Alle boeken van schrijver Chuck Groenink (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Chuck Groenink. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Chuck Groenink te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789089221155
Boek cover De Kip-En-Kuikenshow van Maranke Rinck (Hardcover)
Luuk (ik-figuur) voelt zich eenzaam nadat zijn moeder de loterij heeft gewonnen. Als een als kip en kuiken verkleed duo van een televisieprogramma aanbelt met het verzoek om mee te gaan en zijn kant van het verhaal op televisie te vertellen, is hij daar heel ontvankelijk voor. Samen met drie andere kinderen ontdekt hij dat het duo nep is en alleen uit is op losgeld. Zal Luuk kunnen ontsnappen? Spannend verhaal dat is verdeeld in hoofdstukken van steeds twee pagina's. Met levendige dialogen en een grote variatie in woorden. De ik-vorm vergroot de betrokkenheid van de lezer. De illustraties...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9781935954187
Boek cover Dear Daisy Dunnington van Mathilde Stein (Hardcover)
Bogged down by her mother's insults and demands, Daisy Dunnington allows her imagination to run wild when she receives an unexpected letter in the mail and ponders the good fortunes its contents could contain A picture book about how dreams and imagination can fill even the grayest of lives with sparkling colors. Poor Daisy Dunnington is her demanding mother's drudge. But then one day an unexpected letter drops on the doormat addressed to her. What can it be? Who can be writing to her? Perhaps it's from the queen's servant, explaining that she is really a princess, or is it from a movie...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789047705055
4.5 op 5 sterren
Boek cover Boelies kerstplan van Mathilde Stein (Hardcover)
Sinds biggetje Boelie verhuisd is naar het bos, lijkt het wel of de Kerstman hem helemaal is vergeten. Elk jaar opnieuw doet Boelie vreselijk zijn best om de Kerstman feestelijk welkom te heten... en elk jaar opnieuw vliegt de Kerstman hem zomaar voorbij. Dan besluit Boelie drastische maatregelen te nemen. Hij bedenkt een heel bijzonder kerstplan waardoor de Kerstman hem wel móét zien. En het werkt! Alleen... wat moet Boelie nu met een kapotte slee, vermiste pakjes en een Kerstman die helemaal van slag is? Eén ding is zeker: het wordt een Kerstmis om nooit te vergeten!
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789089221971
Boek cover Vampiers in het bos van Lieke Haan (Hardcover)
Volgens Emma's broer wonen er vampiers in het IJzeren Bos. Emma en haar beste vriend Bart gaan ernaartoe. Er lijkt eerst niets bijzonders aan de hand, maar dan staat er ineens een zeer bleke man voor hen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781474932011
Boek cover TangleWood Animal Park (3) van Tamsyn Murray (Paperback)
Elephant Emergency
Tanglewood's Savannah Safari is complete, and Zoe can't wait to meet its newest inhabitants - six African elephants. But when the head of the herd stops eating, Zoe and the keepers face an elephant emergency!
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9781484722824
Boek cover Williams Winter Nap van Linda Ashman (Hardcover)
Just when William is ready to fall asleep in his cozy cabin, there is a tap on his window. A chilly chipmunk asks to stay, and Will scooches over in bed. ''There's room for two--I'm sure we'll fit.'' The chipmunk is just the first in a parade of mammals, each bigger than the last, until the bed is full. Then a note is slipped beneath the door: ''Do you have room for just one more?'' William tugs the door to see who's there . . . only to find a great big BEAR! Is there enough space to spare? Will the other animals be willing to share? Kids will delight at each new guest's arrival and enjoy...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9780399548574
Boek cover I Am Not a Fox van Karina Wolf (Onbekend)
A curious creature that looks like a fox but acts like a dog sets out to find where he belongs in this charming tale of self-discovery and friendship perfect for fans of Gaston and Not Quite Narwhal. When Luca first arrives at the dog park, the other dogs turn him away. ''You're not a dog,'' they say, ''You're a fox.'' But . . . Luca likes to chase cats. He likes to yip at mailmen. And he likes sniff other dogs you-know-where. Still, Luca has to admit, he doesn't look like the other dogs. So . . . he must be a fox, right? But when Luca finds a trio of foxes in the forest and asks to join...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781524720179
Boek cover 16 Words van Lisa Rogers (Hardcover)
William Carlos Williams and the Red Wheelbarrow
This simple nonfiction picture book about the beloved American poet William Carlos Williams is also about how being mindful can result in the creation of a great poem like "The Red Wheelbarrow"--which is only sixteen words long. "Look out the window. What do you see? If you are Dr. William Carlos Williams, you see a wheelbarrow. A drizzle of rain. Chickens scratching in the damp earth." The wheelbarrow belongs to Thaddeus Marshall, a street vendor, who every day goes to work selling vegetables on the streets of Rutherford, New Jersey. That simple action inspires poet and doctor Williams to...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789089673169
5 op 5 sterren
Boek cover Beste Broers van Jowi Schmitz (Hardcover)
Raf en Robbie, twee broertjes van 9 en 5 jaar, verhuizen met hun ouders vanuit de drukke stad naar de boerderij van hun opa en oma. Hun vader en moeder zijn nogal druk met zichzelf bezig, dus is er niemand die op ze let. En ook niet op opa, die een toren in het bos bouwt. Als oma dan opeens ziek wordt, zijn het Raf en Robbie die opa in de gaten moeten houden. En hem redden, wanneer dat nodig blijkt te zijn. Met Beste broers schreef Jowi Schmitz een hartverwarmend verhaal over familie, dapperheid en groei. Over de vrijheid die iedereen eigenlijk zou moeten nemen om de wereld te maken zoals...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781338225884
Boek cover Let Liberty Rise!: How Americas Schoolchildren Helped Save the Statue of Liberty van Chana Stiefel (Hardcover)
How America’s Schoolchildren Helped Save the Statue of Liberty
How did 121,000 Americans save their most beloved icon? Here is an inspiring story about the power we have when we all work together! * "This charming history title is a true inspiration for the present. An informative must-have for all libraries." -- School Library Journal, starred review "All rise to this evocative, empowering offering." -- Kirkus Reviews "[A] true tale of cooperation among all ages." -- Publishers Weekly On America's 100th birthday, the people of France built a giant gift! It was one of the largest statues the world had ever seen -- and she weighed as much as...
›› meer info en gelijkaardige boeken