Beste Fantasy & Sciencefiction boeken van 2020, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2020 in de categorie Fantasy & Sciencefiction. Een uitgebreide lijst van de beste Fantasy & Sciencefiction boeken en beste Fantasy & Sciencefiction boeken series van 2020 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Fantasy & Sciencefiction boeken nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Fantasy & Sciencefiction boeken van 2020

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Fantasy & Sciencefiction boeken samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Fantasy & Sciencefiction' Gedrukte boeken in 'Fantasy & Sciencefiction' Audioboeken in 'Fantasy & Sciencefiction'

Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141036137

George Orwell
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van Animal Farm
A Fairy Story
Animal Farm, by George Orwell - author of 1984, one of Britain's most popular novels - is a brilliant political satire and a powerful and affecting story of revolutions and idealism, power and corruption. 'All animals are equal. But some animals are more equal than others.' Mr Jones of Manor Farm is so lazy and drunken that one day he forgets to feed his livestock. The ensuing rebellion under the leadership of the pigs Napoleon and Snowball leads to the animals taking over the farm. Vowing to eliminate the terrible inequities of the farmyard, the renamed Animal Farm is organised to benefit...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141036144

George Orwell
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van 1984
George Orwell - Pocket size - ENGELSTALIG
"One of Britain’s most popular novels, George Orwell’s dystopian tale 1984 is set in a society terrorised by a totalitarian ideology propagated by The Party. ‘It was a bright cold day in April, and the clocks were striking thirteen.’ Winston Smith works for the Ministry of Truth in London, chief city of Airstrip One. Big Brother stares out from every poster, the Thought Police uncover every act of betrayal. When Winston finds love with Julia, he discovers that life does not have to be dull and deadening, and awakens to new possibilities. Despite the police helicopters that hover and...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789024573349

Thomas Olde Heuvelt
4.1 op 5 sterren
Afbeelding van HEX
'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een internationale bestseller werd. Recensie van de Volkskrant "HEX is gruwelijk goed, slapeloze nachten gegarandeerd." Het pittoreske dorpje Beek is in de greep van de zeventiende-eeuwse Wylerheks, die met haar dichtgenaaide mond en ogen de bewoners de stuipen op het lijf jaagt. Haar aanwezigheid is een lang bewaard geheim, maar wanneer een groep jongeren viral besluit te gaan, laat de heks de gemeenschap afglijden naar middeleeuwse praktijken... Thomas Olde Heuvelt...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789492883575

Tijn Touber
4.2 op 5 sterren
Afbeelding van Time Bender [Nederlandstalig]
De man die de aarde kwam redden
Time Bender beschrijft de ontdekkingstocht van een jongeman die wordt meegesleept in een Galactische strijd die zijn weerga niet kent. De mensheid - zo ontdekt hij - bevindt zich in een sleutelpositie om de Kosmische conflicten voor eens en voor altijd op te lossen. De vraag is alleen: worden wij op tijd wakker? 'Ik heb je boek met open mond gelezen. Dit is echt next level.' Karen van Holst-Pellekaan 'Geen woorden die mijn geluksgevoel kunnen beschrijven. Mijn hart bubbelt. Eindelijk antwoorden!' Wilma Grobben 'Wat een ongelofelijk inspirerend verhaal. Mijn hoofd was de hele tijd ja aan het...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024588244

Andrzej Sapkowski
4.9 op 5 sterren
Afbeelding van The Witcher 1 - De laatste wens
Dit is de eerste verzameling verhalen van Andrzej Sapkowski met hekser Geralt in de hoofdrol. Dé inspiratiebron voor de rol van Henry Cavill uit Netflix-hitserie The Witcher. De Laatste Wens is het eerste boek van Andrzej Sapkowski over de avonturen van hekser Geralt. Een collectie korte verhalen vol magie en monsters. Geralt valt behoorlijk op, met zijn witte haar en doordringende ogen, zijn cynische houding en totale gebrek aan respect voor autoriteit... Maar hij is veel meer dan zijn indrukwekkende uiterlijk doet vermoeden.Geralt is een hekser, een man met magische krachten die van...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789000372058

Suzanne Collins
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De Hongerspelen - De ballade van slangen en zangvogels
Hunger Games prequel
Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarmee de tiende jaarlijkse Hongerspelen worden ingeluid. In het Capitool bereidt de achttienjarige Coriolanus Snow zich voor op zijn enige kans op roem en succes, als mentor in de spelen. Zijn ooit zo machtige familie heeft het moeilijk en hoe het hun verder zal vergaan, hangt af van Coriolanus' prestaties. Hij moet charmanter, slimmer en geraffineerder te werk gaan dan zijn medestudenten en zijn tribuut naar de overwinning helpen. Maar het zit hem niet mee. Hij krijgt de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789000372928

Suzanne Collins
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De Hongerspelen - De ballade van slangen en zangvogels
Hunger Games prequel
Suzanne Collins maakte in de zomer van 2019 bekend dat er een prequel komt op haar internationale bestsellerserie De Hongerspelen. Het boek zal zich 64 jaar voor de gebeurtenissen in de rest van de reeks afspelen, op de vooravond van de tiende Hongerspelen. Katniss Everdeen, de heldin uit de trilogie, zal dus niet in het verhaal voorkomen, maar Collins legt de focus in dit boek op de zogeheten "donkere dagen' van Panem, vlak na de eerste – en mislukte – opstand tegen het Capitool. De trilogie van Collins werd succesvol verfilmd met Jennifer Lawrence in de hoofdrol. Naar alle...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789000372065

Suzanne Collins
4.4 op 5 sterren
Afbeelding van De Hongerspelen - De ballade van slangen en zangvogels
Hunger Games prequel
Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarmee de tiende jaarlijkse Hongerspelen worden ingeluid. In het Capitool bereidt de achttienjarige Coriolanus Snow zich voor op zijn enige kans op roem en succes, als mentor in de spelen. Zijn ooit zo machtige familie heeft het moeilijk en hoe het hun verder zal vergaan, hangt af van Coriolanus' prestaties. Hij moet charmanter, slimmer en geraffineerder te werk gaan dan zijn medestudenten en zijn tribuut naar de overwinning helpen. Maar het zit hem niet mee. Hij krijgt de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024590414

Thomas Olde Heuvelt
3.7 op 5 sterren
Afbeelding van Echo
Bekroond met 4* in de Vrij Nederland D&T gids. Echo van Thomas Olde Heuvelt (bekend van HEX) is een huiveringwekkende thriller over obsessie, bezetenheid en de onverwoestbare kracht van de natuur. Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de vallei betreden bekruipt hen het onheilspellende gevoel dat ze niet alleen zijn. Niet veel later is Augustin dood en ontwaakt Nick uit een coma. Hij is verminkt en heeft zijn gezicht in het verband. Een...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022591611

Holly Black
Afbeelding van Elfhame 2 - De gevallen koning
Deel 2 van de Elfhame-serie
De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug te krijgen. Dan slaat het verraad toe, dichterbij dan Jude had kunnen vermoeden. Als ze zichzelf en haar familie in...
›› meer info en gelijkaardige artikelen