Alle boeken van schrijver Adrian Goldsworthy (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Adrian Goldsworthy. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Adrian Goldsworthy te zien.

Nederlands | Druk: 2 | Onbekende bindwijze | 9789041411402

Adrian Goldsworthy
4 op 5 sterren
Afbeelding van Caesar
Gaius Julius Caesar is zonder enige twijfel de beroemdste Romein die ooit heeft geleefd. Als politicus klom Caesar in korte tijd op naar de machtigste positie in de Republiek. Hij had affaires met vrouwen van zijn opponenten en met vele andere vrouwen, inclusief de mooie en raadselachtige Cleopatra. Als militair was hij geniaal, en verantwoordelijk voor een aantal van demeest spectaculaire overwinningen in de geschiedenis: in minder dan tien jaar veroverde hij heel Gallië, viel Duitsland binnen en zette twee keer voet op Britse bodem. Classicus Adrian Goldsworthy schetst - op basis van...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 12 | Paperback | 9789026322051

Adrian Goldsworthy
4 op 5 sterren
Afbeelding van Caesar
Gaius Julius Caesar is zonder enige twijfel de beroemdste Romein die ooit heeft geleefd. Als politicus klom Caesar in korte tijd op naar de machtigste positie in de Republiek. Hij had affaires met vrouwen van zijn opponenten en met vele andere vrouwen, inclusief de mooie en raadselachtige Cleopatra. Als militair was hij geniaal, en verantwoordelijk voor een aantal van demeest spectaculaire overwinningen in de geschiedenis: in minder dan tien jaar veroverde hij heel Gallië, viel Duitsland binnen en zette twee keer voet op Britse bodem. Classicus Adrian Goldsworthy schetst op basis van bronnen...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401900997

Adrian Goldsworthy
4.3 op 5 sterren
Afbeelding van Romeinse legioenen
een standaardwerk over 's werelds beste oorlogsmachine: het Romeinse leger
Het standaardwerk over de beste vechtmachine ooit: het Romeinse leger Pakkende en verhalende geschiedenis Het Romeinse leger was waarschijnlijk de meest succesvolle krijgsmacht ooit. Tot onze tijd was geen leger zo strak georganiseerd en zo indrukwekkend tactisch en strategisch geschoold. Overal staan nog monumenten die herinneren aan hun macht en superieure technische vaardigheden. De Romeinse legioenen vochten en overwonnen in Afrika, Azië en Europa. Als de Romeinse krijgsmacht een krachtige legerleiding zou hebben behouden, en niet verdeeld zou zijn geraakt, dan waren de legioenen nooit...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401909921

Adrian Goldsworthy
4.6 op 5 sterren
Afbeelding van Pax Romana
oorlog en vrede in de Romeinse tijd
In zijn nieuwe epos "Pax Romana' laat topauteur Adrian Goldsworthy zien hoe Rome de vrede handhaafde. De Pax Romana is vermaard vanwege een opzienbarend lange periode van vrede en stabiliteit. Maar deze vrede was afgedwongen door oorlog en betekende de facto complete overheersing. De Romeinen waren agressief en meedogenloos en de handhaving van deze vrede kostte miljoenen doden en betekende voor velen slavernij. Maar delen van het rijk waren door de Pax Romana generaties lang verstoken van oorlogen. Goldsworthy beschrijft in dit meeslepende en rijk geïllustreerde boek, dat leest als een...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781474604376

Adrian Goldsworthy
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Pax Romana
War, Peace and Conquest in the Roman World
The Pax Romana is famous for having provided a remarkable period of peace and stability, rarely seen before or since. Yet the Romans were first and foremost conquerors, imperialists who took by force a vast empire stretching from the Euphrates in the east to the Atlantic coast in the west. Their peace meant Roman victory and was brought about by strength and dominance rather than co-existence with neighbours. The Romans were aggressive and ruthless, and during the creation of their empire millions died or were enslaved. But the Pax Romana was real, not merely the boast of emperors, and some...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789401912341

Adrian Goldsworthy
5 op 5 sterren
Afbeelding van Augustus
Van revolutionair tot keizer van Rome
'Augustus' van Adrian Goldsworthy is een diepgravende biografie van de Romeinse keizer, voor liefhebbers van Tom Holland en Mary Beard Adrian Goldsworthy portretteert keizer Augustus in deze ontwapenende biografie. Augustus was de eerste keizer van Rome en ging de geschiedenisboeken in als 'vader des vaderlands' die zorgde voor vrede en voorspoed. Maar de weg naar de top werd gekenmerkt door grof geweld, manipulatie en intriges. Historicus Adrian Goldsworthy schrijft met verfrissende eerlijkheid en terechte bewondering over een keizer die minstens zo belangrijk is geweest voor het Romeinse...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401915076

Adrian Goldsworthy
5 op 5 sterren
Afbeelding van Hannibals meesterzet
De slag bij Cannae, 216 v. Chr.
Meesterverteller Adrian Goldsworthy vertelt in 'Hannibals meesterzet' over de bekendste slag uit de Oudheid. Op 2 augustus 216 voor Christus behaalde generaal Hannibal in het Italiaanse Cannae zijn meest glorieuze overwinning voor Carthago. In een van de bloedigste veldslagen ooit kwam zijn schitterende strategie eindelijk tot zijn recht. Hannibals huurlingenleger was een smeltkroes van nationaliteiten, maar het wist het gedisciplineerde leger van de Romeinse Republiek te vernietigen. Topauteur Adrian Goldsworthy vertelt in "Hannibals meesterzet' op meeslepende wijze over de...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9781784978211

Adrian Goldsworthy
Afbeelding van Brigantia
An authentic and action-packed historical adventure set in Roman Britain
From bestselling historian Adrian Goldsworthy, a profoundly authentic, action-packed adventure set in Roman Britain. AD 100: BRITANNIA. THE EDGE OF THE ROMAN WORLD. Flavius Ferox is the hardbitten centurion charged with keeping the peace on Britannia's frontier with the barbarian tribes of the north. Now he's been summoned to Londinium by the governor, but before he sets out an imperial freedman is found brutally murdered in a latrine at Vindolanda fort - and Ferox must find the killer. As he follows the trail, the murder leads him to plots against the empire and Rome itself, and an old foe...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401916073

Adrian Goldsworthy
Afbeelding van De glorie van Rome
De klassieke kunst van het oorlog voeren
In 'De glorie van Rome' beschrijft bestsellerauteur Adrian Goldsworthy de werking en de invloed van het Romeinse leger, het beste beroepsleger dat de wereld ooit heeft gekend. De legioenen waren niet 'slechts' uit op de overwinning, maar ook op de totale vernietiging van hun vijanden. Deze agressieve Romeinse oorlogsvoering creëerde een enorm rijk, dat voor een groot deel gekenmerkt werd door vrede en welvaart. Goldsworthy brengt de alliantie tussen politiek en militaire macht in beeld. 'Als je ooit twee boeken over het Romeinse leger gaat lezen, laat dit dan één van die twee zijn,'...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Onbekende bindwijze | 9789401916707

Adrian Goldsworthy
Afbeelding van Hannibals meesterzet en Glorie van Rome - pakket
Pakket met 2 boeken: 9789401915076 - Hannibal's meesterzet en 9789401916073 - De glorie van Rome.
›› meer info en gelijkaardige artikelen