Alle boeken van schrijver Sam Lloyd (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Sam Lloyd. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Sam Lloyd te zien.

Engels | Druk: illustrated edition | Hardcover | 9781420054804

Herbert-Burns, Rupert
Afbeelding van Lloyds MIU Handbook of Maritime Security
Managing the ever-changing nature and cross-disciplinary challenges of the maritime sector demands a complete understanding of the special characteristics of the maritime space. The complexity of the operations of ships, ports, shipping companies, and naval and coast guard maritime security operations-as well as the economic significance and the inherent security vulnerabilities of global maritime trade-requires a thorough, holistic and adaptable understanding of commercial, law enforcement and naval maritime security phenomena. Written by a team of expert contributors, this book identifies...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789059207295 | Geen personage

Sam Lloyd
4.5 op 5 sterren
Afbeelding van Wat zit er in je buik, mama?
Er zit iets in mama's buik, maar ik weet niet wat het is Is het een chimpansee, is het een paard of is het misschien een inktvis Kijk snel onder de flappen! Een hartverwarmend en grappig rijmverhaal, ideaal voor kinderen die er een broertje of zusje bij krijgen.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780310684350

Sally Lloyd-Jones
5 op 5 sterren
Afbeelding van The Jesus Storybook Bible Curriculum Kit
Every Story Whispers His Name Curriculum Kit 44 Lessons for Early-Middle Elementary
Based on the award-winning storybook, The Jesus Storybook Bible Curriculum by Sally Lloyd-Jones and Sam Shammas contains 44 lessons revealing how Jesus is the center of each Bible story and how every story whispers his name. With activities, notes for teachers based on material from Timothy Keller, memory verses, handouts for children, and more, The Jesus Storybook Bible Curriculum invites children to join in the greatest of all adventures, to discover for themselves that Jesus is at the center of God's great story of salvation—and at the center of their story too. The Jesus Storybook...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789064075179

S. Longley
Afbeelding van WEEKENDTUINIER
Wilt u graag een mooie tuin, maar heeft u weinig tijd en zin om er veel aan te doen? Dan is DE WEEKENDTUINIER het ideale boek voor u. Want het helpt u met minimale inspanningen toch maximale resultaten te boeken. Het boek geeft duidelijke projectvoorbeelden, stap-voor-stapinstructies, materiaaltips en voor elk seizoen een weekendproject.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780310688594

Sally Lloyd-Jones
Afbeelding van The Jesus Storybook Bible Curriculum Kit Handouts, New Testament
New Testament Handout Pack
The Jesus Storybook Bible Curriculum Kit Handouts, New Testament contains 23 four-color child handouts - one for each New Testament lesson covered in the curriculum. Each handout includes an activity, memory verse, note for parents, and reinforces what the child discovered about Jesus in that lesson. One Old Testament handout pack and one New Testament handout pack needed per child. Designed for use with The Jesus Storybook Curriculum Kit. These are the same handouts that are provided in PDF format on the Jesus Storybook Bible Curriculum Kit DVD-ROM. The Jesus Storybook Bible Curriculum...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9781408839706

Pamela Butchart
Afbeelding van Yikes, Ticklysaurus!
Sometimes it can get a little boring being a dinosaur and hanging out around the swamp all day, but not when Ticklysaurus is around . . . UP jumped Ticklysaurus, and gave his arms a wiggle. Quick run, it's time for TICKLE CHASE - I'll make you dinos giggle. Join Tickly and his friends as they dash, crash, splish, splash, wiggle and giggle in this prehistoric side-splitter of a picture book. But there's someone that doesn't like being tickled at all - is Tickly brave enough to tickle a T-Rex?
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789047707707 | Geen personage

Sam Lloyd-Jones
5 op 5 sterren
Afbeelding van Ga je mee naar de weecee?
een potjesboek
Ga je mee... Konijn moet nodig plassen. En hij is niet alleen. Al snel volgt een bonte stoet. Iedereen gaat ... naar de weecee.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9781848693722

Sam Lloyd
Afbeelding van Super Sid
Sid is a sausage dog without an owner. He longs for someone to love and care for him. Maybe if he shows everyone how clever he is they\\'ll want to give him a home! But things don\\'t go quite as Sid plans ...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400511538

Sam Lloyd
Afbeelding van Het geheugenwoud
"Als je pas net bent aangekomen, waarom wil je dan al weg?' Elissa, een dertienjarig schaaktalent, is aangekomen in het Geheugenwoud op de belangrijkste dag van haar leven. Ze deed mee aan een nationaal schaakkampioenschap toen ze werd ontvoerd. Ze werd wakker in een ondergrondse cel. Elijah woont al naast het Geheugenwoud zolang hij zich kan herinneren. Hij is pas twaalf, maar heeft zijn hele leven in het bos gespeeld en kent er elke centimeter. En dan vindt hij Elissa. Als hij opduikt in haar cel, neemt Elissa aan dat Elijah haar zal helpen te ontsnappen of naar de politie zal gaan....
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789044978933

Sam Lloyd
Afbeelding van Het geheugenwoud
Een adembenemende thriller over een ontvoerd meisje, de jongen die haar kan redden en hun huiveringwekkende kat-en-muisspel vol bedrog en verraad. Voor de liefhebbers van Stephen King en C.J. Tudor. "Als je pas net bent aangekomen, waarom wil je dan al weg?' Elissa, een dertienjarig schaaktalent, is aangekomen in het Geheugenwoud op de belangrijkste dag van haar leven. Ze deed mee aan een nationaal schaakkampioenschap toen ze werd ontvoerd. Ze werd wakker in een ondergrondse cel. Elijah woont al naast het Geheugenwoud zolang hij zich kan herinneren. Hij is pas twaalf, maar heeft zijn hele...
›› meer info en gelijkaardige artikelen