Alle boeken van schrijver Sarah Lark (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Sarah Lark. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Sarah Lark te zien.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789032513450
4.8 op 5 sterren
Boek cover Het land van belofte van Sarah Lark (Onbekend)
Londen, 1852. Twee vrouwen, de adellijke Gwyneira en de jonge gouvernante Helen, gaan aan boord van een schip dat hen naar Nieuw-Zeeland en een betere toekomst moet brengen. Gwyneira zal trouwen met de zoon van een rijke landeigenaar, de erfgenaam van een grote schapenboer-derij. Maar waarom heeft haar vader toegestemd in een huwelijk met een man die niet van hoge adel is? Helen heeft zich na een briefwisseling verloofd met een Nieuw-Zeelandse boer, maar de man die ze ontmoet lijkt in niets op het beeld dat ze zich had gevormd uit zijn brieven... Als blijkt dat hun nieuwe echtgenoten...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 3 | Hardcover | 9789026144394
4.8 op 5 sterren
Boek cover Cariben 1 - Het eiland van duizend bronnen van Sarah Lark (Hardcover)
"Het eiland van duizend bronnen' is een meeslepend verhaal over een jonge vrouw die wordt geconfronteerd met liefde, verraad, en de gevolgen van haar eigen keuzes. Londen, 1732. Na de dood van haar grote liefde sluit Nora een verstandshuwelijk met Elias, de al wat oudere eigenaar van een suikerrietplantage op Jamaica, en verruilt Engeland voor het Caraïbisch gebied. Maar haar nieuwe leven brengt Nora niet het geluk en de rust waar ze naar op zoek was. De manier waarop de slaven door eigenaars en slavendrijvers behandeld worden wekt haar afschuw, en ze neemt zich voor dat zelf anders aan...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026142468
4.4 op 5 sterren
Boek cover Een nieuwe wereld van Sarah Lark (Onbekend)
Twee Poolse zusjes willen WO II ontvluchten naar Nieuw-Zeeland. Slechts één van hen krijgt een visum. Hun levenspad kruist zich met dat van de jonge piloot James McKenzie. "Een nieuwe wereld' is opnieuw een heerlijke roman van Sarah Lark. Ze schrijft boeken waar romantiek, geschiedenis en leesplezier hand in hand gaan. Terwijl de Tweede Wereldoorlog door Europa raast, weten de Poolse zusjes Helena en Luzyna hun land te ontvluchten. Ze horen dat een groep jonge vluchtelingen naar Nieuw-Zeeland mag doorreizen en melden zich aan. Maar dan krijgt slechts één zus een visum… Aan de andere...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789026145070
4.6 op 5 sterren
Boek cover Nieuw-Zeeland: Rata Station 1 - De tijd van de vuurbloemen van Sarah Lark (Hardcover)
In dit eerste, los te lezen, boek van de Rata Station-serie reis je terug naar Nieuw-Zeeland in de 19e eeuw, waar twee jonge vrouwen kiezen voor een nieuwe toekomst. "Het seizoen van de vuurbloemen' ("Die Zeit der Feuerblüten') van Sarah Lark is het eerste deel van een nieuwe Nieuw-Zeeland-trilogie. Eerder verschenen in Nederland de "Land van belofte-trilogie' en twee delen van de "Eiland van duizend bronnen-serie'. Voor de lezers van Sofia Caspari en Leila Meacham Duitsland, 1837. Ida sluit zich aan bij een groep jonge mensen die naar Nieuw-Zeeland zullen vertrekken. Hun is land beloofd,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026145087
4.6 op 5 sterren
Boek cover Nieuw-Zeeland: Rata Station 1 - De tijd van de vuurbloemen van Sarah Lark (Onbekend)
In dit eerste, los te lezen, boek van de Rata Station-serie reis je terug naar Nieuw-Zeeland in de 19e eeuw, waar twee jonge vrouwen kiezen voor een nieuwe toekomst. "Het seizoen van de vuurbloemen' ("Die Zeit der Feuerblüten') van Sarah Lark is het eerste deel van een nieuwe Nieuw-Zeeland-trilogie. Eerder verschenen in Nederland de "Land van belofte-trilogie' en twee delen van de "Eiland van duizend bronnen-serie'. Voor de lezers van Sofia Caspari en Leila Meacham Duitsland, 1837. Ida sluit zich aan bij een groep jonge mensen die naar Nieuw-Zeeland zullen vertrekken. Hun is land beloofd,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026145100
