Alle boeken van schrijver Karen Rose (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Karen Rose. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Karen Rose te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137327
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Paperback)
Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… 'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026137334
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Onbekend)
'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137556
4.6 op 5 sterren
Boek cover Van mij alleen van Karen Rose (Paperback)
Rechercheur J.D. Fitzpatrick staat voor een schokkende zaak waarin een reeks lijken verspreid over de stad worden gevonden. Hij neemt het op tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026139666
4.7 op 5 sterren
Boek cover In de val van Karen Rose (Paperback)
Zodra de prille relatie tussen Steven en Jenna lijkt te kunnen gaan werken, zet een seriemoordenaar zijn val. In de hoop Jenna daarin te kunnen laten lopen. 'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'. Speciaal agent Steven Thatcher heeft gezworen de seriemoordenaar die actief is in het kleine stadje waar hij woont, in te rekenen. Het onderzoek vergt al zijn tijd, maar zijn familie heeft hem ook nodig. Hij is onlangs weduwnaar geworden en hij maakt zich grote zorgen over zijn...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | E-book | 9789026141256
4.4 op 5 sterren
Boek cover In het donker van Karen Rose (Onbekend)
Scarlett en Marcus onderzoeken een netwerk van mensenhandel. Ze moeten zich inlaten met meedogenloze figuren en zullen eigen grenzen moeten overtreden. Áls ze uit handen van de bende weten te blijven… Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "In het donker' is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Het recht zegeviert niet altijd, want rechercheur Scarlett Bishop heeft talloze bad guys door de mazen van het net zien glippen en hun straf zien ontlopen. Tot nu toe heeft ze haar wraakgevoelens kunnen beteugelen,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026147760
4.6 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Paperback)
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het gevaar zich op Tess zelf. Kan zij dat lot ontlopen? Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781472265722
5 op 5 sterren
Boek cover Say No More (The Sacramento Series Book 2) van Karen Rose (Onbekend)
the heart-stopping thriller from the Sunday Times bestselling author
If they ever catch you, say nothing. Admit nothing. Never tell. Perfect for fans of James Patterson and Karin Slaughter, this is the latest novel from Sunday Times bestseller Karen Rose. An explosive crime thriller, Say No More will keep you gripped until the final page. Mercy Callahan never thought she'd be able to talk about her past. When she arrives in Sacramento to make peace with her brother Gideon, and to help find the brutal cult that took away her childhood, she is finally ready to talk. But when Ephraim Burton - the man who made her life a living hell - follows her there, she...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147791
4.7 op 5 sterren
Boek cover Tel tot tien van Karen Rose (Onbekend)
De dader van een reeks heftige branden lijkt uit op wraak en vernietiging. Voor brandweerman Reed en zijn geliefde rechercheur Mia Mitchell wordt het persoonlijk, zij kennen veel van de slachtoffers. Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre Romantic Suspense. Haar thrillers staan garant voor ijzingwekkende spanning en een flinke dosis romantiek en erotiek. In Tel tot tien (Count To Ten) heeft Reed Solliday in zijn lange carrière bij de brandweer van Chicago nog nooit zoiets meegemaakt als de recente uitbraak van woningbranden. De branden zijn heftig, en nemen snel in aantal toe....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026150814
4 op 5 sterren
Boek cover In alle onschuld van Karen Rose (Paperback)
Advocaat Thomas Thorne wordt wakker naast een dode vrouw, haar bloed aan zijn handen. Hij is onschuldig, maar wie wil hem erin luizen? Is het wraak op een verleden dat hij liever wilde vergeten? Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre Romantic Suspense. Haar thrillers staan garant voor een combinatie van 'spannend en sexy'. Advocaat Thomas Thorne wordt wakker naast een dode vrouw, haar bloed aan zijn handen, maar geen enkele herinnering aan wat er gebeurd is die nacht. Heeft het voorval te maken met het verleden dat hij achter zich gelaten dacht te hebben? Wil iemand wraak op hem...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026150821
4 op 5 sterren
Boek cover In alle onschuld van Karen Rose (Onbekend)
Advocaat Thomas Thorne wordt wakker naast een dode vrouw, haar bloed aan zijn handen. Hij is onschuldig, maar wie wil hem erin luizen? Is het wraak op een verleden dat hij liever wilde vergeten? Karen Rose is een bestsellerauteur in het genre Romantic Suspense. Haar thrillers staan garant voor een combinatie van 'spannend en sexy'. Advocaat Thomas Thorne wordt wakker naast een dode vrouw, haar bloed aan zijn handen, maar geen enkele herinnering aan wat er gebeurd is die nacht. Heeft het voorval te maken met het verleden dat hij achter zich gelaten dacht te hebben? Wil iemand wraak op hem...
›› meer info en gelijkaardige boeken