Beste Feelgoodromans boeken van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Feelgoodromans. Een uitgebreide lijst van de beste Feelgoodromans boeken en beste Feelgoodromans boeken series van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Feelgoodromans boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Feelgoodromans boeken van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Feelgoodromans boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Feelgoodromans' Gedrukte boeken in 'Feelgoodromans' Audioboeken in 'Feelgoodromans'

Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472154668
4.7 op 5 sterren
Boek cover Where the Crawdads Sing van Delia Owens (Paperback)
*The multi-million copy bestseller* Soon to be a major film A Number One New York Times Bestseller 'Painfully beautiful' New York Times 'Unforgettable . . . as engrossing as it is moving' Daily Mail 'A rare achievement' The Times 'I can't even express how much I love this book!' Reese Witherspoon ------------------------------------------------- For years, rumors of the 'Marsh Girl' have haunted Barkley Cove, a quiet town on the North Carolina coast. So in late 1969, when handsome Chase Andrews is found dead, the locals immediately suspect Kya Clark, the so-called Marsh Girl....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780241984994
4.3 op 5 sterren
Boek cover Girl, Woman, Other van Bernardine Evaristo (Paperback)
WINNER OF THE BOOKER PRIZE 2019
Give the gift of joy and hope with Booker Prize-winning Girl, Woman, Other BRITISH BOOK AWARDS AUTHOR & FICTION BOOK OF THE YEAR 2020 THE SUNDAY TIMES 1# BESTSELLER 'The most absorbing book I read all year.' Roxane Gay ____________________________ This is Britain as you've never read it. This is Britain as it has never been told. From Newcastle to Cornwall, from the birth of the twentieth century to the teens of the twenty-first, Girl, Woman, Other follows a cast of twelve characters on their personal journeys through this country and the last hundred years. They're each...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789057590009
3.5 op 5 sterren
Boek cover Wij zijn licht van Gerda Blees (Paperback)
Genomineerd voor de Libris Literatuurprijs 2021 Midden in een zomernacht sterft Elisabeth, de oudste bewoonster van Woongroep Klank en Liefde. Haar drie huisgenoten worden aangehouden: het streven van de groep om te stoppen met eten en van licht en liefde te gaan leven, lijkt Elisabeth fataal te zijn geworden. Van wereldvreemde idealisten aan de rand van de maatschappij zijn de drie plotseling verdachten in een strafzaak geworden. Door de ogen van de nacht, de buren, de twijfel, de vader van een van de huisgenoten, een sinaasappelgeur en vele andere personages en entiteiten zien we hoe elk...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024585496
4 op 5 sterren
Boek cover Winter in de kleine bakkerij van Jenny Colgan (Onbekend)
Winter in de kleine bakkerij aan het strand van Jenny Colgan is het derde deel van De kleine bakkerij-serie en een heerlijke feelgood vol humor, passie en romantiek. Het is winter in de kleine bakkerij aan het strand en Polly is ervan overtuigd dat dit de beste kerst ooit gaat worden. Maar wanneer gaat het leven volgens plan? Want Polly’s beste vriendin vertrouwt haar een gevoelig geheim toe dat het leven van Polly en Huckle drastisch kan veranderen. En dan verschijnt er plotseling een bekend gezicht uit Polly’s verleden en wordt het nog ingewikkelder. Polly vindt meestal troost bij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024590247
5 op 5 sterren
Boek cover Op goed geluk van Jenny Colgan (Onbekend)
