Beste Literaire thrillers van 2022, van 1 tot 10

Ontdek de huidigen top 10 van bestsellers van 2022 in de categorie Literaire thrillers. Een uitgebreide lijst van de beste Literaire thrillers van 2022 van 1 tot 10

Als je in deze lijst van best verkochte Literaire thrillers nog niet je gading vindt kan je ook eens kijken naar onze lijst van nieuw te verschijnen Literaire thrillers van 2022

In deze lijst staan alle soorten best verkochte Literaire thrillers samen. Klik op de volgende linken om alleen bepaalde soorten boeken te zien: Ebooks in 'Literaire thrillers' Gedrukte boeken in 'Literaire thrillers' Audioboeken in 'Literaire thrillers'

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789461095046 | 173 pagina's
3.3 op 5 sterren
Boek cover Je bent aan de beurt van Loes den Hollander (Onbekend)
Het kan met elke vrouw gebeuren. Denk nooit dat het jou niet treft. Na de dood van haar man komt Tessa David tegen. Ze is helemaal in de ban van haar nieuwe liefde en voelt zich sinds jaren weer springlevend. Maar dan blijkt dat David helemaal niet de leuke man is voor wie ze hem houdt. Sterker nog, hij doet dingen met haar die ze helemaal niet wil. Als ze met hem wil breken, krijgt ze hulp uit onverwachte hoek.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403128818 | 512 pagina's
3.5 op 5 sterren
Boek cover Koninkrijk van Jo NesbØ (Onbekend)
De nieuwe Nesbø: een ijzingwekkende tragedie Een ijzingwekkende tragedie over twee broers, één vrouw en een nooit opgeloste moord uit het verleden. Roy Opgard heeft het afgelegen Noorse bergdorp waar hij is opgegroeid nooit verlaten, terwijl zijn jongere broer Carl zo snel hij kon naar Amerika is vertrokken. De jeugd van de broers was verschrikkelijk: hun vader was bikkelhard en hanteerde een strikt ‘wij tegen de rest’-principe. Roy heeft altijd geprobeerd Carl te beschermen, maar net als iedereen in het dorp dacht hij dat zijn broer voorgoed was verdwenen – op de vlucht voor de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044932669
4.5 op 5 sterren
Boek cover Toen was ze weg van Lisa Jewell (Onbekend)
Toen was ze weg is Lsa Jewells meest succesvolle en meest aangrijpende thriller tot nu toe. Ze was vijftien, haar moeders oogappel. Ze had haar hele leven nog voor zich. En toen, in een oogwenk, was Ellie verdwenen. Tien jaar later heeft Laurel de hoop nog altijd niet opgegeven dat ze Ellie zal vinden. Als ze een charismatische man leert kennen voor wie ze als een blok valt, brengt dit wat licht in haar leven. Maar wat haar volledig de adem beneemt is zijn negenjarige dochter. Want dat meisje is het evenbeeld van Ellie. En alle onbeantwoorde vragen die Laurel al zo lang achtervolgen komen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 6 | Paperback | 9789044643589
3.8 op 5 sterren
Boek cover De Nachtdienst van Esther Verhoef (Paperback)
De nieuwe Esther Verhoef – spannender dan ooit Een mysterieuze patiënt verstoort je nachtdienst. Nu ben je nooit meer veilig. Dierenarts Emma van Eerd woont met haar veertienjarige dochter boven de praktijk. Tijdens een nachtdienst dwingen twee gemaskerde mannen haar een levensreddende operatie uit te voeren op hun zwaargewonde vriend. Emma zet alles op alles, zich er niet van bewust dat dit nog maar het begin is. Esther Verhoef is een van de succesvolste en veelzijdigste schrijvers van Nederland. Zij is onze meest bekroonde en genomineerde thrillerauteur. Van haar psychologische...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789026357503
4.3 op 5 sterren
Boek cover D.I. Callanach 1 -   Perfecte resten van Helen Fields (Paperback)
In Perfecte resten van Helen Fields, deel 1 van de D.I. Callanach-serie weet een gruwelijke seriemoordenaar zijn sporen goed uit te wissen. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. Op een afgelegen plek in de Schotse Hooglanden staat een lichaam in lichterlaaie. Al wat achterblijft om het slachtoffer te kunnen identificeren zijn tanden en een reepje stof....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044645453
