Alle boeken van schrijver D. Kahneman (1-10)

Bekijk hier alle boeken van D. Kahneman. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van D. Kahneman te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789021509914
4.5 op 5 sterren
Boek cover The Secret - The Power van Vitataal (Hardcover)
Om te bereiken waar je van droomt, heb je maar een ding nodig… The Power! De auteur van The Secret, Rhonda Byrne, gaat verder met haar baanbrekende werk. Na de onthulling van De wet van de aantrekking in The Secret beantwoordde zij duizenden brieven van lezers van het boek wereldwijd, waardoor zij tot nieuwe inzichten kwam en het boek The Power ontstond. Het is de langverwachte opvolger van het internationale fenomeen The Secret. The Power vertelt over de kracht in het universum die voor het leven op aarde zorgt, die creëert, uitvindt en verandert. Deze kracht zit in ieder levend wezen, in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Paperback | Paperback | 9780141033570
4.5 op 5 sterren
Boek cover Thinking, fast and slow van Daniel Kahneman (Paperback)
Daniel Kahneman (Engelstalige editie)
In the international bestseller, Thinking, Fast and Slow, Daniel Kahneman, the renowned psychologist and winner of the Nobel Prize in Economics, takes us on a groundbreaking tour of the mind and explains the two systems that drive the way we think. System 1 is fast, intuitive, and emotional; System 2 is slower, more deliberative, and more logical. The impact of overconfidence on corporate strategies, the difficulties of predicting what will make us happy in the future, the profound effect of cognitive biases on everything from playing the stock market to planning our next vacation—each of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781451690316
4.3 op 5 sterren
Boek cover Fahrenheit 451 van Ray D. Bradbury (Paperback)
Ray Bradbury’s internationally acclaimed novel Fahrenheit 451 is a masterwork of twentieth-century literature set in a bleak, dystopian future. Guy Montag is a fireman. In his world, where television rules and literature is on the brink of extinction, firemen start fires rather than put them out. His job is to destroy the most illegal of commodities, the printed book, along with the houses in which they are hidden. Montag never questions the destruction and ruin his actions produce, returning each day to his bland life and wife, Mildred, who spends all day with her television...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 5 | Boek & Speelgoed | 9780786965595
4.5 op 5 sterren
Boek cover Dungeons & dragons starter box (d&d boxed game) van Wizards of the Coast (Onbekend)
Fantasy Roleplaying Fundamentals
Explore subterranean labyrinths! Plunder hoards of treasure! Battle legendary monsters! The Dungeons & Dragons Starter Set is your gateway to action-packed stories of the imagination. This box contains the essential rules of the game plus everything you need to play heroic characters on perilous adventures in worlds of fantasy. Ideal for a group of 4 – 6, the Dungeons & Dragons Starter Set includes a 64-page adventure book with everything the Dungeon Master needs to get started, a 32-page rulebook for playing characters level 1 – 5, 5 pregenerated characters, each with a character...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 26 | Paperback | 9789047009009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ons feilbare denken van Daniel Kahneman (Paperback)
thinking, fast and slow
Waarom beoordelen we dezelfde situatie anders voor en na de lunch? Waarom denken we dat knappe mensen competenter zijn dan anderen? Daniel Kahneman toont in 'Ons feilbare denken' aan dat we veel irrationeler zijn dan we denken. Hij legt uit dat we twee denksystemen hebben: een snelle, intuïtieve manier en een langzame, weloverwogen manier. Beide zijn uitermate praktisch, maar het gaat vaak fout omdat we - zonder dat we het doorhebben - de verkeerde manier van denken gebruiken. In deze moderne klassieker legt Daniel Kahneman uit waarom we zo vaak verkeerde inschattingen maken en geeft tips om...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400406940
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ga lekker zelf in je kracht staan van Japke-d. Bouma (Paperback)
de ergste clichés op kantoor
Flexwerken, punten op de horizon, brainstormen en centraal stellen. De innovatieve kwaliteitsslagen vliegen ons om de oren op kantoor, maar worden we daar nou beter van, vraagt Japke-d. Bouma zich af. Is het nou wel zo goed om te durven dromen? Werken zelfsturende teams? Moeten de neuzen eigenlijk wel dezelfde kant op? En is succes écht een keuze? Kantoorexpert Japke-d. Bouma spreekt heldere taal: stop met al die vage managementmodes! Ze rekent af met de ergste en hardnekkigste trends en laat zien hoe het ook kan op kantoor. Vroeger was de klant nog gewoon koning. Tegenwoordig "staat hij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311846
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Onbekend)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden, weet...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789022588666
4.3 op 5 sterren
Boek cover Sam Porter 1 - Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Paperback)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022585276
4.9 op 5 sterren
Boek cover Het vijfde meisje van J.D. Barker (Paperback)
Moord zit in de familie
"Dit boek blaast je omver, een van de beste die ik tot nu toe heb gelezen.' Clemens Gommers, Broese Boekverkopers Utrecht over Horen, zien, zwijgen "De beste seriemoordenaar sinds Hannibal Lecter.' Taylor Elmore, producent van Cold Case Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het is vier maanden geleden dat detective Sam Porter het leven van Emory redde, maar daarbij Anson Bishop liet ontsnappen. De media en het politiekorps zijn ervan overtuigd dat hij zich door de moordenaar heeft laten bespelen. Porter wordt van de zaak gehaald en mag zich er ook privé niet meer mee...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400405202
4 op 5 sterren
Boek cover Gids voor de kantoorjungle van Japke-d. Bouma (Paperback)
Het ultieme handboek
Met bestsellers als Ga lekker zélf in je kracht staan en Uitrollen is het nieuwe doorpakken vond Japke-d. Bouma haar weg naar het grote publiek. Eigenlijk kunnen we allang niet meer zonder haar hilarische en leerzame stukken over taal en het leven op kantoor, maar haar weg naar de top begon met de onmisbare Gids voor de kantoorjungle. Daarin leidt Japke-d. de lezer rond door de kantoortuin en laat ze ons niet alleen kennismaken met de types die je er zoal tegenkomt – de bazige bitch, de irritante stagiair, de geboren leider, de controlfreak – maar brengt ze ook haarscherp hun habitat in...
›› meer info en gelijkaardige boeken