Alle boeken van schrijver Janneke Siebelink (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Janneke Siebelink. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Janneke Siebelink te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789064078811
Boek cover Grenzeloze Technologie van  (Hardcover)
1985-1995
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026355172
5 op 5 sterren
Boek cover Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink (Onbekend)
Soms sneeuwt het in april van Janneke Siebelink is een prachtige debuutroman, gebaseerd op een waargebeurd verhaal, voor de lezers van Susan Smit en Judith Fanto. Katharina en Peter staan op een beslissend punt in hun relatie. Na twintig jaar hadden ze niet meer op Katharina’s zwangerschap gerekend en ze vragen zich af of ze dit wel willen samen. Midden in een zomerse nacht op Texel spreken ze hun twijfels uit, in de auto, langs de kant van de weg. Terwijl ze praten dringt het verleden van Katharina zich op. Haar vader en oma overleden toen zij twaalf was, haar moeder Helena bemoeide...
›› meer info en gelijkaardige boeken