Alle boeken van schrijver Dean Koontz (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Dean Koontz. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Dean Koontz te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024516384
Boek cover Het koude vuur van Dean Koontz (Paperback)
Door voor hem onverklaarbare impulsen wordt Jim gedreven om reddingsacties te ondernemen wanneer mensen in levensgevaar verkeren. De journaliste Holly komt op het spoor van Jims bijzondere kwaliteiten en zij zal niet rusten voordat ze zijn geheim heeft ontraadseld.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024511860
1.5 op 5 sterren
Boek cover Duivelszaad van Dean Koontz (Paperback)
Susan Harris voelt zich op haar gemak in het mooie, afgelegen landhuis dat nog door haar grootvader is gebouwd. Ze heeft dan ook alles computergestuurd beveiligd. Geen muis kan nog binnenkomen, zonder dat het geregistreerd wordt. Maar plotseling werkt de beveiliging niet meer: een geheimzinnig, intelligent computerprogramma heeft de controle overgenomen. Gevangen in haar eigen huis en tegen haar wil wordt Susan onderworpen aan experimenten: iets wil alles weten van het menselijk lichaam... Wie de bestsellers van Dean Koontz leest - zoals Fantonien, TikTak, Eeuwig vuur en De Sadist - begrijpt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 3 | Paperback | 9789024509720
5 op 5 sterren
Boek cover IJskerker van Dean Koontz (Paperback)
Onder het ijs van de Noordpool zijn tijdbommen geplaatst door een team wetenschappers om op die manier grote ijsblokken los te maken voor irrigatieprojecten in de woestijn. Een ogenschijnlijk briljant plan om de honger in de wereld op te lossen. Over twaalf uur zal de mega-explosie plaatsvinden. Extreem noodweer snijdt de groep - zeven mannen en één vrouw - af van de buitenwereld. Zij kunnen weinig meer doen dan wachten op hun dood, overgeleverd aan een groeiend onderling wantrouwen en martelende angst...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024554560
4.5 op 5 sterren
Boek cover De miljardair van Dean R. Koontz (Paperback)
een Odd Thomas thriller
'Nog nooit had ik zo'n mooi gebied als Roseland gezien, en tegelijkertijd zo'n duistere dreiging ervaren...' Odd Thomas Odd Thomas is te gast op het landgoed Roseland, het exclusieve buitenverblijf van een eenzame miljardair. Op het eerste gezicht lijkt het de ideale plek om tot rust te komen, maar al snel ontdekt Odd dat de villa grote geheimen herbergt. Odd kan de doden zien, begrijpen en helpen hun laatste doel te bereiken. Maar hij weet dat elke gave een prijs heeft. Odd Thomas is een van de meest geliefde personages van Dean Koontz. In de serie zijn verschenen: De gave, De vriendschap,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: ePub ed | E-book | 9780007509102
4 op 5 sterren
Boek cover Odd Interlude van Dean Koontz (Onbekend)
Small-town guy meets big-time evil… A spine-tingling Odd Thomas novella. THERE'S ROOM AT THE INN, BUT YOU MIGHT NOT GET OUT… Odd Thomas and Annamaria need a break from the road. Nestled on a lonely stretch along the Pacific Coast, the warm lights of Harmony Corner welcome them in. The quaint roadside outpost offers everything a weary traveller desires – a cosy diner, a handy service station, a cluster of motel rooms … and the Harmony family homestead presiding over it all. But Odd has a bad feeling about this place. There's more to the secluded haven than meets the eye – and...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781472202895
5 op 5 sterren
Boek cover Sole Survivor van Dean Koontz (Onbekend)
A gripping, heart-pounding thriller from the number one bestselling author
300 died in a mysterious plane crash...but really happened? From bestselling phenomenon Dean Koontz, this gripping thriller is perfect for fans of THE EYES OF DARKNESS and Stephen King. 'Dean Koontz is not just a master of our darkest dreams, but also a literary juggler' The Times A catastrophic, unexplained plane crash leaves three hundred and thirty dead - and no survivors. Among the victims are the wife and two daughters of Joe Carpenter, a Los Angeles Post crime reporter. A year after the crash, still gripped by an almost paralysing grief, Joe encounters a woman who claims to...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472240293
5 op 5 sterren
Boek cover The Eyes of Darkness van Dean Koontz (Paperback)
A gripping suspense thriller that predicted a global danger...
StrongEngelstalige editieA search for a missing son. . . and a toxic mystery that threatens the globe. Did a 1981 Dean Koontz thriller predict the coronavirus outbreak? Daily Mail Dean Koontz is not just a master of our darkest dreams, but also a literary juggler the Times From Bestselling phenomenon Dean Koontz, the Eyes of Darkness is a gripping thriller following a mothers search for her son - a journey that unlocks the deadliest of secrets. Its a year since Tina Evans lost her little boy Danny in a tragic accident. then a shattering message appears on the blackboard in Dannys old room:...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044645897
3.4 op 5 sterren
Boek cover De ogen van de duisternis van Dean Koontz (Paperback)
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden NIET DOOD verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044645903
3.4 op 5 sterren
Boek cover De ogen van de duisternis van Dean Koontz (Onbekend)
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden niet dood verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien maar beter...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781542019958
Boek cover The Other Emily van Dean Koontz (Hardcover)
Number one New York Times bestselling master of suspense Dean Koontz takes readers on a twisting journey of lost love, impossible second chances, and terrifying promises. A decade ago, Emily Carlino vanished after her car broke down on a California highway. She was presumed to be one of serial killer Ronny Lee Jessup&;s victims whose remains were never found. Writer David Thorne still hasn&;t recovered from losing the love of his life, or from the guilt of not being there to save her. Since then, he&;s sought closure any way he can. He even visits regularly with Jessup in prison, desperate...
›› meer info en gelijkaardige boeken