Alle boeken van schrijver Kristen Callihan (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Kristen Callihan. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Kristen Callihan te zien.

Engels | Druk: Digital original | E-book | 9780349406008
4 op 5 sterren
Boek cover Firelight van Kristen Callihan (Onbekend)
For fans of Diana Gabaldon, Amanda Quick and Nalini Singh comes the Darkest London series. In Victorian London, magic lurks in every shadowy corner . . . 'Callihan has a great talent for sexual tension and jaw-dropping plots' - Diana Gabaldon 'A sizzling paranormal with dark history and explosive magic! Callihan is an impressive new talent' - Larissa Ione London, 1881 Once the flames are ignited . . . Miranda Ellis is a woman tormented. Plagued since birth by a strange and powerful gift, she has spent her entire life struggling to control her exceptional abilities. Yet one innocent...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 1230000405324
4 op 5 sterren
Boek cover The Friend Zone van Kristen Callihan (Onbekend)
Gray doesn't make friends with women. He has sex with them. Until Ivy. The last thing star tight-end Gray Grayson wants to do is drive his agent's daughter's bubblegum pink car. But he needs the wheels and she's studying abroad. Something he explains when she sends him an irate text to let him know exactly how much pain she'll put him in if he crashes her beloved ride. Before he knows it, Ivy Mackenzie has become his best texting bud. But then Ivy comes home and everything goes haywire. Because the only thing Gray can think of is being with Ivy. Ivy doesn't have sex with friends....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 1230000753074
Boek cover The Game Plan van Kristen Callihan (Onbekend)
A beard-related dare and one hot-as-hell kiss changes everything. NFL center Ethan Dexter's focus has always been on playing football and little else. Except when it comes to one particular woman. The lovely Fiona Mackenzie might not care about his fame, but she's also never looked at him as anything more than one of her brother-in-law's best friends. That ends now. Fi doesn't know what to make of Dex. The bearded, tattooed, mountain of man-muscle looks more like a biker than a football player. Rumor has it he's a virgin, but she finds that hard to believe. Because from the moment he...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 1230001216745
5 op 5 sterren
Boek cover Managed van Kristen Callihan (Onbekend)
It started off as a battle of wits. Me: the ordinary girl with a big mouth against Him: the sexy bastard with a big...ego. I thought I'd hit the jackpot when I was upgraded to first class on my flight to London. That is until HE sat next to me. Gabriel Scott: handsome as sin, cold as ice. Nothing and no one gets to him. Ever. He's a legend in his own right, the manager of the biggest rock band in the world, and an arrogant ass who looks down his nose at me. I thought I'd give him hell for one, long flight. I didn't expect to like him. I didn't expect to want him. But the biggest...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 1230001610192
Boek cover The Hot Shot van Kristen Callihan (Onbekend)
First we were friends. Then we were roommates. Now I want more… What can I say about Chess Copper? The woman is capable of bringing me to my knees. I know this about five minutes after getting naked for her. No one is more surprised than me. The prickly photographer my team hired to shoot our annual charity calendar isn't my usual type. She's defense to my offense, a challenge at every turn. But when I'm with her, all the regrets and darkness goes away. She makes life fun. I want to know Chess, be close to her. Which is a bad idea. Chess is looking for a relationship. I've never...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021415949
4.7 op 5 sterren
Boek cover Verovering van Kristen Callihan (Paperback)
De regels: 1. We zoenen niet 2. We blijven niet bij elkaar slapen 3. We vertellen dit aan niemand 4. We worden NIET verliefd Anna Jones wil maar één ding: zo snel mogelijk afstuderen. Verliefd worden op Drew Baylor, de quarterback van het footballteam, is ze absoluut niet van plan. Drew is zeker belachelijk sexy en charmant, maar hij staat altijd in de aandacht, en als hij volgend jaar voor een team in de NFL gaat spelen zal dat alleen maar erger worden. Dat lijkt Anna helemaal niets, dus wat haar betreft blijft het bij scharrelen en houden ze zich allebei aan een paar strenge...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789021415956
4.7 op 5 sterren
Boek cover Verovering van Kristen Callihan (Onbekend)
De regels: We zoenen niet We blijven niet bij elkaar slapen We vertellen dit aan niemand We worden NIET verliefd Anna Jones wil maar één ding: zo snel mogelijk afstuderen. Verliefd worden op Drew Baylor, de quarterback van het footballteam, is ze absoluut niet van plan. Drew is zeker belachelijk sexy en charmant, maar hij staat altijd in de aandacht, en als hij volgend jaar voor een team in de NFL gaat spelen zal dat alleen maar erger worden. Dat lijkt Anna helemaal niets, dus wat haar betreft blijft het bij scharrelen en houden ze zich allebei aan een paar strenge regels. Maar Drew wil...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021415963
4.3 op 5 sterren
Boek cover Verleiding van Kristen Callihan (Paperback)
Ivy Mackenzie baalt als een stekker als ze hoort dat haar vader haar geliefde roze auto heeft uitgeleend. Ze kan er niet veel tegen doen – ze studeert in Londen en haar vader heeft de auto meegegeven aan een van de footballspelers die hij vertegenwoordigt. Ze stuurt die speler, Gray Grayson, wel even een streng appje dat hij maar beter voorzichtig kan doen met haar auto. Voor ze het weet zit ze de rest van haar reis te appen met Gray, die bijzonder leuk blijkt te zijn. Wanneer Ivy terugkomt uit Londen en Gray voor het eerst in het echt ziet, is gelijk duidelijk dat de chemistry tussen de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | E-book | 9789021415970
4.3 op 5 sterren
Boek cover Game on 2 - Verleiding van Kristen Callihan (Onbekend)
Ivy Mackenzie baalt als een stekker als ze hoort dat haar vader haar geliefde roze auto heeft uitgeleend. Ze kan er niet veel tegen doen – ze studeert in Londen en haar vader heeft de auto meegegeven aan een van de footballspelers die hij vertegenwoordigt. Ze stuurt die speler, Gray Grayson, wel even een streng appje dat hij maar beter voorzichtig kan doen met haar auto. Voor ze het weet zit ze de rest van haar reis te appen met Gray, die bijzonder leuk blijkt te zijn. Wanneer Ivy terugkomt uit Londen en Gray voor het eerst in het echt ziet, is gelijk duidelijk dat de chemistry tussen de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021426785
Boek cover Verlangen van Kristen Callihan (Paperback)
Game On 3
Ethan Dexter is een van de sterspelers van de NFL. Hij ziet er met zijn tattoeages, gespierde lijf en volle baard uit als een rockster. Er gaan geruchten rond dat de knappe Dex nog maagd zou zijn, ondanks dat hij kan elke vrouw op aarde kan krijgen. Maar er is maar één vrouw die hij wil. Enige probleem? Ze is het schoonzusje van zijn beste vriend. Fiona Mackenzie heeft volop genoten van haar leven als vrijgezel, maar ze is inmiddels wel toe aan een relatie. Ze vindt Dex ontzettend aantrekkelijk en leuk, maar ziet het leven als vriendin van een profsporter niet zitten. Om het nog maar niet...
›› meer info en gelijkaardige boeken