Alle boeken van schrijver Dean Koontz (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Dean Koontz. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Dean Koontz te zien.

Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789024523238

Dean Koontz
Afbeelding van Het kwade licht
Telkens wanneer Frank Pollard wakker wordt, krijgt hij het gevoel dat hij in groot gevaar verkeert: hij bevindt zich op hem onbekende plaatsen en zijn handen druipen van het bloed. Frank raakt geobsedeerd door zijn angst om te gaan slapen, of beter, om te ontwaken... Het Kwade Licht is een meesterwerk van Dean Koontz waarin het klassieke duel tussen goed en kwaad zo ijzingwekkend spannend verbeeld wordt dat het de lezer tot de laatste pagina in zijn ban houdt.
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024537617

Dean Koontz
5 op 5 sterren
Afbeelding van Gezicht van de angst
'Lezers herkennen in mijn boeken dat ik ervaringen met ze deel.' DEAN KOONTZ over zijn populariteit. Je kunt beter maar niet naar beneden kijken wanneer je vastzit, samen met een mooie maar doodsbange vrouw op de veertigste verdieping van een verlaten wolkenkrabber. En zeker niet wanneer de psychopaat nu achter jou aan zit. Hij heeft het bewakingspersoneel al afgeslacht, de liften al onklaar gemaakt, de trappenhuizen al afgesloten. Dan is er voor jou en de vrouw maar één vluchtweg. Een vluchtweg van 180 meter diep...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | E-book | 9781472202932

Dean Koontz
5 op 5 sterren
Afbeelding van The Eyes of Darkness
A terrifying horror novel of unrelenting suspense
A search for a missing son... and a haunting truth. The Eyes of Darkness is a gripping thriller of a mother's search for her son that unlocks deadly secrets, from bestselling author Dean Koontz. Perfect for fans of Stephen King and Richard Laymon. 'Dean Koontz is a prose stylist whose lyricism heightens malevolence and tension. [He creates] characters of unusual richness and depth' - The Seattle Times It's a year since Tina Evans lost her little boy Danny in a tragic accident, a year since she began the painful process of trying to rebuild her life. Then a shattering message appears on...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | E-book | 9781472202895

Dean Koontz
Afbeelding van Sole Survivor
A gripping, heart-pounding thriller from the number one bestselling author
300 died in a mysterious plane crash...but really happened? From bestselling phenomenon Dean Koontz, this gripping thriller is perfect for fans of THE EYES OF DARKNESS and Stephen King. 'Dean Koontz is not just a master of our darkest dreams, but also a literary juggler' The Times A catastrophic, unexplained plane crash leaves three hundred and thirty dead - and no survivors. Among the victims are the wife and two daughters of Joe Carpenter, a Los Angeles Post crime reporter. A year after the crash, still gripped by an almost paralysing grief, Joe encounters a woman who claims to have...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472240293

Dean Koontz
5 op 5 sterren
Afbeelding van The Eyes of Darkness
A gripping suspense thriller that predicted a global danger...
A search for a missing son... and a toxic mystery that threatens the globe. 'Did a 1981 Dean Koontz thriller predict the coronavirus outbreak?' Daily Mail 'Dean Koontz is not just a master of our darkest dreams, but also a literary juggler' The Times From bestselling phenomenon Dean Koontz, The Eyes of Darkness is a gripping thriller following a mother's search for her son - a journey that unlocks the deadliest of secrets. It's a year since Tina Evans lost her little boy Danny in a tragic accident. Then a shattering message appears on the blackboard in Danny's old room: NOT DEAD. Is it...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9780345546791

Dean Koontz
5 op 5 sterren
Afbeelding van The Silent Corner
A Novel of Suspense
A dazzling new series, a pure adrenaline rush, debuts with Jane Hawk, a remarkable heroine certain to become an icon of suspense &;I very much need to be dead.&; These are the chilling words left behind by a man who had everything to live for&;but took his own life. In the aftermath, his widow, Jane Hawk, does what all her grief, fear, and fury demand: find the truth, no matter what. People of talent and accomplishment, people admired and happy and sound of mind, have been committing suicide in surprising numbers. When Jane seeks to learn why, she becomes the most-wanted fugitive in...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Paperback | 9780525483694

Dean R. Koontz
5 op 5 sterren
Afbeelding van The Crooked Staircase
A Jane Hawk Novel
NEW YORK TIMES BESTSELLER • Jane Hawk—who dazzled readers in The Silent Corner and The Whispering Room—faces the fight of her life, against the threat of a lifetime, in this electrifying new thriller by #1 New York Times bestselling suspense master Dean Koontz. "I could be dead tomorrow. Or something worse than dead." Jane Hawk knows she may be living on borrowed time. But as long as she's breathing, she'll never cease her one-woman war against the terrifying conspiracy that threatens the freedom—and free will—of millions. Battling the strange epidemic of murder-suicides that...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Engels | Luisterboek | Verteller: Tanya Eby | 9781441817204 | Speelduur: 09:42:37

Dean Koontz
Afbeelding van Eyes of Darkness, The
A year had passed since little Danny's death-a year since his mother began the painful process of acceptance. But Tina Evans could have sworn she just saw her Danny in a stranger's car…then she dreamed that Danny was alive. And when she awoke, she found a message waiting for her in Danny's bedroom-two disturbing words scrawled on his chalkboard: NOT DEAD. Was this someone's grim joke? Her mind playing tricks on her? Or something…more? For Tina Evans, it was a mystery she couldn't escape. An obsession that would lead her from the bright lights of Las Vegas to the cold shadows of the High...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044645897

Dean Koontz
Afbeelding van De ogen van de duisternis
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden NIET DOOD verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien maar beter...
›› meer info en gelijkaardige artikelen
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044645903

Dean Koontz
Afbeelding van De ogen van de duisternis
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden niet dood verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien maar beter...
›› meer info en gelijkaardige artikelen