Alle boeken van schrijver D. Kahneman (1-10)

Bekijk hier alle boeken van D. Kahneman. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van D. Kahneman te zien.

Engels | Losbladig | 9780241950425
4.1 op 5 sterren
Boek cover The Catcher in the Rye van J.D. Salinger (Onbekend)
The Catcher in the Rye is the ultimate novel for disaffected youth, but it's relevant to all ages. The story is told by Holden Caulfield, a seventeen- year-old dropout who has just been kicked out of his fourth school. Throughout, Holden dissects the 'phony' aspects of society, and the 'phonies' themselves: the headmaster whose affability depends on the wealth of the parents, his roommate who scores with girls using sickly-sweet affection. Lazy in style, full of slang and swear words, it's a novel whose interest and appeal comes from its observations rather than its plot intrigues (in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780141033570
4.4 op 5 sterren
Boek cover Thinking, Fast and Slow van Daniel Kahneman (Paperback)
Daniel Kahneman (Engelstalige editie)
In the international bestseller, Thinking, Fast and Slow, Daniel Kahneman, the renowned psychologist and winner of the Nobel Prize in Economics, takes us on a groundbreaking tour of the mind and explains the two systems that drive the way we think. System 1 is fast, intuitive, and emotional; System 2 is slower, more deliberative, and more logical. The impact of overconfidence on corporate strategies, the difficulties of predicting what will make us happy in the future, the profound effect of cognitive biases on everything from playing the stock market to planning our next vacation—each of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 5 | Luisterboek op CD | 9780786965595
4.5 op 5 sterren
Boek cover Dungeons & Dragons Starter Box (D&D Boxed Game) van Wizards of the Coast (Onbekend)
Fantasy Roleplaying Fundamentals
Explore subterranean labyrinths! Plunder hoards of treasure! Battle legendary monsters! The Dungeons & Dragons Starter Set is your gateway to action-packed stories of the imagination. This box contains the essential rules of the game plus everything you need to play heroic characters on perilous adventures in worlds of fantasy. Ideal for a group of 4 – 6, the Dungeons & Dragons Starter Set includes a 64-page adventure book with everything the Dungeon Master needs to get started, a 32-page rulebook for playing characters level 1 – 5, 5 pregenerated characters, each with a character...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 26 | Paperback | 9789047009009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ons feilbare denken van Daniel Kahneman (Paperback)
thinking, fast and slow
Waarom beoordelen we dezelfde situatie anders voor en na de lunch? Waarom denken we dat knappe mensen competenter zijn dan anderen? Daniel Kahneman toont in 'Ons feilbare denken' aan dat we veel irrationeler zijn dan we denken. Hij legt uit dat we twee denksystemen hebben: een snelle, intuïtieve manier en een langzame, weloverwogen manier. Beide zijn uitermate praktisch, maar het gaat vaak fout omdat we - zonder dat we het doorhebben - de verkeerde manier van denken gebruiken. In deze moderne klassieker legt Daniel Kahneman uit waarom we zo vaak verkeerde inschattingen maken en geeft tips om...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 12 | Hardcover | 9789020212587
4.4 op 5 sterren
Boek cover De vier inzichten van D.Miguel Ruiz (Hardcover)
wijsheid van de Tolteken
De vier inzichten van Don Miguel Ruiz is wereldwijd een van de meest geliefde spirituele boeken. En niet voor niets! De kracht zit hem in de eenvoud: Wees onberispelijk in je woorden, Vat niets persoonlijk op, Ga niet uit van veronderstellingen, Doe altijd je best. Zo luidt het Tolteekse recept om een gelukkig en vrij mens te worden. Deze verrassend eenvoudige, maar doeltreffende leefregels, gebaseerd op de oude Tolteekse wijsheid geeft Don Miguel Ruiz, de auteur van dit boek en zelf van Tolteekse afkomst. Als we deze vier inzichten consequent en radicaal toepassen in ons dagelijks leven,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400406940
4.5 op 5 sterren
Boek cover Ga lekker zelf in je kracht staan van Japke-d. Bouma (Paperback)
de ergste clichés op kantoor
Flexwerken, punten op de horizon, brainstormen en centraal stellen. De innovatieve kwaliteitsslagen vliegen ons om de oren op kantoor, maar worden we daar nou beter van, vraagt Japke-d. Bouma zich af. Is het nou wel zo goed om te durven dromen? Werken zelfsturende teams? Moeten de neuzen eigenlijk wel dezelfde kant op? En is succes écht een keuze? Kantoorexpert Japke-d. Bouma spreekt heldere taal: stop met al die vage managementmodes! Ze rekent af met de ergste en hardnekkigste trends en laat zien hoe het ook kan op kantoor. Vroeger was de klant nog gewoon koning. Tegenwoordig "staat hij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789403118703
4.8 op 5 sterren
Boek cover Ster van het Noorden van D.B. John (Paperback)
Een explosieve en angstaanjagende thriller over Noord-Korea voor de fans van Terry Hayes en Homeland. Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een speciaal strafkamp, besluit Jenna deel te nemen aan een geheime en gevaarlijke missie diep in het hart van het Noord-Koreaanse regime. Een levensgevaarlijk...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789403128009
4.8 op 5 sterren
Boek cover Ster van het Noorden van D.B. John (Onbekend)
Tweeëntwintig jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimzinnige en afgesloten land, wat haar onder de aandacht brengt van de CIA. Als er aanwijzingen zijn dat haar zus is opgesloten in een speciaal strafkamp, besluit Jenna deel te nemen aan een geheime en gevaarlijke missie diep in het hart van het Noord-Koreaanse regime. Een levensgevaarlijk kat-en-muisspel volgt, waarbij Jenna een onverwachte bondgenoot vindt in een hooggeplaatste...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789063537265
4.7 op 5 sterren
Boek cover De vijf talen van de liefde van Gary Chapman (Paperback)
Mensen geven op verschillende manieren uiting aan hun liefde. Volgens Gary Chapman zijn er vijf algemene 'talen' van liefde. We kunnen onze liefde laten blijken - door het geven van het beste deel van onze tijd; - door bemoedigende woorden; - door cadeaus; - door hulpvaardigheid; - door lichamelijke aanraking. Een man heeft bijvoorbeeld behoefte aan bemoediging, maar zijn vrouw meent dat een extra lekkere maaltijd hem wel goed zal doen. Een vrouw hunkert wellicht naar tijd die haar man voor haar neemt, maar hij denkt dat een bos bloemen haar zal doen opfleuren. Soms spreekt onze partner...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789493001176
4 op 5 sterren
Boek cover D-Day 75 jaar van Ruud Bruijns (Hardcover)
De langste dag
D-Day: Decision Day. 6 juni 1944. Na jaren van opbouw en tegenslagen opent het westelijke front zich aan de Normandische kust. Terwijl het Rode Leger in het Oosten voor zijn land vecht, zijn de voorbereidingen in Groot-Brittannië voor een landing aan de Franse kust in volle gang. Nu zou het erom spannen. Hoe sterk is de Atlantikwall? Voormalig Afrika-korpsgeneraal Rommel had de kust tot een vesting uitgebouwd. Zouden de Geallieerde troepen op Omaha Beach in Normandië erin slagen de Duitse bunkerlinies te doorbreken? In dit boek, uitgevoerd in kleur en vol unieke foto's, toont de historicus...
›› meer info en gelijkaardige boeken