Alle boeken van schrijver Dean Koontz (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Dean Koontz. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Dean Koontz te zien.

Nederlands | Druk: Midprice | Paperback | 9789024530380
4.2 op 5 sterren
Boek cover De Gave van Dean R. Koontz (Paperback)
Odd Thomas kan de doden zien en begrijpt wat ze hem duidelijk maken, ook al zijn ze altijd zo stil als het graf. Soms heeft hij ook voorspellende dromen en voelt hij aan wat mensen te wachten staat. Het begint met een overleden meisje. Zij wijst Odd haar moordenaar aan en Odd draagt hem over aan de politie. De commissaris is een van de weinigen die bekend is met Odds gave. Zodra Odd serieuze aanwijzingen heeft dat er een misdrijf is gepleegd of gaat plaatsvinden, laat hij dat de commissaris weten die dan maatregelen neemt. Maar nu krijgt Odd ergere waarschuwingen dan ooit tevoren. Wat staat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789021095646
3 op 5 sterren
Boek cover De vriendschap van Dean R. Koontz (Paperback)
'Mijn naam is Odd Thomas. Ik leid een ongewoon leven...' Odd kan de doden zien en begrijpt wat ze willen zeggen. Soms heeft hij voorspellende dromen, andere keren voelt hij aan wat mensen te wachten staat. Maar hij weet dat elke gave een prijs heeft. Na de verdwijning van een jeugdvriend gebruikt Odd zijn gave om hem te vinden. Maar wat hij ontdekt is erger dan een dode. Nieuwe bondgenoten en vijanden verzamelen zich. In de komende strijd zijn er geen onschuldige omstanders... Dean Koontz heeft meerdere boeken geschreven met de onwaarschijnlijke, tragische maar ongeneeslijk optimistische...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024554560
4.5 op 5 sterren
Boek cover De miljardair van Dean R. Koontz (Paperback)
een Odd Thomas thriller
'Nog nooit had ik zo'n mooi gebied als Roseland gezien, en tegelijkertijd zo'n duistere dreiging ervaren...' Odd Thomas Odd Thomas is te gast op het landgoed Roseland, het exclusieve buitenverblijf van een eenzame miljardair. Op het eerste gezicht lijkt het de ideale plek om tot rust te komen, maar al snel ontdekt Odd dat de villa grote geheimen herbergt. Odd kan de doden zien, begrijpen en helpen hun laatste doel te bereiken. Maar hij weet dat elke gave een prijs heeft. Odd Thomas is een van de meest geliefde personages van Dean Koontz. In de serie zijn verschenen: De gave, De vriendschap,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789024559589
3.6 op 5 sterren
Boek cover Het motel van Dean R. Koontz (Paperback)
Odd Thomas thriller
Odd Thomas is een gewone jongen met een bijzondere gave: hij kan de doden zien en begrijpt wat ze zeggen. Harmony Corner is een truckstop aan de Pacific Coast Highway. Naast een tankstation is er ook een motel en een restaurant. Als Odd Thomas besluit er te overnachten ontdekt hij dat er meer verborgen wordt gehouden dan je op het eerste gezicht zou denken. Als je er eenmaal bent neergestreken, is het bijna onmogelijk om weer weg te komen. 'Als Stephen King The Rolling Stones is onder de auteurs, dan is Dean Koontz The Beatles.'Playboy 'Dean Koontz schrijft over memorabele personages, omdat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781472202765
Boek cover False Memory van Dean Koontz (Onbekend)
A thriller that plays terrifying tricks with your mind…
Imagine being scared of your own shadow... False Memory is a chilling thriller of shadows, darkness and the mind. Perfect for fans of Stephen King and Richard Laymon. 'Koontz redefines suspense' - The Times Martie Rhodes, a happily married, successful video games designer, takes an agoraphobic friend to therapy sessions twice a week. Each trip is a grim ordeal, but the experience has brought the two friends even closer together. Then, one morning, Martie experiences a brief, irrational but disquieting fear of... her shadow. When autophobia - one of the rarest and most intriguing...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781440639296
5 op 5 sterren
Boek cover Watchers van Dean Koontz (Onbekend)
A "superior thriller"(Oakland Press) about a man, a dog, and a terrifying threat that could only have come from the imagination of #1 New York Times bestselling author Dean Koontz—nominated as one of America's best-loved novels by PBS's The Great American Read. On his thirty-sixth birthday, Travis Cornell hikes into the foothills of the Santa Ana Mountains. But his path is soon blocked by a bedraggled Golden Retriever who will let him go no further into the dark woods. That morning, Travis had been desperate to find some happiness in his lonely, seemingly cursed life. What he finds is a...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9780345545978
Boek cover Ashley Bell van Dean Koontz (Onbekend)
A Novel
#1 NEW YORK TIMES BESTSELLER • NAMED ONE OF THE BEST BOOKS OF THE YEAR BY BOOKPAGE • The must-read thriller of the year, for readers of dark psychological suspense and modern classics of mystery and adventure This ebook edition contains a special preview of Dean Koontz's The Silent Corner. The girl who said no to death. Bibi Blair is a fierce, funny, dauntless young woman—whose doctor says she has one year to live. She replies, "We'll see." Her sudden recovery astonishes medical science. An enigmatic woman convinces Bibi that she escaped death so that she can save someone...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472240293
5 op 5 sterren
Boek cover The Eyes of Darkness van Dean Koontz (Paperback)
A gripping suspense thriller that predicted a global danger...
Engelstalige editie A search for a missing son... and a toxic mystery that threatens the globe. 'Did a 1981 Dean Koontz thriller predict the coronavirus outbreak?' Daily Mail 'Dean Koontz is not just a master of our darkest dreams, but also a literary juggler' The Times From bestselling phenomenon Dean Koontz, The Eyes of Darkness is a gripping thriller following a mother's search for her son - a journey that unlocks the deadliest of secrets. It's a year since Tina Evans lost her little boy Danny in a tragic accident. Then a shattering message appears on the blackboard in Danny's old room:...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789044645897
3.1 op 5 sterren
Boek cover De ogen van de duisternis van Dean Koontz (Paperback)
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden NIET DOOD verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044645903
Boek cover De ogen van de duisternis van Dean Koontz (Onbekend)
Op zoek naar een verdwenen zoon – en een giftig mysterie dat de wereld bedreigt. Nadat haar zoontje Danny is omgekomen bij een tragisch verkeersongeval, stort Tina Evans zich volledig op haar werk. Totdat een jaar later op Danny's schoolbord de woorden niet dood verschijnen. Is het een zieke grap, het tastbare bewijs van haar eigen onderbewustzijn, of iets heel anders? Tina begint een zoektocht naar de waarheid. Maar telkens wanneer de oplossing aan het licht dreigt te komen, worden mensen op brute wijze vermoord. De waarheid is zo angstaanjagend en gevaarlijk dat ze misschien maar beter...
›› meer info en gelijkaardige boeken