Alle boeken van schrijver Sanders (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Sanders. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Sanders te zien.

Engels | Druk: 1 | Paperback | 9789063692841
4.3 op 5 sterren
Boek cover Convivial toolbox van Elizabeth B.-N. Sanders (Paperback)
generative research for the front end of design
The book introduces an emerging domain of design that is of immense interest today not only to the academic design research community but also to those in the business community charged with the development of human-cantered products, systems, services and/or environments. All the information is new. There are no other books with this focus and coverage currently available. The book is written by two design professors from the USA and Holland and will be the perfect text book to use in education of design research worldwide.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 4 | Paperback | 9789462369344
Boek cover Studieboeken Criminologie & Veiligheid  -   Basisboek integrale veiligheid van Wouter Stol (Paperback)
Deze volledig herziene druk van Basisboek integrale veiligheid biedt een brede opstap in de wereld van integrale veiligheid. Deze volledig herziene druk van Basisboek integrale veiligheid biedt een brede opstap in de wereld van integrale veiligheid. In dit boek maak je kennis met het belangrijke, dynamische werkveld van Integraal veiligheidskundigen (IVK’ers). In het eerste deel van dit basisboek wordt stilgestaan bij de IVK-basics. Wat is integrale veiligheid en wat zijn de basics? Veertien IVK-alumni die in dit werkveld werkzaam zijn leggen uit wat zij doen. Daarnaast wordt stilgestaan...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 6 | Hardcover | 9789403159003 | Geen personage
4.6 op 5 sterren
Boek cover Walden van Henry David Thoreau (Hardcover)
en de plicht tot burgerlijke ongehoorzaamheid
Inkijken OVERZICHT BOEKEN LITERATUUR ALLE LITERATUUR Walden en de plicht tot burgerlijke onghoorzaamheid Henry David Thoreau Nederlands 416 blz. Hardcover26,99 eBook6,99 ePub met digitaal watermerk Prijs ‌ 26,99 In winkelmand Op werkdagen voor 20.00 uur besteld, volgende werkdag in huis Gratis binnen 30 dagen retourneren Klanten beoordelen BookSpot met een 8.8 Een tijdloze klassieker over natuur en bezinning met een voorwoord van Paolo Cognetti In 1845 trok Henry David Thoreau de natuur in. Twee jaar lang...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 12 | Paperback | 9789022591703
4.7 op 5 sterren
Boek cover Niet te breken van Sander Aarts (Paperback)
Word mentaal onverslaanbaar door de lessen van de best getrainde militair van de Nederlandse Special Forces
Sander Aarts is instructeur in de populaire serie Special Forces VIPS ‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen. Een James Bond-film maar dan echt. Na een succesvolle carrière van zestien jaar vertelt Sander Aarts, de best getrainde militair van Nederland, wat...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 13 | Paperback | 9789029543194
4.8 op 5 sterren
Boek cover Slotcouplet van Sander de Hosson (Paperback)
Ervaringen van een longarts
Geneeskunde, dat is soms genezen, vaak verlichten, altijd troosten. Longarts Sander de Hosson laat zien hoe deze eeuwenoude uitspraak nog altijd geldt, ook tijdens de coronacrisis. Hij behandelt patiënten met een ongeneeslijke ziekte, bij wie de laatste levensfase is aangebroken. Met een team van zorgverleners streeft hij naar de beste kwaliteit van leven en sterven voor de patiënt. De Hosson vertelt openhartig hoe hij denkt, voelt en handelt bij vaak ingewikkelde ziektegeschiedenissen, en hoe hij worstelt met de vraag die veel artsen hebben: waar ligt de grens van de geneeskunde? Moet wel...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789082882520
4.7 op 5 sterren
Boek cover Van Zero naar Hero op bol.com van Tina Gosravani (Paperback)
