Alle boeken van schrijver Heather Morris (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Heather Morris. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Heather Morris te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402700510

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De tatoeëerder van Auschwitz
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402753905

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De tatoeëerder van Auschwitz
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562
Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De SS-officieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781785763687

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van The Tattooist of Auschwitz
Based on the powerful true story of Lale Sokolov
Heart-breaking, this is a tale of love and survival amidst the horrors of Auschwitz, a story untold for over seventy years. It is the real story behind one of the most potent symbols of the Holocaust - the blue tattooed numbers on prisoners' arms. It is the best of humanity in the very worst of circumstances. It is one man's determination to survive and live a full life with the woman he loved.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402729801

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De tatoeëerder van Auschwitz
Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen 32407 en 4562
In april 1942 wordt een jonge Slowaakse Jood naar Auschwitz gedeporteerd. Lale Sokolov staat vanaf dan bekend als gevangene 32407. De ss-offi cieren benoemen hem tot 'Tätowierer', tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang is hij degene die van duizenden gevangenen een nummer moet maken. Zoals van Gita, vanaf dan gevangene 34902. Terwijl hij gedwongen wordt haar te brandmerken, kerft zij haar naam voor altijd in zijn hart. Na drie jaar wordt Gita op dodenmars gestuurd en komt Lale in een ander kamp terecht. Beiden weten te ontsnappen en gaan op zoek naar elkaar. Gedurende zeventig jaar zwijgen Lale...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Dwarsligger | 9789049807221

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van De tatoeëerder van Auschwitz - dwarsligger (compact formaat)
het waargebeurde verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 34902
dwarsligger 595 Heather Morris De tatoeëerder van Auschwitz Het verhaal van de uitzonderlijke liefde tussen gevangene 32407 en 4562 Een indrukwekkend levens- en liefdesverhaal voor de lezers van De man die naar Auschwitz wilde en De jongen in de gestreepte pyjama De tatoeëerder van Auschwitz is het waargebeurde verhaal van Lale, die in 1942 naar Auschwitz wordt gedeporteerd en daar benoemd wordt tot tatoeëerder. Tweeënhalf jaar lang moet hij van duizenden gevangenen een nummer maken. Zoals van Gita, gevangene 4562. Terwijl hij haar brandmerkt, kerft zij haar naam voor altijd in zijn...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9781471408496

Heather Morris
4.7 op 5 sterren
Afbeelding van Tattooist of auschwitz (ya edition)
the heartbreaking and unforgettable international bestseller
Young Adult edition - including new foreword and Q+A by the author plus further additional material The incredible bestselling true story. For readers of The Boy in the Striped Pyjamas and The Diary of Anne Frank Heart-breaking - a tale of love and survival amidst the horrors of Auschwitz Human - the real story behind one of the most potent symbols of the Holocaust - the blue numbers tattooed on prisoners' arms Inspirational - the very best of humanity in the very worst of circumstances Unforgettable - a story untold for over seventy years is finally shared Life-affirming - one man's...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | E-book | 9781785769061

Heather Morris
5 op 5 sterren
Afbeelding van Cilkas Journey
The Sunday Times bestselling sequel to The Tattooist of Auschwitz
Based on the heart-breaking true story of Cilka Klein, Cilka's Journey is a million copy international bestseller and the sequel to the No.1 bestselling phenomenon, The Tattooist of Auschwitz 'She was the bravest person I ever met' Lale Sokolov, The Tattooist of Auschwitz In 1942 Cilka Klein is just sixteen years old when she is taken to Auschwitz-Birkenau Concentration Camp. The Commandant at Birkenau, Schwarzhuber, notices her long beautiful hair, and forces her separation from the other women prisoners. Cilka learns quickly that power, even unwillingly given, equals survival. After...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781785769139

Heather Morris
5 op 5 sterren
Afbeelding van Cilkas Journey
The Sequel to The Tattooist of Auschwitz
Her beauty saved her life - and condemned her. Cilka was sixteen when she was taken to Auschwitz. She learned quickly that power, even unwillingly given, equals survival. Finding endless resources within herself, Cilka confronted death and terror. Then she meets a man called Ivan, and eventually finds there is room in her heart for love.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402704112

Heather Morris
5 op 5 sterren
Afbeelding van Cilkas keuze
Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz- Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampcommandant te lang op haar rusten… Cilka's keuze is een...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402758764

Heather Morris
5 op 5 sterren
Afbeelding van Cilkas keuze
Van de auteur van De tatoeëerder van Auschwitz Cilka Klein is pas zestien als ze in 1942 per trein naar Auschwitz- Birkenau wordt gebracht. Ze springt in het oog bij kampcommandant Schwarzhuber en hij dwingt haar zijn liefje te worden. Als enige vrouw in het concentratiekamp mag zij haar lange haar behouden. Maar na de bevrijding wordt ze hierdoor gezien als collaborateur en naar een werkkamp in Siberië verbannen. Weer zit ze op een trein. Weer moet ze talloze onmenselijke handelingen doorstaan. En weer blijven de ogen van een kampcommandant te lang op haar rusten… Cilka's keuze is een...
›› meer info en gelijkaardige artikelen