Alle boeken van schrijver Karen Rose (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Karen Rose. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Karen Rose te zien.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026133985
4.6 op 5 sterren
Boek cover De dood in haar ogen van Karen Rose (Onbekend)
Meeslepende, huiveringwekkende spanning van topauteur Karen Rose Tijdens een brute aanval in het verleden werd het gezicht van psychologe Eve Wilson verminkt. Doodsbang trok ze zich terug in de virtuele realiteit op internet, waar ze kon zijn wie ze maar wilde. Inmiddels zijn haar littekens vervaagd en durft ze de wereld weer tegemoet te treden.Dan maken verschillende deelnemers aan het onderzoek waaraan ze werkt plotseling een eind aan hun leven. Rechercheur Noah Webster vermoedt echter dat er een seriemoordenaar achter de sterfgevallen zit en schakelt Eve's hulp in om te achterhalen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137327
4.3 op 5 sterren
Boek cover Wreed weerzien van Karen Rose (Paperback)
Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren bloeit die liefde weer op tijdens een reünie. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets van hen weet… 'Wreed weerzien' van Karen Rose is een thriller over wat er kan gebeuren als je elkaar na jaren weer opzoekt en er een groot geheim boven water komt... Tijdens hun studententijd was er een hevige liefde. Nu, jaren later zijn ze elkaar uit het oog verloren, maar door een briefje in een jaarboek komt er een reunie tot stand. De liefde bloeit weer op. Maar ze worden in de gaten gehouden door iemand die nog iets...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026136290
4.6 op 5 sterren
Boek cover Heb je me gemist? van Karen Rose (Paperback)
De thrillers van Karen Rose zijn bestsellers in Nederland. 'Heb je me gemist' is het verhaal van Hoofdofficier van justitie Daphne Montgomery. Zij heeft na een zware tijd een solide leven voor haarzelf en haar zoon weten op te bouwen. Haar zorgvuldig opgebouwde vertrouwen in de mensheid wordt echter danig op de proef gesteld wanneer haar zoon ontvoerd wordt. In de boeken van Karen Rose worden de harde misdaadaspecten afgewisseld met een flinke dosis romantiek. Dat levert haar in Amerika de naam 'Koningin van de Romantic Suspense'op.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026137556
4.6 op 5 sterren
Boek cover Van mij alleen van Karen Rose (Paperback)
Voor de lezers van Val McDermid en Tess Gerritsen Zelfs voor de doorgewinterde rechercheur J.D. Fitzpatrick is de reeks zwaar toegetakelde lijken die verspreid over de stad worden gevonden, een schokkende zaak. Hij moet het opnemen tegen een brute moordenaar met een persoonlijke vendetta. Gerechtelijk lijkschouwer Lucy Trask heeft ondertussen zo haar eigen motieven om zich wat afzijdig te houden van de zaak. Ze vermoedt namelijk dat zij weleens het volgende slachtoffer zou kunnen zijn. En die angst lijkt gegrond...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026143687
4.7 op 5 sterren
Boek cover In het vizier van Karen Rose (Paperback)
Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "In het vizier' is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Openbaar aanklager Kristen Mayhew heeft een geheime aanbidder die haar brieven stuurt en die precies lijkt te weten wat ze denkt en waar ze is. Behalve een stalker is hij ook levensgevaarlijk, want hij heeft zich ten doel gesteld criminelen te vermoorden die Kristen niet veroordeeld heeft kunnen krijgen. Maar het gevaarlijkste is dat hij Kristens diepste geheim kent. Een geheim dat haar er tot nu toe van weerhield in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026145902
4.1 op 5 sterren
Boek cover Het kwaad in jou van Karen Rose (Paperback)
Volgens haar moeder is Taylors vader een monster maar nu ze hem kent blijkt het tegenovergestelde. Taylor gaat nieuwe familiebanden aan maar er dreigt gevaar. Duisterder en bedreigender dan vermoed. Een nieuwe thriller van bestsellerauteur Karen Rose, de koningin van Romantic Suspense. "Het kwaad in jou' (Monster in the Closet) is wederom doorspekt met spanning, erotiek, intriges, moord en bedrog. Rechercheur Clay Maynard spoort vermiste kinderen op, maar zijn eigen dochter Taylor is door haar moeder jarenlang bij hem weggehouden. Al sinds haar jeugd heeft haar moeder Taylor verteld dat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026147760
5 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Paperback)
Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt te zijn. Maar hoe lang houdt Tess dat vol? En tot welke prijs? Karen Rose schrijft thrillers die wereldwijde bestsellers zijn. Haar boeken werden meermaals bekroond. Karen Rose woont en werkt in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026147777
5 op 5 sterren
Boek cover Nergens veilig van Karen Rose (Onbekend)
Iemand bedreigt de patiënten van psychiater Tess Ciccotelli, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess schuld heeft. Dan richt het gevaar zich op Tess zelf. Kan zij dat lot ontlopen? Angst beheerst het leven van psychiater Tess Ciccotelli. Iemand bedreigt haar patiënten, dwingt hen tot zelfdoding en zorgt dat het lijkt of Tess daaraan schuld heeft. Tess kan de volledige waarheid niet vertellen, daarmee zou ze haar beroepsgeheim schenden. Ook niet wanneer rechercheur Aidan Reagan haar vraagt om een lijst potentiële slachtoffers. En zelfs niet wanneer zij zelf in gevaar blijkt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026148101
4.2 op 5 sterren
Boek cover De duistere kant van Karen Rose (Onbekend)
Rechercheur Kimble moet de moordenaar die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt opsporen. Om haar te beschermen zal hij duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten zien te bieden. Karen Rose is de koningin van Romantic Suspense. De duistere kant is haar 20ste boek. Rechercheur Adam Kimble is verwikkeld in de zwaarste zaak van zijn leven: hij moet de meedogenloze moordenaar opsporen, die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt. Om Meredith te beschermen moet hij alles doen wat in zijn vermogen ligt en zal hij de duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026148095
4.2 op 5 sterren
Boek cover De duistere kant van Karen Rose (Paperback)
Rechercheur Kimble moet de moordenaar die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt opsporen. Om haar te beschermen zal hij duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten zien te bieden. Karen Rose is de koningin van Romantic Suspense. De duistere kant is haar 20ste boek. Rechercheur Adam Kimble is verwikkeld in de zwaarste zaak van zijn leven: hij moet de meedogenloze moordenaar opsporen, die het gemunt heeft op de vrouw van wie hij houdt. Om Meredith te beschermen moet hij alles doen wat in zijn vermogen ligt en zal hij de duistere demonen uit zijn verleden het hoofd moeten...
›› meer info en gelijkaardige boeken