Alle boeken van schrijver Karen Rose (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Karen Rose. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Karen Rose te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137327
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Paperback)
Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… 'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137556
4.6 op 5 sterren
Boek cover Van mij alleen van Karen Rose (Paperback)
Voor de lezers van Val McDermid en Tess Gerritsen Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026139673
4.7 op 5 sterren
Boek cover In de val van Karen Rose (Onbekend)
'In de val' is wederom een topthriller van bestsellerauteur Karen Rose. Eerder schreef zij onder andere 'Sterf voor mij', 'De mond gesnoerd' en 'Niemand zeggen'. Speciaal agent Steven Thatcher heeft gezworen de seriemoordenaar die actief is in het kleine stadje waar hij woont, in te rekenen. Het onderzoek vergt al zijn tijd, maar zijn familie heeft hem ook nodig. Hij is onlangs weduwnaar geworden en hij maakt zich grote zorgen over zijn zoon Brad, op wie hij de grip verliest. Het lichtpuntje in zijn leven is Jenna, een docent van zijn zoon. Zij is mooi en bedachtzaam, en heel langzaam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026143717
4.5 op 5 sterren
Boek cover Niets te vrezen van Karen Rose (Onbekend)
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Niets te vrezen' 'is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Dana runt in Chicago een opvanghuis voor vrouwen. Wanneer ze onderdak biedt aan Sue kan ze niet vermoeden welk onheil ze binnenhaalt. Sue is net vrijgekomen en vastbesloten wraak te nemen op iedereen die verantwoordelijk is voor haar gevangenisstraf. Het ontvoeren van een 11-jarige jongen is daarin nog maar de eerste stap. Dana krijgt steeds meer achterdocht bij Sue's verhaal en zodra er in haar buurt gruwelijke...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026145902
4.2 op 5 sterren
Boek cover Het kwaad in jou van Karen Rose (Paperback)
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Rechercheur Clay Maynard spoort vermiste kinderen op, maar zijn eigen dochter Taylor is door haar moeder jarenlang bij hem weggehouden. Al sinds haar jeugd heeft haar moeder Taylor verteld dat haar vader een monster is, maar nu ze hem eindelijk ontmoet kan ze dat beeld bijstellen. Terwijl Taylor werkt als therapeut en eindelijk nieuwe vriendschappen en familiebanden durft aan te gaan, ligt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026145919
4.2 op 5 sterren
Boek cover Het kwaad in jou van Karen Rose (Onbekend)
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Rechercheur Clay Maynard spoort vermiste kinderen op, maar zijn eigen dochter Taylor is door haar moeder jarenlang bij hem weggehouden. Al sinds haar jeugd heeft haar moeder Taylor verteld dat haar vader een monster is, maar nu ze hem eindelijk ontmoet kan ze dat beeld bijstellen. Terwijl Taylor werkt als therapeut en eindelijk nieuwe vriendschappen en familiebanden durft aan te gaan, ligt er...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9781984805287
Boek cover Into the Dark van Karen Rose (Paperback)
New York Times bestselling author Karen Rose returns with a new thriller in her chilling Cincinnati series. Michael Rowland is not your typical teenager. Deaf from birth, he&;s always looked out for his five-year-old brother, Joshua. When his stepfather comes after Joshua, Michael takes the child and runs. He&;s determined to protect his brother at all costs, even if that means making himself vulnerable to a danger he can&;t hear coming. And the danger intensifies when Michael witnesses a stranger kill his stepfather. Desperate and afraid, the boys have nowhere else to go but to Joshua&;s...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026147760
5 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Paperback)
Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt te zijn. Maar hoe lang houdt Tess dat vol? En tot welke prijs? Karen Rose schrijft thrillers die wereldwijde bestsellers zijn. Haar boeken werden meermaals bekroond. Karen Rose woont en werkt in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777
5 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Onbekend)
Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt te zijn. Maar hoe lang houdt Tess dat vol? En tot welke prijs? Karen Rose schrijft thrillers die wereldwijde bestsellers zijn. Haar boeken werden meermaals bekroond. Karen Rose woont en werkt in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026148095
Boek cover De duistere kant van Karen Rose (Paperback)
Rechercheur Kimble moet de moordenaar die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt opsporen. Om haar te beschermen zal hij duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten zien te bieden. Karen Rose is de koningin van Romantic Suspence. De duistere kant is haar 20ste boek. Rechercheur Adam Kimble is verwikkeld in de zwaarste zaak van zijn leven: hij moet de meedogenloze moordenaar opsporen, die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt. Om Meredith te beschermen moet hij alles doen wat in zijn vermogen ligt en zal hij de duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken