Beste Literaire thrillers van 2021, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2021 in de categorie Literaire thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Literaire thrillers van 2021 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Literaire thrillers nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Literaire thrillers van 2021

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Literaire thrillers samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Literaire thrillers' Gedrukte boeken in 'Literaire thrillers' Audioboeken in 'Literaire thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026347009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Perfecte resten van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar zijn sporen goed uit te wissen. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044979640
4.3 op 5 sterren
Boek cover Bevroren goud van Cilla En Rolf Börjlind (Onbekend)
De zesde Rönning & Stilton-thriller, van de auteurs van 'Springvloed'. Topkwaliteit uit Zweden. Als aan het einde van een lange zomer de sneeuw wegsmelt in de bergen van Noord-Zweden, wordt het lichaam van een man gevonden die ongeveer twintig jaar daarvoor werd neergeschoten. De jonge rechercheur Olivia Rönning reist ernaartoe om de zaak te onderzoeken. Op weg naar de vindplaats wordt hun helikopter verrast door een sneeuwstorm, en stort neer. Als Olivia bijkomt, ontdekt ze dat de piloot zwaargewond is geraakt bij de crash en dat de noodradio is vernietigd. Ze kan geen contact maken met...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789461094995
4.3 op 5 sterren
Boek cover Slaap maar zacht van Linda Jansma (Onbekend)
als je wakker wordt, begint je nachtmerrie
Als je wakker wordt, begint je nachtmerrie Op de IC-afdeling waar verpleegkundige Maud werkt, ligt een man in coma. Niemand weet wie hij is. De rechercheur die belast is met het onderzoek, regelt een item over de onbekende man in Opsporing Verzocht, waarna een getuige zich meldt. Maar voor deze vrouw gehoord kan worden, overlijdt ze. Als er dan ook nog eens onverklaarbare dingen op de afdeling gebeuren, begint Maud te vermoeden dat iemand haar patiënt dood wil. Maar wie? En waarom?
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789024582280
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Camino van Anya Niewierra (Onbekend)
Het nieuwe boek van Hebban Thrillerprijs-winnaar Anya Niewierra. Een jaar na de zelfmoord van haar man besluit Lotte zijn route over de Camino te herlopen. Maar dan ontrafelt ze een duister geheim. De 44-jarige chocolatier Lotte Bonnet woont al jaren gelukkig in Zuid-Limburg met haar man Emil, een voormalige vluchteling uit Bosnië. Maar dan pleegt Emil onverwacht zelfmoord tijdens het lopen van de Camino en blijft Lotte ontredderd achter. Als ze elf maanden later naar Bosnië reist om zijn as uit te strooien, ontdekt Lotte dat Emil heeft gelogen over zijn identiteit. Ze schakelt een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400513969
2.3 op 5 sterren
Boek cover Een langzaam smeulend vuur van Paula Hawkins (Paperback)
De nieuwe thriller van de wereldwijde bestsellerauteur Paula Hawkins, die internationaal doorbrak met Het meisje in de trein. Kijk nu toch wat je hebt gedaan. Als op een woonboot in Londen het toegetakelde lichaam van een jonge man wordt gevonden, roept dit vragen op over drie verschillende vrouwen. De labiele Laura is, na een one-night stand met het slachtoffer, als laatste gezien bij de boot. Carla, zijn ontroostbare tante, heeft nog maar net iemand anders in haar familie begraven. En Miriam is de nieuwsgierige buurvrouw, zij heeft het lichaam gevonden maar is niet helemaal eerlijk...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403128818
3.6 op 5 sterren
Boek cover Koninkrijk van Jo NesbØ (Onbekend)
Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten, terwijl zijn jongere broer Carl zo snel hij kon naar Amerika is vertrokken. De jeugd van de broers was verschrikkelijk: hun vader was bikkelhard en hanteerde een strikt ‘wij tegen de rest’-principe. Roy heeft altijd geprobeerd Carl te beschermen, maar net als iedereen in het dorp dacht hij dat zijn broer voorgoed was verdwenen – op de vlucht voor de spoken uit zijn verleden. Dan keert Carl...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355769
Boek cover Perfecte stilte van Helen Fields (Onbekend)
In Perfecte stilte van Helen Fields, deel 4 van de D.I. Callanach-serie, maakt een nieuwe seriemoordenaar poppen uit de huid van zijn jonge slachtoffers. Voor de fans van M.J. Arlidge en Mo Hayder. Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden aan de rand van Edinburgh. Wanneer de patholoog-anatoom het lijk onderzoekt, doet deze een schokkende ontdekking: uit de huid is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933017
2.3 op 5 sterren
Boek cover Een langzaam smeulend vuur van Paula Hawkins (Onbekend)
Kijk nu toch wat je hebt gedaan. Als op een woonboot in Londen het toegetakelde lichaam van een jonge man wordt gevonden, roept dit vragen op over drie verschillende vrouwen. De labiele Laura is, na een one-night stand met het slachtoffer, als laatste gezien bij de boot. Carla, zijn ontroostbare tante, heeft nog maar net iemand anders in haar familie begraven. En Miriam is de nieuwsgierige buurvrouw, zij heeft het lichaam gevonden maar is niet helemaal eerlijk geweest tegen de politie. Drie vrouwen die elkaar niet kennen, met elk een andere relatie tot de vermoorde jongen. Drie vrouwen die...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789044643589
3.6 op 5 sterren
Boek cover De Nachtdienst van Esther Verhoef (Paperback)
De nieuwe Esther Verhoef – spannender dan ooit Een mysterieuze patiënt verstoort je nachtdienst. Nu ben je nooit meer veilig. Dierenarts Emma van Eerd woont met haar veertienjarige dochter boven de praktijk. Tijdens een nachtdienst dwingen twee gemaskerde mannen haar een levensreddende operatie uit te voeren op hun zwaargewonde vriend. Emma zet alles op alles, zich er niet van bewust dat dit nog maar het begin is. Esther Verhoef is een van de succesvolste en veelzijdigste schrijvers van Nederland. Zij is onze meest bekroonde en genomineerde thrillerauteur. Van haar psychologische...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044643596
3.6 op 5 sterren
Boek cover De nachtdienst van Esther Verhoef (Onbekend)
De nieuwe Esther Verhoef – spannender dan ooit Een mysterieuze patiënt verstoort je nachtdienst. Nu ben je nooit meer veilig. Dierenarts Emma van Eerd woont met haar veertienjarige dochter boven de praktijk. Tijdens een nachtdienst dwingen twee gemaskerde mannen haar een levensreddende operatie uit te voeren op hun zwaargewonde vriend. Emma zet alles op alles, zich er niet van bewust dat dit nog maar het begin is. Esther Verhoef is een van de succesvolste en veelzijdigste schrijvers van Nederland. Zij is onze meest bekroonde en genomineerde thrillerauteur. Van haar psychologische...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning