Alle boeken van schrijver Heather Morris (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Heather Morris. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Heather Morris te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402700510
4.6 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753905 | 201 pagina's
4.6 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Onbekend)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjamaIn april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781785763687
4.6 op 5 sterren
Boek cover The Tattooist of Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
the heart-breaking and unforgettable Sunday Times bestseller
For readers of Schindlers List, the Man Who Broke into Auschwitz and the Boy in the Striped Pyjamas comes a heart-breaking story of the very best of humanity in the very worst of circumstances. I tattooed a number on her arm. She tattooed her name on my heart. In 1942, Lale Sokolov arrived in Auschwitz-Birkenau. He was given the job of tattooing the prisoners marked for survival - scratching numbers into his fellow victims arms in indelible ink to create what would become one of the most potent symbols of the Holocaust. Waiting in line to be tattooed, terrified and shaking, was a young girl....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402729801
4.6 op 5 sterren
Boek cover De tatoeëerder van Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen 32407 en 4562
In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De ss-offi cieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd en komt Lale in een ander kamp terecht. Beiden weten te ontsnappen en gaan op zoek naar elkaar. Gedurende zeventig jaar zwijgen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781471408496
4.6 op 5 sterren
Boek cover The Tattooist of Auschwitz van Heather Morris (Paperback)
the heartbreaking and unforgettable international bestseller
Young Adult edition - including new foreword and Q+A by the author plus further additional material The incredible bestselling true story. For readers of The Boy in the Striped Pyjamas and The Diary of Anne Frank Heart-breaking - a tale of love and survival amidst the horrors of Auschwitz Human - the real story behind one of the most potent symbols of the Holocaust - the blue numbers tattooed on prisoners' arms Inspirational - the very best of humanity in the very worst of circumstances Unforgettable - a story untold for over seventy years is finally shared Life-affirming - one...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402704112
4.6 op 5 sterren
Boek cover Cilkas keuze van Heather Morris (Paperback)
Van de auteur van De tatoeëerder van AuschwitzCilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz- Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampcommandant te lang op haar rusten…Cilka’s keuze is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758764
4.6 op 5 sterren
Boek cover Cilkas keuze van Heather Morris (Onbekend)
Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz- Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampcommandant te lang op haar rusten… Cilka’s keuze is een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9781785769054
5 op 5 sterren
Boek cover Cilkas Journey van Heather Morris (Paperback)
The Sunday Times bestselling sequel to The Tattooist of Auschwitz
Cilka's Journey is the million copy bestselling sequel to the phenomenon The Tattooist of Auschwitz. Don't miss the conclusion to The Tattooist of Auschwitz Trilogy, Three Sisters. Available to pre-order now. 'She was the bravest person I ever met' Lale Sokolov, The Tattooist of Auschwitz In 1942 Cilka Klein is just sixteen years old when she is taken to Auschwitz-Birkenau Concentration Camp. The Commandant at Birkenau, Schwarzhuber, notices her long beautiful hair, and forces her separation from the other women prisoners. Cilka learns quickly that power, even unwillingly...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402706482 | 352 pagina's
4 op 5 sterren
Boek cover Het meisje dat twee kampen overleefde van Heather Morris (Paperback)
Hartverscheurend boek van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz-Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampbewaarder te lang op haar rusten…...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402760361
4 op 5 sterren
Boek cover Het meisje dat twee kampen overleefde van Heather Morris (Onbekend)
Hartverscheurend boek van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz-Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampbewaarder te lang op haar rusten…...
›› meer info en gelijkaardige boeken