4.6 op 5 sterren
Boek cover De zonde waard van Simone van der Vlugt (Paperback)
Het meisje ligt op de achterbank van de auto. Ze lijkt te slapen, maar er is iets vreemds aan haar houding. Iets onnatuurlijks. Het portier staat open. Er gaat een schok door Ella heen als ze ziet dat de polsen van het meisje vastgebonden zijn. Ze weet wie dit kind is: Demi Hulshof, vijf jaar oud. Het terugvinden van de vermiste Demi vormt het startschot van een adembenemend kat-en-muisspel tussen een bende ontvoerders, de politie en een jonge vrouw die worstelt met haar verleden. Ze heeft gebroken met de Jehova’s getuigen en daardoor met al haar vrienden en familieleden. In De...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044933345
Boek cover Paradijs van Jens Lapidus (Onbekend)
Jens Lapidus is een van Zwedens meest geliefde auteurs. Na jaren is hij terug met Paradijs, een meedogenloze literaire misdaadroman over een land in verval. In Zweden heeft de polarisatie in de maatschappij een nieuw dieptepunt bereikt. Om de geprivilegieerden te beschermen, zijn er in Stockholm muren gebouwd rond zogenaamde ‘aandachtswijken’. Een van die wijken is Järva – ook wel cynisch Paradijs City genoemd. Het is het verkiezingsjaar en ondanks de onrustige situatie in het land besluit minister van Binnenlandse Zaken Eva Basarto Henriksson een politieke bijeenkomst in Järva te...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044643596
3.8 op 5 sterren
Boek cover De nachtdienst van Esther Verhoef (Onbekend)
De nieuwe Esther Verhoef – spannender dan ooit Een mysterieuze patiënt verstoort je nachtdienst. Nu ben je nooit meer veilig. Dierenarts Emma van Eerd woont met haar veertienjarige dochter boven de praktijk. Tijdens een nachtdienst dwingen twee gemaskerde mannen haar een levensreddende operatie uit te voeren op hun zwaargewonde vriend. Emma zet alles op alles, zich er niet van bewust dat dit nog maar het begin is. Esther Verhoef is een van de succesvolste en veelzijdigste schrijvers van Nederland. Zij is onze meest bekroonde en genomineerde thrillerauteur. Van haar psychologische...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403157511 | 448 pagina's
5 op 5 sterren
Boek cover De oogst van Hjörth Rosenfeldt (Onbekend)
De Bergmankronieken deel 7
Iemand wil Billy ontmaskeren, en dat kan hij niet toelaten In een paar dagen tijd worden er drie moorden gepleegd in Karlshamn en de inwoners zijn bang. Vanja Lithner en haar collega’s van de Nationale Recherche staan onder grote druk om de dader te stoppen. Alleen zijn er geen getuigen, geen aanwijzingen, en er lijkt geen verband te zijn tussen de slachtoffers. Psycholoog Sebastian Bergman werkt inmiddels nog maar parttime. Hij wil meer tijd met zijn kleinkinderen spenderen en hoopt op een beetje rust in zijn leven. Door het onverwachte verzoek van Vanja om mee te helpen met het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044645460
5 op 5 sterren
Boek cover De Zonde waard van Simone van der Vlugt (Onbekend)
Het meisje ligt op de achterbank van de auto. Ze lijkt te slapen, maar er is iets vreemds aan haar houding. Iets onnatuurlijks. Het portier staat open. Er gaat een schok door Ella heen als ze ziet dat de polsen van het meisje vastgebonden zijn. Ze weet wie dit kind is: Demi Hulshof, vijf jaar oud. Het terugvinden van de vermiste Demi vormt het startschot van een adembenemend kat-en-muisspel tussen een bende ontvoerders, de politie en een jonge vrouw die worstelt met haar verleden. Ze heeft gebroken met de Jehova’s getuigen en daardoor met al haar vrienden en familieleden. In De zonde...
›› meer info en gelijkaardige boeken

 

Bovenliggende lijsten: ›› Thrillers & Spanning