Op goed geluk is het eerste deel van de nieuwe driedelige feelgoodserie van Jenny Colgan, bekend van de Café Zon & Zee-serie. Bibliothecaris Nina weet precies wat mensen moeten lezen. Op goed geluk maakt ze een keuze: welk boek helpt tegen liefdesverdriet en welk verhaal de eenzaamheid kan verjagen. Maar als de bibliotheek sluit en Nina werkloos wordt, helpen boeken haar ook niet. Of toch wel? Nina opent haar eigen, heel bijzondere boekwinkel: ze rijdt met een boekenbus door de Schotse Hooglanden. Maar een happy end is in het echte leven ietsje ingewikkelder dan in een roman. Gelukkig is er...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024593101
Boek cover Tot aan de zon en terug van Jill Mansell (Paperback)
Met prachtige, roze bladzijden! Met de heerlijke nieuwe feelgood Tot aan de zon en terug van Jill Mansell is wegzwijmelen gegarandeerd! Didi krijgt de schrik van haar leven als ze na dertien jaar weer oog in oog staat met Shay Mason, haar eerste liefde. De vlinders van toen zijn in één klap terug. Maar Shay vertrok destijds met de noorderzon en nu is Didi eindelijk gelukkig. Het verleden gaat haar leven niet overhoophalen, o nee. Zij is bovendien niet de enige die lang weggestopte emoties boven voelt komen. Shays vertrek ging gepaard met een schandaal en dat steekt opnieuw de kop op. Lang...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789020542837
4.8 op 5 sterren
Boek cover Grenzeloze liefde van Kyra Rutgers (Paperback)
'Grenzeloze liefde' van Kyra Rutgers is het aangrijpende en waargebeurde verhaal over liefde tussen twee culturen. De roman ‘Grenzeloze liefde’ van Kyra Rutgers is gebaseerd op ware gebeurtenissen uit haar eigen leven. Het verhaal begint in Blackpool, Engeland, begin jaren negentig. Julia beleeft een intens gelukkige tijd met haar man, de Iraanse zakenman Mohsen, en hun zoontje Omar. Haar nare jeugdjaren met een liefdeloze moeder heeft ze eindelijk achter zich gelaten. Maar dan komt haar schoonfamilie naar Engeland en verandert de idylle in een nachtmerrie. Als Mohsen op een dag samen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205821
3 op 5 sterren
Boek cover Dun ijs van Noortje Brink (Onbekend)
In de thriller Dun ijs van Noortje Brink gaat Saskia met haar gezin op wintersportvakantie naar Oostenrijk. Onderweg lijken ze steeds dezelfde auto tegen te komen. Is het toeval of worden ze gevolgd? Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In de thriller Dun ijs van Noortje Brink vertrekt Saskia met haar man, dochtertje en moeder Thea naar Oostenrijk voor een wintersportvakantie. Daarmee hoopt Saskia haar moeder een hart onder de riem te steken....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026352102
5 op 5 sterren
Boek cover Kastanjehove van Tommie Niessen (Paperback)
Kastanjehove van Tommie Niessen en Loes Wouterson is een echte feelgood roman, gebaseerd op de belevenissen van de populairste verpleegkundige van Nederland. Voor de lezers van Hendrik Groen. In Kastanjehove van Tommie Niessen weet de negentienjarige Thomas niet goed wat hij wil met zijn leven. Hij is al met drie opleidingen gestopt. Op advies van zijn moeder is hij nu begonnen aan een opleiding in de zorg. Zijn eerste stage is hij goed doorgekomen, maar zijn tweede stage in een verpleeghuis blijkt een stuk pittiger… Thomas komt erachter wat het echt betekent om in de zorg te werken:...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024593385
5 op 5 sterren
Boek cover Het Cupcake Café van Jenny Colgan (Onbekend)
Ebook ontvang je na het bestellen op de dag van verschijnen (12 februari 2021) Het Cupcake Café is een heerlijke, geestige roman van Jenny Colgan, bestsellerauteur van o.a. Café Zon & Zee en De kleine bakkerij aan het strand. Issy Randall kan bakken. Nee, meer dan dat – Issy kan verbluffend luchtige, hemelse taarten maken waar het water je van in de mond loopt. Haar talent heeft ze van haar grootvader, in wiens bakkerij ze is opgegroeid. Wanneer ze haar (oersaaie) baan kwijtraakt, besluit ze dat het tijd is voor de Grote Stap. Gewapend met recepten van haar grootvader, de hulp van haar...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Literatuur & Romans