Alle boeken van schrijver Karen Rose (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Karen Rose. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Karen Rose te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137327
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Paperback)
Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… 'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026137334
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Onbekend)
'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026136283
4.1 op 5 sterren
Boek cover Verbroken stilte van Karen Rose (Onbekend)
Na een traumatiserende ontvoering staat Daphne s baas erop dat ze even verlof neemt. Maar zodra ze hoort over de zaak `Angel , komt daar wat haar betreft niets van in. Angel is een zesjarig meisje dat geen woord gezegd heeft sinds ze vier dagen eerder door de politie aangetroffen werd naast een uitgebrande auto. Vlak bij het wrak zijn twee dode lichamen gevonden waarvan het onduidelijk is of dit haar ouders zijn. Wanneer het Daphne wel lukt om Angel aan het praten te krijgen, krijgt ze een raadselachtig en angstaanjagend verhaal te horen over een misdaad die verder reikt dan Daphne had kunnen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026145919
4 op 5 sterren
Boek cover Het kwaad in jou van Karen Rose (Onbekend)
Volgens haar moeder is Taylors vader een monster maar nu ze hem kent blijkt het tegenovergestelde. Taylor gaat nieuwe familiebanden aan maar er dreigt gevaar. Duisterder en bedreigender dan vermoed. Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Rechercheur Clay Maynard spoort vermiste kinderen op, maar zijn eigen dochter Taylor is door haar moeder jarenlang bij hem weggehouden. Al sinds haar jeugd heeft haar moeder Taylor verteld dat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 9 | Paperback | 9789026149061
3.9 op 5 sterren
Boek cover Niemand zeggen van Karen Rose (Paperback)
Mary zet haar dood in scène om uit een gewelddadig huwelijk te ontsnappen. Ze bouwt elders een nieuw en gelukkig leven op. Maar dan is haar man haar op het spoor en hij wil haar te gronde richten. Karen Rose schreef een nieuwe meesterlijke thriller: "Niemand zeggen'. Voor de fans van Tess Gerritsen en Karin Slaughter. De enige uitweg die Mary Grace Winters ziet om een gewelddadig huwelijk te ontvluchten, is het in scène zetten van haar eigen dood en die van haar zoon Tom. Voorzien van een nieuwe identiteit, in een nieuwe stad, heeft ze als Caroline Stewart een solide leven opgebouwd. De...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777
4.6 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Onbekend)
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het gevaar zich op Tess zelf. Kan zij dat lot ontlopen? Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026148101
4.1 op 5 sterren
Boek cover De duistere kant van Karen Rose (Onbekend)
Rechercheur Kimble moet de moordenaar die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt opsporen. Om haar te beschermen zal hij duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten zien te bieden. Karen Rose is de koningin van Romantic Suspense. De duistere kant is haar 20ste boek. Rechercheur Adam Kimble is verwikkeld in de zwaarste zaak van zijn leven: hij moet de meedogenloze moordenaar opsporen, die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt. Om Meredith te beschermen moet hij alles doen wat in zijn vermogen ligt en zal hij de duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 5 | Paperback | 9789026152726
4.7 op 5 sterren
Boek cover In de val van Karen Rose (Paperback)
Zodra de prille relatie tussen Steven en Jenna lijkt te kunnen gaan werken, zet een seriemoordenaar zijn val. In de hoop Jenna daarin te kunnen laten lopen. In de val is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Speciaal agent Steven Thatcher heeft gezworen de seriemoordenaar die actief is in het kleine stadje waar hij woont, in te rekenen. Het onderzoek vergt al zijn tijd, maar zijn familie heeft hem ook nodig. Hij is onlangs weduwnaar geworden en hij maakt zich grote zorgen over zijn zoon Brad, op wie hij de grip verliest. Het lichtpuntje in zijn leven is Jenna, een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147791
Boek cover Tel tot tien van Karen Rose (Onbekend)
De dader van een reeks heftige branden lijkt uit op wraak en vernietiging. Voor brandweerman Reed en zijn geliefde rechercheur Mia Mitchell wordt het persoonlijk, zij kennen veel van de slachtoffers. Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre Romantic Suspense. Haar thrillers staan garant voor ijzingwekkende spanning en een flinke dosis romantiek en erotiek. In Tel tot tien (Count To Ten) heeft Reed Solliday in zijn lange carrière bij de brandweer van Chicago nog nooit zoiets meegemaakt als de recente uitbraak van woningbranden. De branden zijn heftig, en nemen snel in aantal toe....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026147784
5 op 5 sterren
Boek cover Tel tot tien van Karen Rose (Paperback)
Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre Romantic Suspense. Haar thrillers staan garant voor ijzingwekkende spanning en een flinke dosis romantiek en erotiek. In Tel tot tien (Count To Ten) heeft Reed Solliday in zijn lange carrière bij de brandweer van Chicago nog nooit zoiets meegemaakt als de recente uitbraak van woningbranden. De branden zijn heftig, en nemen snel in aantal toe. De brandstichter lijkt bovendien op persoonlijke wraak uit. Want bij elke nieuwe brand zijn mensen waar Reed en zijn nieuwe geliefde rechercheur Mia Mitchell van houden, het slachtoffer. De dader lijkt...
›› meer info en gelijkaardige boeken