Beste Literaire romans boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Literaire romans. Een uitgebreide lijst van de beste Literaire romans boeken en beste Literaire romans boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Literaire romans boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Literaire romans boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Literaire romans boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Literaire romans' Gedrukte boeken in 'Literaire romans' Audioboeken in 'Literaire romans'

Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141036144 | 336 pagina's
4.5 op 5 sterren
Boek cover 1984 van George Orwell (Paperback)
George Orwell - Pocket size - ENGELSTALIG
One of Britain’s most popular novels, George Orwell’s dystopian tale 1984 is set in a society terrorised by a totalitarian ideology propagated by the Party. ‘It was a bright cold day in April, and the clocks were striking thirteen. ’Winston Smith works for the Ministry of Truth in London, chief city of Airstrip One. Big Brother stares out from every poster, the Thought Police uncover every act of betrayal. When Winston finds love with Julia, he discovers that life does not have to be dull and deadening, and awakens to new possibilities. Despite the police helicopters that hover and...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Main | Paperback | 9781786892737
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Midnight Library van Matt Haig (Paperback)
THE NUMBER ONE SUNDAY TIMES BESTSELLER AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER WINNER OF THE GOODREADS CHOICE AWARD FOR FICTION A BETWEEN THE COVERS AND GOOD MORNING AMERICA BOOK CLUB PICK 'BEAUTIFUL' Jodi Picoult, 'UPLIFTING' i, 'BRILLIANT' Daily Mail, 'AMAZING' Joanna Cannon, 'ABSORBING' New York Times, 'THOUGHT-PROVOKING' Independent Nora's life has been going from bad to worse. Then at the stroke of midnight on her last day on earth she finds herself transported to a library. There she is given the chance to undo her regrets and try out each of the other lives she might have lived....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401610247
4.7 op 5 sterren
Boek cover De zeven zussen 5 - Maan van Lucinda Riley (Paperback)
Tiggy's verhaal
Het vijfde deel van de serie De Zeven Zussen. Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D'Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het liefste doet: werken met dieren. Ze komt terecht op het landgoed van de intrigerende maar moeilijk te doorgronden Charlie Kinnaird. Op het landgoed leert Tiggy de oude Chilly kennen, die haar vertelt dat ze een speciale gave heeft en dat het lot bepaald heeft dat hij haar op het pad van haar verleden zal brengen. Hij stuurt haar naar het Spaanse Granada om daar het spoor van de zigeunergemeenschap van Sacromonte te volgen. Wat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 6 | Paperback | 9789044646870 | 304 pagina's
3.6 op 5 sterren
Boek cover Ik ga leven van Lale Gül (Paperback)
‘Muziek mag niet, daten is verboden, het hebben van vrienden van het andere geslacht is onwettig, je leuk kleden en opmaken is ongepast, ’s avonds buiten zijn is niet geoorloofd, “vieze, immorele” films en series kijken is onaanvaardbaar (en dan bedoel ik geen porno, gewoon een film waarin wordt gezoend), het vieren van verjaardagen of andere heidense feestdagen mag niet, werken met mannen kan niet en ook uitgaan en feesten op festivals is verboden.’ Opgroeien in een streng islamitisch gezin betekent voor Büsra dingen stiekem doen. Stiekem make-up en sieraden dragen, laat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789046827574
4.7 op 5 sterren
Boek cover Shuggie Bain van Douglas Stuart (Paperback)
