Alle boeken van schrijver Sander Aarts (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Sander Aarts. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Sander Aarts te zien.

Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313499
4.8 op 5 sterren
Boek cover Niet te breken van Sander Aarts (Onbekend)
Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces
"Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.' Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six De best getrainde militair van Nederland vertelt wat hij heeft meegemaakt én wat hij daarvan heeft geleerd en helpt je zo met jouw persoonlijke ontwikkeling Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen. Een James Bond-film maar dan echt. Na een succesvolle carrière...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022586518
4.8 op 5 sterren
Boek cover Niet te breken van Sander Aarts (Paperback)
Word mentaal onverslaanbaar door de ervaringen en lessen van de Special Forces
"Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.' Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team Six De best getrainde militair van Nederland vertelt wat hij heeft meegemaakt én wat hij daarvan heeft geleerd en helpt je zo met jouw persoonlijke ontwikkeling Hij had de mooiste baan, de ultieme jongensdroom: teamleider bij de Special Forces. Vechten, schieten, duiken, uit vliegtuigen springen, uit onderzeeboten ontsnappen. Een James Bond-film maar dan echt. Na een succesvolle...
›› meer info en gelijkaardige boeken