Alle boeken van schrijver Richard Flanagan (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Richard Flanagan. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Richard Flanagan te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789041414700
Boek cover Verlangen van Richard Flanagan (Paperback)
"Tasmanië, 1839. Mathinna, een jong Aboriginal-meisje, rent door het natte gras. Op een ruig eiland in een uithoek van de wereld zoekt ze hulp, want haar vader ligt op sterven. Engeland, twintig jaar later. De grote schrijver Charles Dickens is in Manchester een sensatie, maar desondanks wordt hij verscheurd door twijfel en verdriet. Hij weet dat hij zijn vrouw zal moeten verlaten om zijn nieuwe liefde een kans te geven. Deze twee gebeurtenissen komen samen door toedoen van Sir John Franklin, een van de meest gevierde ontdekkingsreizigers van zijn tijd, en diens vrouw Lady Jane. Bij wijze...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: midprice | Paperback | 9789041414960
4.5 op 5 sterren
Boek cover Flamingo Moderne Klassieken - Het boek van Gould van R. Flanagan (Paperback)
een roman in twaalf vissen
William Buelow Gould was een vervalser en een dief, veroordeeld tot levenslange gevangenschap in een ijzingwekkende strafkolonie in Van Diemen s Land (het tegenwoordige Tasmanië). Gould schrijft zijn memoires zittend in een cel die dagelijks met het getij onder water loopt. Een gevangenisarts, in een poging wetenschappelijke erkenning te krijgen, zet Gould aan om zijn talent te gebruiken voor het schilderen van de lokale exotische vissen. Goulds boek vol tekeningen en notities gaat verloren en duikt uiteindelijk in onze tijd weer op een boek dat meeslepend verhaalt over zijn land, zijn tijd,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780440869924
4.5 op 5 sterren
Boek cover (01): the Outcasts van John Flanagan (Paperback)
Richard Flanagan
The Outcasts is the first book in the Brotherband series, from the author of the internationally bestselling Ranger's Apprentice. There is only one way to become a warrior. Boys are chosen for teams called Brotherbands and must endure months of gruelling battles in the treacherous sea. Hal finds himself the unwilling leader of a band of outcasts, the boys that no one wants. They are small and wiry but what they lack in size, they make up with skill and courage. Now they must battle against the other bands in the ultimate race where there can only be one winner. The icy waters make the sea a...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780440869955
4.7 op 5 sterren
Boek cover (02): Invaders van John Flanagan (Paperback)
Richard Flanagan
The Invaders is the second book in the Brotherband series, from the author of the internationally bestselling Ranger's Apprentice. Enter a world of wolfships, epic battles and treachery in the cold northern seas. Enter the world of Brotherband. Hal and the Heron brotherband are on the trail of Zavac and his precious cargo. Will they be able to find the pirates when the weather clears? And when they do, how can they possibly beat the mighty Raven and its crew of vicious cut-throats and killers? Perfect for fans of J.R.R. Tolkien's Lord of the Rings, T.H. White's The Sword in the Stone,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780142426630
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Invaders van John Flanagan (Paperback)
Richard Flanagan
From the author of the global phenomenon Ranger's Apprentice! Hal and the Herons have done the impossible. This group of outsiders has beaten out the strongest, most skilled young warriors in all of Skandia to win the Brotherband competition. But their celebration comes to an abrupt end when the Skandians' most sacred artifact, the Andomal, is stolen--and the Herons are to blame. To find redemption they must track down the thief Zavac and recover the Andomal. But that means traversing stormy seas, surviving a bitter winter, and battling a group of deadly pirates willing to protect their...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Bindwijze overig | 9780701189051
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Narrow Road to the Deep North van Richard Flanagan (Onbekend)
Winnaar van de Man Booker Prize 2014
A new novel from the Australian author of }Gould's Book Of Fish{ and }The Unknown Terrorist{, this tells the story of one man's reckoning with war and love. Flanagan's fans include Ian McEwan, William Boyd and Geoff Dyer. 'A grand, paradoxical dance that is both macabre and life affirming.' }Sydney Morning Herald Forever after, there were for them only two sorts of men: the men who were on the Line, and the rest of humanity, who were not. In the despair of a Japanese POW camp on the Burma Death Railway, surgeon Dorrigo Evans is haunted by his love affair with his uncle's young wife two...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | E-book | 9781448192243
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Narrow Road to the Deep North van Richard Flanagan (Onbekend)
Winnaar van de Man Booker Prize 2014
Winner of the Man Booker Prize ''Nothing since Cormac McCarthy's The Road has shaken me like this.'' -The Washington Post From the author of the acclaimed Gould's Book of Fish, a magisterial novel of love and war that traces the life of one man from World War II to the present. August, 1943: Australian surgeon Dorrigo Evans is haunted by his affair with his uncle's young wife two years earlier. His life, in a brutal Japanese POW camp on the Thai-Burma Death Railway, is a daily struggle to save the men under his command. Until he receives a letter that will change him forever. A savagely...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789460423741
4.3 op 5 sterren
Boek cover De smalle weg naar het verre noorden van Richard Flanagan (Onbekend)
.
Richard Flanagan schreef een meesterwerk over de gruwel van de oorlog en de onmogelijkheid van de liefdeAugustus, 1943. In een uitzichtloos Japans krijgsgevangenenkamp aan de Birma-Siam Dodenspoorlijn wordt de Australische legerarts Dorrigo Evans achtervolgd door een vroegere liefdesaff aire met Amy, de jonge vrouw van zijn oom. Terwijl hij knokt om zijn manschappen van uithongering, cholera en andere wreedheden te redden, krijgt hij een brief die zijn leven voor altijd zal veranderen.De smalle weg naar het verre noorden is een gruwelijk mooi coming-of-ageverhaal, niet alleen over de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781784701383
4.7 op 5 sterren
Boek cover Narrow Road to the Deep North van Richard Flanagan (Paperback)
In the despair of a Japanese POW camp on the Burma Death Railway, surgeon Dorrigo Evans is haunted by his love affair with his uncle's young wife two years earlier. Struggling to save the men under his command from starvation, from cholera, from beatings, he receives a letter that will change his life forever. This title is the winner of the Man Booker Prize 2014. Forever after, there were for them only two sorts of men: the men who were on the Line, and the rest of humanity, who were not. In the despair of a Japanese POW camp on the Burma Death Railway, surgeon Dorrigo Evans is haunted...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789085426707
4.3 op 5 sterren
Boek cover De smalle weg naar het verre noorden van Richard Flanagan (Paperback)
realiseer je doel met de vijf verandervragen
Richard Flanagan schreef een meesterwerk over de gruwel van de oorlog en de onmogelijkheid van de liefdeAugustus, 1943. In een uitzichtloos Japans krijgsgevangenenkamp aan de Birma-Siam Dodenspoorlijn wordt de Australische legerarts Dorrigo Evans achtervolgd door een vroegere liefdesaff aire met Amy, de jonge vrouw van zijn oom. Terwijl hij knokt om zijn manschappen van uithongering, cholera en andere wreedheden te redden, krijgt hij een brief die zijn leven voor altijd zal veranderen.De smalle weg naar het verre noorden is een gruwelijk mooi coming-of-ageverhaal, niet alleen over de...
›› meer info en gelijkaardige boeken