Winnaar van de Booker Prize 2020 Hugh 'Shuggie' Bain brengt in de jaren tachtig zijn jeugd door in een vervallen sociale huurwoning in Glasgow. Agnes, zijn moeder, is alles voor Shuggie. Zij behoudt haar trots door er altijd goed uit te zien. Toch zoekt ze steeds vaker troost in drank. Shuggie probeert intussen uit alle macht normaal te zijn, ook al ziet iedereen dat hij 'anders' is dan de andere jongens. Agnes steunt haar zoon, maar haar verslaving begint alles te overschaduwen, zelfs de liefde voor haar Shuggie. 'Intens, goed geschreven en tragisch.' NRC 'Ook heel fijn: Shuggie Bain is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 4 | Hardcover | 9789403132310
5 op 5 sterren
Boek cover De fundamenten van Ramsey Nasr (Hardcover)
Ramsey Nasr maakt de balans op van een land in coronatijd Hoe komen we uit deze crisis? Dat is de vraag die Ramsey Nasr, een van Nederlands meest veelzijdige kunstenaars, zichzelf stelt. De pandemie legt volgens Nasr bloot wat we lange tijd niet wilden zien: het politieke en economische systeem heeft de fundamenten van onze samenleving aangetast. In een uiterst persoonlijk en tegelijk rationeel betoog ontleedt Nasr de corona- en klimaatcrisis als twee rampen die wezenlijk met elkaar verbonden zijn. Stap voor stap bevraagt hij onze gehele westerse manier van leven. Aan de hand van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789025470869 | 208 pagina's
3.7 op 5 sterren
Boek cover KliFi van Adriaan van Dis (Paperback)
Woede in de republiek Nederland
In ‘KliFi’ van Adriaan van Dis zijn De Oranjes verjaagd, de republiek Nederland likt haar wonden na een orkaan en het volk schikt zich in een president die ontkennen tot kunst heeft verheven. Jákob Hemmelbahn, zoon van Hongaarse vluchtelingen, verbaast zich over de gelatenheid van zijn medeburgers. Geheel tegen zijn aard verzet hij zich en geeft hij een stem aan de slachtoffers van een lokale overstroming. ‘KliFi’ is een bitter vrolijke vertelling over uit de pas lopen, over onze neiging tot aanpassen en veinzen, en over lastige vriendschappen.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402761320
4.4 op 5 sterren
Boek cover De verborgen apotheek van Sarah Penner (Onbekend)
Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis het liefst voor andere doeleinden: ze maakt vergif voor vrouwen die aan een man willen ontsnappen. Als haar nieuwe klant de pas twaalfjarige Eliza Fanning blijkt te zijn, ontvouwt er zich een onverwachte vriendschap. Londen, heden. Historicus Caroline Parcewell viert haar trouwdag alleen, treurend om haar overspelige man. Als ze een oud...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044646887
3.6 op 5 sterren
Boek cover Ik ga leven van Lale Gül (Binding Unknown)
‘Muziek mag niet, daten is verboden, het hebben van vrienden van het andere geslacht is onwettig, je leuk kleden en opmaken is ongepast, ’s avonds buiten zijn is niet geoorloofd, “vieze, immorele” films en series kijken is onaanvaardbaar (en dan bedoel ik geen porno, gewoon een film waarin wordt gezoend), het vieren van verjaardagen of andere heidense feestdagen mag niet, werken met mannen kan niet en ook uitgaan en feesten op festivals is verboden.’ Opgroeien in een streng islamitisch gezin betekent voor Büsra dingen stiekem doen. Stiekem make-up en sieraden dragen, laat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403135311
5 op 5 sterren
Boek cover De fundamenten van Ramsey Nasr (Onbekend)
Hoe komen we uit deze crisis? Dat is de vraag die Ramsey Nasr, een van Nederlands meest veelzijdige kunstenaars, zichzelf stelt. De pandemie legt volgens Nasr bloot wat we lange tijd niet wilden zien: het politieke en economische systeem heeft de fundamenten van onze samenleving aangetast. In een uiterst persoonlijk en tegelijk rationeel betoog ontleedt Nasr de corona- en klimaatcrisis als twee rampen die wezenlijk met elkaar verbonden zijn. Stap voor stap bevraagt hij onze gehele westerse manier van leven. Aan de hand van kunstenaars als Boccaccio, Rilke en Van Gogh houdt Nasr een pleidooi...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Literatuur & Romans