Alle boeken van schrijver Heather Morris (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Heather Morris. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Heather Morris te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402700510
4.7 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753905
4.7 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Onbekend)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781785763663
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Tattooist of Auschwitz van Heather Morris (Onbekend)
the heart-breaking and unforgettable international bestseller
**4 MILLION COPIES SOLD WORLDWIDE** For readers of Schindler's List, The Man Who Broke into Auschwitz and The Boy in the Striped Pyjamas comes a heart-breaking story of the very best of humanity in the very worst of circumstances. I tattooed a number on her arm. She tattooed her name on my heart. In 1942, Lale Sokolov arrived in Auschwitz-Birkenau. He was given the job of tattooing the prisoners marked for survival - scratching numbers into his fellow victims' arms in indelible ink to create what would become one of the most potent symbols of the Holocaust. Waiting in line to be...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Paperback | Paperback | 9781785763687
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Tattooist of Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
Based on the powerful true story of Lale Sokolov
Heart-breaking, this is a tale of love and survival amidst the horrors of Auschwitz, a story untold for over seventy years. It is the real story behind one of the most potent symbols of the Holocaust - the blue tattooed numbers on prisoners' arms. It is the best of humanity in the very worst of circumstances. It is one man's determination to survive and live a full life with the woman he loved.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: Paperback | Paperback | 9789402729801
4.7 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen 32407 en 4562
In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De ss-offi cieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd en komt Lale in een ander kamp terecht. Beiden weten te ontsnappen en gaan op zoek naar elkaar. Gedurende zeventig jaar zwijgen Lale...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Dwarsligger | 9789049807221
4.7 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz - dwarsligger (compact formaat) van Heather Morris (Onbekend)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
dwarsligger 595 Heather Morris De tatoeëerder van Auschwitz Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562 Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama De tatoeëerder van Auschwitz is het waargebeurde verhaal van Lale, die in 1942 naar Auschwitz wordt gedeporteerd en daar benoemd wordt tot tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang moet hij van duizenden gevangenen een nummer maken. Zoals van Gita, gevangene 4562. Terwijl hij haar brandmerkt, kerft zij haar naam voor altijd in zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781785769047
5 op 5 sterren
Boek cover Cilkas Journey van Heather Morris (Hardcover)
The sequel to The Tattooist of Auschwitz
Her beauty saved her life - and condemned her. In 1942 Cilka Klein is just sixteen years old when she is taken to Auschwitz-Birkenau Concentration Camp. The Commandant at Birkenau, Schwarzhuber, notices her long beautiful hair, and forces her separation from the other women prisoners. Cilka learns quickly that power, even unwillingly given, equals survival. After liberation, Cilka is charged as a collaborator by the Russians and sent to a desolate, brutal prison camp in Siberia known as Vorkuta, inside the Arctic Circle. Innocent, imprisoned once again, Cilka faces challenges both new and...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9781785769139
5 op 5 sterren
Boek cover Cilkas Journey van Heather Morris (Paperback)
The Sequel to The Tattooist of Auschwitz
Her beauty saved her life - and condemned her. Cilka was sixteen when she was taken to Auschwitz. She learned quickly that power, even unwillingly given, equals survival. Finding endless resources within herself, Cilka confronted death and terror. Then she meets a man called Ivan, and eventually finds there is room in her heart for love.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402704112
5 op 5 sterren
Boek cover Cilkas keuze van Heather Morris (Paperback)
Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz-Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden, maar na de bevrijding wordt haar dit aangerekend. Ze wordt gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke behandelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampbewaarder te lang op haar rusten…...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758764
5 op 5 sterren
Boek cover Cilkas keuze van Heather Morris (Onbekend)
Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz- Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampcommandant te lang op haar rusten… Cilka's keuze is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken