Alle boeken van schrijver Sam Copeland (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Sam Copeland. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Sam Copeland te zien.

Engels | Paperback | 9780241346211
Boek cover Charlie Changes Into a Chicken van Sam Copeland (Paperback)
The first book in a hilarious new series for fans of Roald Dahl and David Walliams! Shortlisted for the Waterstones Children's Book Prize! Longlisted for the Brandford Boase Award! Longlisted for the Blue Peter Award! The Guardian and The Telegraph's Children's Book of the Year! _______ Charlie McGuffin has an incredible secret . . . He can change into animals. All sorts of animals: a flea, a pigeon, even a rhino. Trouble is, he can't decide when - it only happens when he gets worried. And right now, Charlie has quite a lot to worry about: * His brother (who is...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025769161
4.4 op 5 sterren
Boek cover Kasper 1 -   Kasper wordt een kip van Sam Copeland (Hardcover)
'Kasper wordt een kip' is deel 1 in de hilarische serie voor jongens én meisjes. Piekeraar Kasper is de nieuwe favoriete antiheld waarmee iedere lezer vriendschap sluit. In de nieuwe hilarische serie voor jongens en meisjes maken we kennis met piekeraar Kasper. Hij heeft iets ontdekt waar hij zich écht zorgen over begint te maken: hij verandert op de gekste momenten ineens in een dier! Hij weet nooit welk dier – van het ene op het andere moment is hij een vlo, een duif of een neushoorn. Samen met zijn beste vrienden start Kasper een onderzoek, want hij móét weten wat er met hem aan de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9780241346228
Boek cover Charlie Turns Into a T-Rex van Sam Copeland (Paperback)
A Waterstones Paperback of the Year! What happens when you feel stressed? Maybe you start sweating, or your heart beats faster. When Charlie McGuffin gets stressed, something a little bit different happens: he turns into an animal! Unfortunately, things are getting quite stressful for Charlie: - His dad's business is in real trouble - He might have to move in with his Aunt Brenda and her seventeen cats (and wooden leg) - And it's getting harder and harder to control his powers Luckily, Charlie's best friends Flora, Wogan and Mohsen are on hand to help. If they can...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789025769178
4.4 op 5 sterren
Boek cover Kasper wordt een kip van Sam Copeland (Onbekend)
'Kasper wordt een kip' is deel 1 in de hilarische serie voor jongens én meisjes. Piekeraar Kasper is de nieuwe favoriete antiheld waarmee iedere lezer vriendschap sluit. In de nieuwe hilarische serie voor jongens en meisjes maken we kennis met piekeraar Kasper. Hij heeft iets ontdekt waar hij zich écht zorgen over begint te maken: hij verandert op de gekste momenten ineens in een dier! Hij weet nooit welk dier – van het ene op het andere moment is hij een vlo, een duif of een neushoorn. Samen met zijn beste vrienden start Kasper een onderzoek, want hij móét weten wat er met hem aan de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025770686
4.5 op 5 sterren
Boek cover Kasper 2 -   Kasper wordt een T. rex van Sam Copeland (Hardcover)
'Kasper wordt een T. rex' is het tweede deel in de hilarische serie voor jongens én meisjes. Piekeraar Kasper is de favoriete antiheld waarmee iedere lezer vriendschap sluit. Net nu Kasper zijn bijzondere krachten onder controle lijkt te hebben, gaat er van alles mis. Als hij en zijn familie misschien moeten verhuizen, bedenken Kasper en zijn vrienden een plan. Maar voor dat plan moet Kasper wel leren om zijn bijzondere krachten onder controle te krijgen. Maar hoe beter hij zijn best doet, hoe meer moeite het hem kost om niet in een dier te veranderen… 'Kasper wordt een T. rex' is het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9780241346235
Boek cover Charlie Morphs Into a Mammoth van Sam Copeland (Paperback)
Named as a Best Book to Look Out for in 2020 by Waterstones! The third hilarious adventure for Charlie McGuffin, the boy who changes into animals when he gets nervous. Charlie McGuffin is an actual superhero. He's gained control over his wacky ability to change into animals - he's even able to use it to turn the tables on school bully Dylan. But there are some things Charlie can't control, like the arguments his parents keep having (which are making him more worried than ever) or the mysterious animal disappearances spreading through town (which might be connected to Charlie...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025770709
5 op 5 sterren
Boek cover Kasper 3 -   Kasper wordt een mammoet van Sam Copeland (Hardcover)
‘Kasper wordt een mammoet’ is het hilarische derde deel in de serie over Kasper, die als hij piekert spontaan in een dier verandert! Dankzij zijn speciale kracht om in een dier te veranderen, is Kasper nu een held. Maar sommige dingen kan hij niet zelf oplossen. Zo maken zijn ouders ruzie en verdwijnen er zomaar huisdieren uit de buurt. Kan het dat het te maken heeft met zijn speciale kracht? Kan hij het mysterie oplossen? ‘Kasper wordt een mammoet’ is het derde deel in de supergrappige driedelige serie kinderboeken voor jongens en meisjes vanaf 8 jaar. De serie is geschreven door Sam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789025770716
Boek cover Kasper wordt een mammoet van Sam Copeland (Onbekend)
"Kasper wordt een mammoet' is het hilarische derde deel in de serie over Kasper, die als hij piekert spontaan in een dier verandert! "Kasper wordt een mammoet' is het hilarische derde deel in de serie over Kasper, die als hij piekert spontaan in een dier verandert! Dankzij zijn speciale kracht om in een dier te veranderen, is Kasper nu een held. Maar sommige dingen kan hij niet zelf oplossen. Zo maken zijn ouders ruzie en verdwijnen er zomaar huisdieren uit de buurt. Kan het dat het te maken heeft met zijn speciale kracht? Kan hij het mysterie oplossen? "Kasper wordt een mammoet' is het...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789025775377
1 op 5 sterren
Boek cover Nila en het antwoord op echt alles van Sam Copeland (Hardcover)
‘Nila en het antwoord op echt alles’ is een briljant en grappig nieuw boek van Sam Copeland, bekend van ‘Kasper wordt een kip’. Nila zit vol vragen. Waarom is haar moeder plotseling verdwenen? Zal haar vader ooit nog praten? En kunnen alpaca’s eigenlijk dronken worden? Dan vindt Nila Athena, een apparaatje dat haar antwoord geeft op alles: van de hoofdstad van Mozambique tot de kleur onderbroek van Nila’s leraar. Samen met Athena kan Nila haar familie redden, dat weet ze zeker. Maar het bedrijf dat Athena heeft gemaakt wil haar terug. Het leidt tot een spectaculair avontuur waarin...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789025775384
1 op 5 sterren
Boek cover Nila en het antwoord op echt alles van Sam Copeland (Onbekend)
'Nila en het antwoord op echt alles' is een briljant en grappig nieuw boek van Sam Copeland, bekend van 'Kasper wordt een kip'. Nila zit vol vragen. Waarom is haar moeder plotseling verdwenen? Zal haar vader ooit nog praten? En kunnen alpaca's eigenlijk dronken worden? Dan vindt Nila Athena, een apparaatje dat haar antwoord geeft op alles; van de hoofdstad van Mozambique tot de kleur onderbroek van Nila's leraar. Samen met Athena kan Nila haar familie redden, dat weet ze zeker. Maar het bedrijf dat Athena heeft gemaakt wil haar terug. Het leidt tot een spectaculair avontuur waarin Nila leert...
›› meer info en gelijkaardige boeken