Alle boeken van schrijver Rachael Lippincott (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Rachael Lippincott. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Rachael Lippincott te zien.

Engels | Hardcover | 9781534437333
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Hardcover)
Now a major motion picture starring Cole Sprouse and Haley Lu Richardson!bGoodreads Choice Winner, Best Young Adult Fiction of 2019bA YALSA 2020 Quick Pick for Reluctant Young Adult Readersbr In this #1 New York Times Bestselling novel thats perfect for fans of John Greens the Fault in Our Stars, two teens fall in love with just one minor complicationthey cant get within a few feet of each other without risking their lives. Can you love someone you can never touch?Stella Grant likes to be in controleven though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781534437357
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Onbekend)
Now a major motion picture starring Cole Sprouse and Haley Lu Richardson! Goodreads Choice Winner, Best Young Adult Fiction of 2019 In this #1 New York Times bestselling novel that's perfect for fans of John Green's The Fault in Our Stars, two teens fall in love with just one minor complication—they can't get within a few feet of each other without risking their lives. Can you love someone you can never touch? Stella Grant likes to be in control—even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her life. At this point, what Stella needs...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Luisterboek | Verteller: Corey Brill | Verteller: Joy Osmanski | 9781508267492 | Speelduur: 06:51:50
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Onbekend)
Now a major motion picture starring Cole Sprouse and Haley Lu Richardson! Goodreads Choice Winner, Best Young Adult Fiction of 2019 In this #1 New York Times bestselling novel that's perfect for fans of John Green's The Fault in Our Stars, two teens fall in love with just one minor complication—they can't get within a few feet of each other without risking their lives. Can you love someone you can never touch? Stella Grant likes to be in control—even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her life. At this point, what Stella needs...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9781471182310
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Paperback)
Engelstalige editie
Dit is de Engelstalige versieNow a major motion picture on Netflix starring Cole Sprouse (Riverdales Jughead) and Haley Lu Richardson (the Edge of Seventeen and Recovery Road)! In this moving story thats perfect for fans of John Green, Nicola Yoon, David Levithan and Jenny Han, two teens fall in love with just one minor complication - they cant get within five feet of each other without risking their lives. ----------------------------------------------------- Can you love someone you can never touch? Stella Grant likes to be in control - even though her totally out of control lungs have sent...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Media Tie-In ed. | Hardcover | 9781534451568
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Hardcover)
Now a major motion picture starring Cole Sprouse and Haley Lu Richardson! Goodreads Choice Winner, Best Young Adult Fiction of 2019 In this #1 New York Times bestselling novel that&;s perfect for fans of John Green&;s The Fault in Our Stars, two teens fall in love with just one minor complication&;they can&;t get within a few feet of each other without risking their lives. Can you love someone you can never touch? Stella Grant likes to be in control&;even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the hospital most of her life. At this point, what Stella...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Film Tie-In | Paperback | 9781471185090
4.8 op 5 sterren
Boek cover Five Feet Apart van Rachael Lippincott (Paperback)
Now a major motion picture on Netflix starring Cole Sprouse (Riverdales Jughead) and Haley Lu Richardson (the Edge of Seventeen and Recovery Road)! In this moving story thats perfect for fans of John Green, Nicola Yoon, David Levithan and Jenny Han, two teens fall in love with just one minor complication - they cant get within five feet of each other without risking their lives. ----------------------------------------------------- Can you love someone you can never touch? Stella Grant likes to be in control - even though her totally out of control lungs have sent her in and out of the...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789021417882
4.3 op 5 sterren
Boek cover Vijf stappen van jou van Rachael Lippincott (Paperback)
Stella Grant houdt ervan om controle te hebben. Om haar taaislijmziekte te beheersen en de mogelijkheid van longtransplantatie te behouden, moet Stella zes stappen afstand houden met alles en iedereen. Het enige waar Will Newman controle over wil hebben, is het verlaten van het ziekenhuis. Binnenkort wordt hij achttien en kan hij alle apparaten loskoppelen en de wereld zien. Will is precies waar Stella van weg moet blijven. Als hij alleen al op haar ademt, zou ze haar plek op de transplantatielijst kwijt kunnen raken. Een van hen zou zelfs kunnen sterven. Afstand: zes stappen. Geen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | E-book | 9789021417899
4.3 op 5 sterren
Boek cover Vijf stappen van jou van Rachael Lippincott (Onbekend)
Stella Grant houdt ervan om controle te hebben. Om haar taaislijmziekte te beheersen en de mogelijkheid van longtransplantatie te behouden, moet Stella zes stappen afstand houden met alles en iedereen. Het enige waar Will Newman controle over wil hebben, is het verlaten van het ziekenhuis. Binnenkort wordt hij achttien en kan hij alle apparaten loskoppelen en de wereld zien. Will is precies waar Stella van weg moet blijven. Als hij alleen al op haar ademt, zou ze haar plek op de transplantatielijst kwijt kunnen raken. Een van hen zou zelfs kunnen sterven. Afstand: zes stappen. Geen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | Verteller: Barbara Sloesen | 9789021418865 | Speelduur: 07:09:21
4.3 op 5 sterren
Boek cover Vijf stappen van jou van Rachael Lippincott (Onbekend)
Nu in de bioscoop
Stella Grant houdt ervan om controle te hebben. Om haar taaislijmziekte te beheersen en de mogelijkheid van longtransplantatie te behouden, moet Stella zes stappen afstand houden met alles en iedereen. Het enige waar Will Newman controle over wil hebben, is het verlaten van het ziekenhuis. Binnenkort wordt hij achttien en kan hij alle apparaten loskoppelen en de wereld zien. Will is precies waar Stella van weg moet blijven. Als hij alleen al op haar ademt, zou ze haar plek op de transplantatielijst kwijt kunnen raken. Een van hen zou zelfs kunnen sterven. Afstand: zes stappen. Geen...
›› meer info en gelijkaardige boeken