Alle boeken van schrijver Noortje Brink (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Noortje Brink. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Noortje Brink te zien.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205319
3.3 op 5 sterren
Boek cover Hotel van sneeuw van Noortje Brink (Onbekend)
In Hotel van sneeuw van Noortje Brink loopt een nachtje weg in Drenthe uit op een nachtmerrie. Voor de fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. In Hotel van sneeuw van Noortje Brink hebben Stella en Joost een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Willemijn de Vries | 9789047205326 | Speelduur: 03:13:13
Boek cover Hotel van sneeuw van Noortje Brink (Onbekend)
Stella en Joost hebben een moeilijk jaar achter de rug. De verbouwing van hun woning sleept zich maar voort, waardoor ze nu tussen het puin moeten wonen, en Stella heeft een miskraam gehad. Heel pijnlijk, want de babykamer was al ingericht. Tot overmaat van ramp vermoedt Stella dat Joost vreemdgaat. Het dreigt een afschuwelijke jaarwisseling te worden, na een vreselijke kerst. Een paar nachtjes weg in Drenthe moet hen nader tot elkaar brengen. Maar wanneer Stella en Joost bij het hotel aankomen, blijkt dat er iets vreemds met het hotel aan de hand is… ‘Hotel van sneeuw’ is beklemmend,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205463
3.2 op 5 sterren
Boek cover Bloedhitte van Noortje Brink (Onbekend)
In Bloedhitte van Noortje Brink vertrekt Lieneke naar Portugal voor een zonvakantie om haar scheiding te verwerken. Eenmaal aangekomen krijgt ze echter al snel het gevoel dat ze wordt gevolgd… Bloedhitte is de nieuwe thriller van Noortje Brink, auteur van Hotel van sneeuw. Lieneke is net gescheiden en kan de herinneringen aan haar ex-man maar moeilijk onderdrukken. Dat hij op een botte manier een punt zette achter hun relatie omdat het niet lukte om kinderen te krijgen, maakt het des te pijnlijker. Om haar zinnen te verzetten vertrekt Lieneke met haar beste vriendin Monique naar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205661
Boek cover De lockdown van Noortje Brink (Onbekend)
In De lockdown van Noortje Brink is Patricia op de vlucht geslagen voor haar ex. Ze rijdt naar Bretagne, waar ze veilig denkt te zijn. Maar dan gaat Frankrijk in coronalockdown… De lockdown is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van Hotel van sneeuw en Bloedhitte. De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor. Ze heeft het idee dat haar leven stilstaat: haar baas gebruikt haar als voetveeg en ze verlangt naar een vaste relatie. Het is tijd om te settelen en Patricia vraagt zich af waar de ware blijft. Al is ze er stiekem van overtuigd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Willemijn de Vries | 9789047205470 | Speelduur: 03:30:21
3.2 op 5 sterren
Boek cover Bloedhitte van Noortje Brink (Onbekend)
Bloedhitte is de nieuwe thriller van Noortje Brink, auteur van Hotel van sneeuw. Lieneke is net gescheiden en kan de herinneringen aan haar ex-man maar moeilijk onderdrukken. Dat hij op een botte manier een punt zette achter hun relatie omdat het niet lukte om kinderen te krijgen, maakt het des te pijnlijker. Om haar zinnen te verzetten vertrekt Lieneke met haar beste vriendin Monique naar Portugal voor een heerlijke zonvakantie. Twee weken genieten is het plan. Eenmaal aangekomen in Faro krijgt Lieneke echter al snel het gevoel dat ze wordt gevolgd. En op het hotelterrein lijkt zich ook een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Christel Schimmel | 9789047205678 | Speelduur: 03:30:06
3.6 op 5 sterren
Boek cover De lockdown van Noortje Brink (Onbekend)
‘De lockdown’ is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van ‘Hotel van sneeuw’ en ‘Bloedhitte’. De eenendertigjarige Patricia werkt als directiesecretaresse op een administratiekantoor. Ze heeft het idee dat haar leven stilstaat: haar baas gebruikt haar als voetveeg en ze verlangt naar een vaste relatie. Het is tijd om te settelen en Patricia vraagt zich af waar de ware blijft. Al is ze er stiekem van overtuigd dat ze hem al heeft ontmoet. Mark is een vaste klant van het kantoor en al sinds ze hem voor het eerst zag, is Patricia verliefd. Wanneer hij haar eindelijk mee...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205807
3 op 5 sterren
Boek cover Waddenstorm van Noortje Brink (Onbekend)
In de thriller Waddenstorm van Noortje Brink vertrekt Marieke voor een midweek naar Texel, maar de vakantie loopt anders dan verwacht. Voor de lezers van Susanne Vermeer en Linda van Rijn. Waddenstorm is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown. Voor de fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan een midweekje Texel, samen met haar beste vriendin Karin en hun twee zoontjes. Marieke kan de rust goed gebruiken – tijd om lekker uit te waaien en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Willemijn de Vries | 9789047205814
3 op 5 sterren
Boek cover Waddenstorm van Noortje Brink (Onbekend)
Waddenstorm is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de spannende pagetuners Hotel van sneeuw, Bloedhitte en De lockdown. Het is bijna herfstvakantie en Marieke plant spontaan een midweekje Texel, samen met haar beste vriendin Karin en hun twee zoons. Ze kan de rust goed gebruiken – tijd om lekker uit te waaien en na te denken, want waarom gedraagt haar man zich de laatste tijd zo afstandelijk? Maar voordat de vakantie goed en wel is begonnen, loopt het anders dan verwacht. Op de boot naar het eiland botst Mariekes zoon tegen een vreemde man aan die woedend reageert. Ze komen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789047205821
3 op 5 sterren
Boek cover Dun ijs van Noortje Brink (Onbekend)
In de thriller Dun ijs van Noortje Brink gaat Saskia met haar gezin op wintersportvakantie naar Oostenrijk. Onderweg lijken ze steeds dezelfde auto tegen te komen. Is het toeval of worden ze gevolgd? Dun ijs is de nieuwe thriller van Noortje Brink, bekend van de bestsellers Hotel van sneeuw, Bloedhitte en Waddenstorm. Voor fans van Suzanne Vermeer, Kiki van Dijk en Linda van Rijn. In de thriller Dun ijs van Noortje Brink vertrekt Saskia met haar man, dochtertje en moeder Thea naar Oostenrijk voor een wintersportvakantie. Daarmee hoopt Saskia haar moeder een hart onder de riem te steken....
›› meer info en gelijkaardige boeken