Alle boeken van schrijver D. Kahneman (1-10)

Bekijk hier alle boeken van D. Kahneman. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van D. Kahneman te zien.

Nederlands | Druk: 8 | Paperback | 9789077018750
4.5 op 5 sterren
Boek cover Vlekkeloos Nederlands voor iedereen van D. Pak (Paperback)
Vlekkeloos Nederlands voor iedereen 8e druk is een boek van Dick Pak uitgegeven bij Pak, Uitgeverij. ISBN 9789077018750 VLEKKELOOS NEDERLANDS VOOR IEDEREEN is een handig naslagwerk en zelfstudieboek voor diegenen die hun kennis van het Nederlands willen testen en uitbreiden. Dit boek bevat naast alle belangrijke spelling-, stijl- en interpunctieregels een volledig overzicht van de Nederlandse grammatica. Bovendien is in het boek een woordenlijst met meer dan duizend lastig te spellen woorden opgenomen. In VLEKKELOOS NEDERLANDS VOOR IEDEREEN staan veel uitdagende testen met...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789060690888
4.6 op 5 sterren
Boek cover Koning van Katoren van Jan Terlouw (Hardcover)
De 17-jarige Stach droomt er van koning van het land Katoren te worden. De oude koning is zeventien jaar geleden overleden en er is nog steeds geen opvolger gevonden. De zes ministers die het land - tijdelijk - besturen geven Stach zeven opdrachten, als Stach er in slaagt deze te vervullen wordt hij de nieuwe koning van Katoren. Maar zoeken de ministers eigenlijk wel een nieuwe koning? Gouden Griffel 1972
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Paperback | Paperback | 9780141033570
4.5 op 5 sterren
Boek cover Thinking, Fast and Slow van Daniel Kahneman (Paperback)
Daniel Kahneman (Engelstalige editie)
In the international bestseller, Thinking, Fast and Slow, Daniel Kahneman, the renowned psychologist and winner of the Nobel Prize in Economics, takes us on a groundbreaking tour of the mind and explains the two systems that drive the way we think. System 1 is fast, intuitive, and emotional; System 2 is slower, more deliberative, and more logical. The impact of overconfidence on corporate strategies, the difficulties of predicting what will make us happy in the future, the profound effect of cognitive biases on everything from playing the stock market to planning our next vacation—each of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 5 | Boek & Speelgoed | 9780786965595
4.5 op 5 sterren
Boek cover Dungeons & Dragons Starter Box (D&D Boxed Game) van Wizards of the Coast (Onbekend)
Fantasy Roleplaying Fundamentals
Explore subterranean labyrinths! Plunder hoards of treasure! Battle legendary monsters! The Dungeons & Dragons Starter Set is your gateway to action-packed stories of the imagination. This box contains the essential rules of the game plus everything you need to play heroic characters on perilous adventures in worlds of fantasy. Ideal for a group of 4 – 6, the Dungeons & Dragons Starter Set includes a 64-page adventure book with everything the Dungeon Master needs to get started, a 32-page rulebook for playing characters level 1 – 5, 5 pregenerated characters, each with a character...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 26 | Paperback | 9789047009009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ons feilbare denken van Daniel Kahneman (Paperback)
thinking, fast and slow
Waarom beoordelen we dezelfde situatie anders voor en na de lunch? Waarom denken we dat knappe mensen competenter zijn dan anderen? Daniel Kahneman toont in 'Ons feilbare denken' aan dat we veel irrationeler zijn dan we denken. Hij legt uit dat we twee denksystemen hebben: een snelle, intuïtieve manier en een langzame, weloverwogen manier. Beide zijn uitermate praktisch, maar het gaat vaak fout omdat we - zonder dat we het doorhebben - de verkeerde manier van denken gebruiken. In deze moderne klassieker legt Daniel Kahneman uit waarom we zo vaak verkeerde inschattingen maken en geeft tips om...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Bindwijze overig | 9780786966219
4.2 op 5 sterren
Boek cover D&D Adventure Grid van Wizards Team (Onbekend)
Book Supplement
A tactical accessory for the world's greatest roleplaying game This sturdy double-sided, grid-lined play surface is ideal for when your DUNGEONS & DRAGONS campaign gets tactical. One side features a stone floor good for dungeon and city encounters alike, while the other features terrain useable for a wide range of rural and wilderness encounters. Additionally, the D&D Adventure Grid folds up for easy transport and storage, and can be used with both wet-erase and dry-erase pens interchangeably. Pens and miniatures not included. The leader in providing contemporary fantasy entertainment,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9780374201234
5 op 5 sterren
Boek cover The Mamba Mentality van Kobe Bryant (Hardcover)
How I Play
The first book from the basketball superstar Kobe Bryant'a lavish, deep dive inside the mind of one of the most revered athletes of all time In the wake of his retirement from professional basketball, Kobe The Black Mamba Bryant has decided to share his vast knowledge and understanding of the game to take readers on an unprecedented journey to the core of the legendary Mamba mentality. Citing an obligation and an opportunity to teach young players, hardcore fans, and devoted students of the game how to play it the right way, The Mamba Mentality takes us inside the mind of one of the...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789022588666
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Paperback)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585276
4.5 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 2 - Het vijfde meisje van J.D. Barker (Paperback)
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen "De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022589632
Boek cover Sam Porter 3 - Vergeef me van J.D. Barker (Paperback)
Het overdonderende slotdeel van de Sam Porter-trilogie Als Anson Bishop – hoofdverdachte van een reeks gruwelijke moorden – zich overgeeft aan de politie, legt hij een schokkende getuigenis af. Een getuigenis die niet alleen het onderzoek naar de seriemoorden op losse schroeven zet, maar ook de levens van de betrokken detectives -verandert. Terwijl Bishop wordt ondervraagd, worden enkele minuten na elkaar vier lijken aangetroffen. Ze zijn in zout gelegd en zorgvuldig gepositioneerd. Bij alle vier worden de woorden "Vader, vergeef me' gevonden. Voor detective Sam Porter halen de...
›› meer info en gelijkaardige boeken