Alle boeken van schrijver Ursula Saunders (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Ursula Saunders. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Ursula Saunders te zien.

Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9781606064764
Boek cover Dangerous Perfection- Ancient Funerary Vases from Southern Italy van Ursula Kastner (Hardcover)
In 2008, the Berlin Antikensammlung initiated a project with the J. Paul Getty Museum to conserve a group of ancient funerary vases from southern Italy. Monumental in scale and richly decorated, these magnificent vessels were discovered in hundreds of fragments in the early nineteenth century at Ceglie, near Bari. Acquired by a Bohemian diplomat, they were reconstructed in the Neapolitan workshop of Raffaele Gargiulo, who was considered one of the leading restorers of antiquities in Europe. His methods exemplify what was referred to as une perfection dangereuse, an approach to reassembly...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | Druk: 1 | E-book | 9783961484515
Boek cover Der Hölle Zorn - Roman | Die fesselnde Atmosphäre des viktorianischen Zeitalters - und das Geheimnis des Serienmörders Jack the Ripper. Für Fans von Kate Saunders und Caleb Carr. van Ursula Neeb (Onbekend)
Eiskalt und fesselnd: Die Memoiren einer Mörderin im spannungsgeladenen Roman »Der Hölle Zorn« von Ursula Neeb jetzt als eBook bei dotbooks. London, 1915: Verborgen vor der Welt, tief unten im Kellergewölbe des Bethlem Royal Hospital, verbringt der Irrenanstaltswärter Mathew seine Tage. Bei seiner Arbeit mit gefährlichen Serienmördern, die er keine Sekunde aus den Augen lassen darf, gehört zu seinen Lichtblicken das tägliche Schachspiel mit Lilli Wilson, einer charmanten älteren Dame. Warum sie als Insassin hier ist, gibt Mathew Rätsel auf ... bis sie ihm ihr Tagebuch anvertraut:...
›› meer info en gelijkaardige boeken