3 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 1 - De ongetrouwde hertog van Julia Quinn (Onbekend)
ook los te lezen
De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf Londen, 1813. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de orde van de dag in negentiende-eeuws Engeland. En de familie Bridgerton staat altijd vooraan. Daphne Bridgerton heeft geleerd dat ze maar één doel heeft in het leven: het vinden van een geschikte huwelijkskandidaat. Als de anonieme roddelaarster Lady Whistledown haar afdoet als oud nieuws, lijkt dat desastreus voor Daphnes kansen. Tot de aantrekkelijke hertog Simon Basset in haar leven komt....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313291
4.2 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 1 - Agnetas erfenis van Corina Bomann (Onbekend)
Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het is 1913 en Agneta heeft afstand genomen van haar machtige familie om een vrij leven te leiden als student aan de kunstacademie in Stockholm – met de charmante Michael aan haar zijde. Dan ontvangt ze een telegram waardoor haar leven op zijn kop wordt gezet: ze wordt gesommeerd terug te keren naar landgoed de Leeuwenhof om daar de stoeterij van haar familie te gaan beheren. Daarmee worden haar een adellijke titel en een leven vol luxe op een presenteerblaadje aangeboden, maar was dat niet juist het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586877
4.5 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 2 -   De verliefde graaf van Julia Quinn (Paperback)
Deel 2 van de Familie Bridgerton-serie
De inspiratiebron voor de #1 Netflix-hit Bridgerton ‘Het antwoord op Downton Abbey, maar vele malen kleuriger en ondeugender.’ De Telegraaf Londen, 1814. Rijkdom, lust en verraad zijn aan de orde van de dag in negentiende-eeuws Engeland. En de familie Bridgerton staat altijd vooraan. Anthony Bridgerton maakt volgens Lady Whistledown nog geen aanstalten om zich te verloven. Maar dit keer zit het roddelblad ernaast. Anthony heeft niet alleen besloten te trouwen, hij weet zelfs al met wie! Het enige obstakel is zijn aanstaande schoonzus, Kate Sheffield, de meest bemoeizieke vrouw die...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022587188
3.7 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 3 -   Solveigs belofte van Corina Bomann (Paperback)
Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof 'Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.' de Volkskrant Als jonge bruid leek Solveig een stralende toekomst tegemoet te gaan, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en grootmoeder. Daar is ze hard nodig, want het eerbiedwaardige landgoed verkeert in slechte staat. Solveig heeft allerlei ideeën om het huis en het omringende landgoed te redden, maar welke zijn goed en haalbaar? Als er een gast...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313888
3.7 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 3 - Solveigs belofte van Corina Bomann (Onbekend)
Eén vrouw kan het landgoed van haar familie redden. Maar heeft ze de moed om te doen wat nodig is?
Het afsluitende deel van de razend populaire trilogie De vrouwen van de Leeuwenhof *'*Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.' de Volkskrant Als jonge bruid leek Solveig een stralende toekomst tegemoet te gaan, maar een tragisch ongeval maakt een einde aan haar geluk. Verdrietig trekt zij zich terug op de Leeuwenhof, bij haar moeder en grootmoeder. Daar is ze hard nodig, want het eerbiedwaardige landgoed verkeert in slechte staat. Solveig heeft allerlei ideeën om het huis en het omringende landgoed te redden, maar welke zijn goed en haalbaar? Als er een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | Verteller: Marjolein Alegera | 9789022587171
4.7 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 2 -   Mathildas geheim van Corina Bomann (Paperback)
Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen. Elk op hun eigen manier proberen zij een weg door het leven te vinden, op zoek naar een gelukkige toekomst in een snel veranderende wereld. Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. Dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt Mathilda mee naar het prachtige landgoed de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313871
4.7 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 2 - Mathildas geheim van Corina Bomann (Onbekend)
Een vrouw gaat op zoek naar haar herkomst. Tot de Tweede Wereldoorlog alles ontwricht.
‘Er is een nieuwe Lucinda Riley opgestaan, en ze heet Corina Bomann.’ de Volkskrant Het prachtige Zweedse landgoed de Leeuwenhof is het decor van de levens van drie heel verschillende vrouwen. Elk op hun eigen manier proberen zij een weg door het leven te vinden, op zoek naar een gelukkige toekomst in een snel veranderende wereld. Mathilda is zestien als haar moeder in 1931 plotseling sterft en ze alleen achterblijft. Dan komt de indrukwekkende Agneta Lejongård in haar leven. Agneta blijkt Mathilda’s voogd te zijn en ze neemt Mathilda mee naar het prachtige landgoed de Leeuwenhof...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315493
5 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 5 - De hand van de gravin van Julia Quinn (Onbekend)
Deel 5 van de Familie Bridgerton-serie
Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley Acht boeken – acht broers en zussen – acht hartstochtelijke liefdes Voor wie heeft genoten van Downton Abbey en Belgravia Eloise Bridgerton is achtentwintig en nog altijd ongehuwd. In de negentiende-eeuwse high society maakt haar dat al bijna een oude vrijster. Uit medelijden vraagt weduwnaar Sir Phillip de ‘onhuwbare’ vrouw ten huwelijk. Maar als hij Eloise eenmaal ontmoet en erachter komt hoe slim en aantrekkelijk ze is, vreest Phillip dat hij meer reden heeft om naar haar te...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 14 | Paperback | 9789022592748
4.2 op 5 sterren
Boek cover Vrouwen van de Leeuwenhof 1 -   Agnetas erfenis van Corina Bomann (Paperback)
Een machtige familie. Een prachtig Zweeds landgoed. Een hartverscheurende keuze.
Deel 1 van De vrouwen van de Leeuwenhof-trilogie, nu in midprice Het is 1913 en Agneta heeft afstand genomen van haar machtige familie om een vrij leven te leiden als student aan de kunstacademie in Stockholm – met de charmante Michael aan haar zijde. Dan ontvangt ze een telegram waardoor haar leven op zijn kop wordt gezet: ze wordt gesommeerd terug te keren naar landgoed de Leeuwenhof om daar de stoeterij van haar familie te gaan beheren. Daarmee worden haar een adellijke titel en een leven vol luxe op een presenteerblaadje aangeboden, maar was dat niet juist het leven waaraan ze wilde...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789022593639
4.3 op 5 sterren
Boek cover Familie Bridgerton 1 -   De ongetrouwde hertog van Julia Quinn (Paperback)
Deel 1 van de Familie Bridgerton-serie
Nu te zien als Netflix-serie met Julie Andrews - voor de fans van Jane Austen en Lucinda Riley. ‘Julia Quinn is de moderne Jane Austen.’ Seattle Woman Is er een grotere uitdaging denkbaar voor de ambitieuze moeders van Londen dan een ongetrouwde hertog? Lady Whistledowns Society Papers, april 1813 Londen, 1813. De aanstaande verloving van Daphne Bridgerton en de aantrekkelijke hertog Simon Basset is het nieuws van de dag. Wat niemand weet, is dat de verloving slechts schijn is. Voor Simon is het de beste manier om de gretige moeders van jonge, huwbare vrouwen op een afstandje te...
›› meer info en gelijkaardige boeken