4.5 op 5 sterren
Boek cover Nieuw-Zeeland: Rata Station 2 - De zang van de hoornschelp van Sarah Lark (Onbekend)
In dit tweede, los te lezen, boek van de Rata Station-serie reis je terug naar Nieuw-Zeeland in de 19e eeuw, waar twee jonge vrouwen moeten vechten voor hun familie en voor zichzelf. De boeken van Sarah Lark slepen je mee naar het Nieuw-Zeeland van de 19e en 20e eeuw. "De zang van de hoornschelp' is het tweede boek dat zich afspeelt op Rata Station, na "De tijd van de vuurbloemen'. Nieuw-Zeeland, 1853. Op Rata Station is een nieuwe generatie opgegroeid; Cat en Ida zijn trots op hun dochters Carol en Linda. Hun harde werken heeft de ranch gemaakt tot wat hij is, maar het succes wekt de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026145124
4.6 op 5 sterren
Boek cover Nieuw-Zeeland: Rata Station 3 - De legende van de vuurberg van Sarah Lark (Onbekend)
In het derde en laatste, los te lezen, boek van de Rata Station-serie reis je terug naar Nieuw-Zeeland aan het eind van de 19e eeuw, waar drie jonge mensen durven te dromen van een betere toekomst. "De legende van de vuurberg' is na "De tijd van de vuurbloemen' en "De zang van de hoornschelp' het derde boek van internationaal bestsellerauteur Sarah Lark over de belevenissen van de vrouwen van Rata Station in het Nieuw-Zeeland van de negentiende eeuw. Nieuw-Zeeland, 1880. Aroha heeft een gelukkige jeugd, tot de dag dat ze betrokken raakt bij een groot treinongeluk. Ze wordt naar haar tante...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026149207
3.6 op 5 sterren
Boek cover De geheimen van het winterhuis van Sarah Lark (Onbekend)
Drie vrouwen – Ellinor, Liliana en Dana – in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, gaan op zoek naar de betekenis van familie. Ellinors wereld stort in als ze er per ongeluk achter komt dat zij en haar moeder niet verwant zijn aan de rest van hun familie. Op zoek naar de waarheid over haar afkomst reist Ellinor van Wenen naar Kroatië en Nieuw-Zeeland, en ontdekt zo een tragisch liefdesverhaal en een groot familiegeheim… Een meeslepende roman over drie vrouwen, in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, die op zoek gaan naar de betekenis van familie. ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026153846
Boek cover Het familiegeheim van Sarah Lark (Onbekend)
Stephanie kan zich niets herinneren van haar vroegste jeugd in Nieuw-Zeeland en gaat op onderzoek uit. Maar sommige familiegeschiedenissen kunnen beter vergeten blijven… Journaliste Stephanie is in Nieuw-Zeeland opgegroeid maar woont al het grootste deel van haar leven in Hamburg. Ze heeft geen enkele herinnering aan de eerste jaren van haar leven of aan haar vader, iets dat haar steeds vreemder voorkomt. De meeste mensen kunnen zich wel íéts herinneren van hun vroege jeugd, maar in haar geheugen blijft alles donker… Door nieuwsgierigheid gedreven reist ze terug naar het huis van...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026153839
Boek cover Het familiegeheim van Sarah Lark (Paperback)
Journaliste Stephanie is in Nieuw-Zeeland opgegroeid maar woont al het grootste deel van haar leven in Hamburg. Ze heeft geen enkele herinnering aan de eerste jaren van haar leven of aan haar vader, iets dat haar steeds vreemder voorkomt. De meeste mensen kunnen zich wel íéts herinneren van hun vroege jeugd, maar in haar geheugen blijft alles donker… Door nieuwsgierigheid gedreven reist ze terug naar het huis van haar jeugd om uit te zoeken wat er is gebeurd. Maar het blijkt al snel dat er een traumatische oorzaak is voor haar onvermogen iets te herinneren. Het is verleidelijk te denken...
›› meer info en gelijkaardige boeken