Beste verkochte artikelen in 'Literaire romans' van 1 tot 10

Ontdek de huidige top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Literaire romans. Een uitgebreide lijst van de best verkochte artikelen in 'Literaire romans'.

Engels | Druk: New ed | Paperback | 9780963270702
4 op 5 sterren
Boek cover The Satanic Verses van Salman Rushdie (Paperback)
Just before dawn one winter's morning, a hijacked jetliner explodes above the English Channel. Through the falling debris, two figures, Gibreel Farishta, the biggest star in India, and Saladin Chamcha, an expatriate returning from his first visit to Bombay in fifteen years, plummet from the sky, washing up on the snow-covered sands of an English beach, and proceed through a series of metamorphoses, dreams, and revelations.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311495
4.7 op 5 sterren
Boek cover Aan het einde van de wereld van Kristin Hannah (Onbekend)
Een hartverscheurende roman over verlies, familiebanden en de kracht van liefde
Een prachtig en spannend verhaal over liefde, verlies en het gevecht om het bestaan te midden van de oerkrachten van de natuur Voor een gezin in crisis wordt hun emigratie naar Alaska, de laatste échte wildernis van Amerika, de ultieme test Sinds Ernt Allbright is teruggekeerd uit Vietnam, waar hij krijgsgevangene was, heeft hij nachtmerries, woedeaanvallen en kost het hem moeite het normale leven weer op te pakken. Op een dag neemt hij een impulsieve beslissing: hij verhuist met zijn gezin naar Alaska om daar een zelfvoorzienend bestaan te gaan leiden. Zijn dertienjarige dochter Leni...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044358919
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Onbekend)
In Barkley Cove, een rustig stadje aan de kust van North Carolina, gaan al jarenlang geruchten over het moerasmeisje. Kya is in haar eentje opgegroeid in het moeras. Hier voelt ze zich thuis. De natuur is haar leerschool. Dan komt de tijd dat ze ernaar verlangt aangeraakt te worden en lief te hebben. Twee jonge mannen uit de stad raken geïntrigeerd door haar fascinerende schoonheid. Wanneer een van hen dood wordt gevonden, valt de verdenking onmiddellijk op Kya. Het moerasmeisje: een bedwelmende debuutroman over een geïsoleerde jonge vrouw, die in de wildernis van het diepe zuiden van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613149
4.5 op 5 sterren
Boek cover De zilverboom van Lucinda Riley (Onbekend)
Wanneer Greta in De zilverboom van bestsellerauteur Lucinda Riley door een ongeluk haar geheugen kwijtraakt, keert ze terug naar het landgoed uit haar verleden om zo haar verhaal te ontrafelen. In de roman De zilverboom van Lucinda Riley, bekend van de wereldwijde bestsellerserie De zeven zussen, keert Greta na dertig jaar terug naar Marchmont Hall, het prachtige landhuis dat ooit een belangrijke rol in haar leven speelde. Ze kan zich alleen niets meer van die periode herinneren; door een tragisch ongeluk is ze haar geheugen van de afgelopen jaren kwijt. Maar dan vindt Greta een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044361650
4.5 op 5 sterren
Boek cover Daar waar de rivierkreeften zingen van Delia Owens (Paperback)
Een onwaarschijnlijk succesverhaal. Ruim 6 miljoen exemplaren verkocht in de VS! Kya Clark is in haar eentje opgegroeid in het moeras van Barkley Cove in North Carolina, afgesloten van de bewoonde wereld. Om zichzelf te onderhouden ruilt ze vis, en groenten uit haar moestuin voor andere levensmiddelen. Ze voelt zich er thuis, beschouwt de natuur als haar leerschool. Maar als ze in aanraking komt met twee jongemannen uit de stad ontdekt ze dat er ook een andere wereld is. Wanneer een van hen dood wordt gevonden, valt de verdenking onmiddellijk op Kya.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355172
5 op 5 sterren
Boek cover Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink (Onbekend)
Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink is een prachtige debuutroman, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, voor de lezers van Susan Smit en Judith Fanto. Katharina en Peter staan op een beslissend punt in hun relatie. Na twintig jaar hadden ze niet meer op Katharina’s zwangerschap gerekend en ze vragen zich af of ze dit wel willen samen. Midden in een zomerse nacht op Texel spreken ze hun twijfels uit, in de auto, langs de kant van de weg. Terwijl ze praten dringt het verleden van Katharina zich op. Haar vader en oma overleden toen zij twaalf was, haar moeder Helena bemoeide...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789028451940
4.6 op 5 sterren
Boek cover Violeta van Isabel Allende (Onbekend)
Na het grote succes van Bloemblad van zee opnieuw een grootse, meeslepende historische roman van Isabel Allende. Violeta del Valle komt ter wereld op een stormachtige dag in 1920, als eerste meisje in een gezin met vijf onstuimige broers. Haar leven wordt vanaf het begin gekenmerkt door buitengewone gebeurtenissen. De schokgolven van de Eerste Wereldoorlog zijn nog steeds voelbaar als de Spaanse griep de kusten van Zuid-Amerika bereikt, bijna precies op het moment van haar geboorte. Dankzij de vooruitziende blik van haar vader zal het gezin ongeschonden uit deze crisis komen. Maar algauw...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789046829424
5 op 5 sterren
Boek cover Mungo van Douglas Stuart (Onbekend)
De briljante nieuwe roman van de auteur van Shuggie Bain, Booker winnaar
'De schrijver van Shuggie Bain laat opnieuw zijn literaire klasse zien. Een geweldig boek. ****' de Volkskrant**'Mungo bewijst het: Douglas Stuart is een genie.' Washington PostDe protestantse Mungo en de katholieke James leven in de hypermannelijke en gevaarlijke buitenwijken van Glasgow. Ze zouden vijanden moeten zijn maar hun vriendschap verandert langzaam in liefde. Mungo moet er alles aan doen deze ware liefde geheim te houden - met name voor zijn oudere broer Hamish, een meedogenloze bendeleider. Dan stuurt Mungo's moeder hem met twee onbekenden op een kampeertrip die zijn leven...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401617130
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Paperback)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En de tijd dringt, want er vallen meer slachtoffers… In de spannende roman De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen wordt op een kleine, exclusieve kostschool in Norfolk een leerling dood aangetroffen. De schokkende gebeurtenis is volgens het schoolhoofd een tragisch ongeval, maar de politie is daar niet zo zeker van. Detective Jazz Hunter wordt op de zaak gezet en probeert door te...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401617246
4.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley (Onbekend)
In de detective De geheimen van de kostschool van bestsellerauteur Lucinda Riley onderzoekt detective Jazz de moord op een vijftienjarige jongen. En de tijd dringt, want er vallen meer slachtoffers… In de spannende roman De geheimen van de kostschool van Lucinda Riley, bekend van de internationale hitserie De zeven zussen wordt op een kleine, exclusieve kostschool in Norfolk een leerling dood aangetroffen. De schokkende gebeurtenis is volgens het schoolhoofd een tragisch ongeval, maar de politie is daar niet zo zeker van. Detective Jazz Hunter wordt op de zaak gezet en probeert door te...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Literatuur & Romans