Praktische gids over zakelijk verkopen via bol.com
VAN ZERO NAAR HERO OP BOL.COM Dat bol.com, het grootste en bekendste online retail platform van Nederland en België, een interessant distributiekanaal is voor retailers & merken lijkt niet meer verrassend te zijn. Zowel consumenten als verkooppartners vinden steeds vaker de weg naar dit winkelplatform. Maar hoe kun je er als verkooppartner voor zorgen dat de consument tussen de miljoenen artikelen en vele aanbieders kiest voor jouw artikelen? Hoe win je de beste positie op bol.com? Hoe kun je het gedrag van de bezoeker op bol.com beïnvloeden? Hoe richt je de componenten in die van belang...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789000378678
4.6 op 5 sterren
Boek cover Dan ga ik nu maar eens lekker van mezelf zitten houden van Lianne Sanders (Paperback)
Een zoektocht naar zelfacceptatie en verbinding
Als ze haar vriend betrapt met een ander, voelt Lianne zich verloren en verlaten. Een leven alleen, hoe doe je dat? Al jaren knoopt ze relaties aan elkaar omdat ze zich bij een man veilig voelt. Maar nu viert paniek hoogtij. Nadat ze nachtenlang niet slaapt en haar gedachten haar knettergek maken, besluit ze dat het tijd is voor hulp. Op de bank van haar therapeut ontdekt ze dat ze licht moet schijnen op onverwerkte gebeurtenissen uit haar verleden. Wanneer ze de diepte induikt, leert ze wat jezelf accepteren daadwerkelijk betekent. Dan ga ik nu maar eens lekker van mezelf zitten houden is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789081502962
5 op 5 sterren
Boek cover Van Goud tot Bitcoin! van Eric Mecking (Paperback)
Waarom Bitcoin blijft bestaan maar goud niet zal vervangen
In deze tijd van grote financiële, maatschappelijke en geopolitieke veranderingen duizelt het velen. Jongeren kunnen amper een huis kopen en hebben geen zekerheid over hun toekomst, ouderen maken zich zorgen over hun spaargeld en hun pensioengeld. De kloof tussen rijk en arm groeit en steeds meer mensen verliezen het vertrouwen in het geldsysteem. Het huidige kantelpunt is niet uniek. Verre van. In dit boek leest u over soortgelijke situaties, over de ondergang van wereldmachten en hun valuta. Dat begon vaak wanneer goud als solide basis van het monetaire systeem werd verlaten. De laatste...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 10 | Paperback | 9789047016670
Boek cover Fantoomgroei van Sander Heijne (Paperback)
Waarom we steeds harder werken voor steeds minder
Sander Heijne en Hendrik Noten laten in ‘Fantoomgroei’ zien dat onze economie al ver voor de coronacrisis ontspoorde. Bedrijfswinsten zijn sinds de jaren tachtig geëxplodeerd, maar werkenden zagen de economische groei nauwelijks terug in hun portemonnee. Vitale sectoren als de zorg, het onderwijs en de politie werden ondertussen uitgehold. Hoe kan dat? En waarom accepteren we dat? Deze vragen brachten de auteurs van premier Rutte via de oude familie Philips naar de boeken van Adam Smith. En van conferenties op Zwitserse bergtoppen tot de achterkamertjes van Den Haag. Vliegend door de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022594179
Boek cover Chocoladevilla 2 -   Gouden jaren van Maria Nikolai (Paperback)
De jonge, avontuurlijke Serafina moet alles op alles zetten om de chocoladevilla te behoeden voor een ramp
Het tweede deel van de populaire Chocoladevilla-serie volgt de familie Rothmann in de veelbewogen jaren twintig Stuttgart, 1926. De jonge, avontuurlijke Serafina trekt bij haar halfbroer Victor in op het prachtige landgoed van de familie Rothmann, de Chocoladevilla. Samen met de charmante Karl stort ze zich in het volle leven van de roaring twenties. Wanneer ze Karls stillere tweelingbroer Anton ontmoet, wordt ze halsoverkop stapelverliefd. En terwijl sabotage de chocoladeproductie van de Rothmanns bedreigt, raakt Serafina verstrikt in een duister hoofdstuk uit haar verleden. In de pers ...
›› meer info en gelijkaardige boeken