Alle boeken van schrijver D. Kahneman (1-10)

Bekijk hier alle boeken van D. Kahneman. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van D. Kahneman te zien.

Engels | Paperback | 9780241950425
4.1 op 5 sterren
Boek cover The Catcher in the Rye van J.D. Salinger (Paperback)
The Catcher in the Rye is the ultimate novel for disaffected youth, but it's relevant to all ages. The story is told by Holden Caulfield, a seventeen- year-old dropout who has just been kicked out of his fourth school. Throughout, Holden dissects the 'phony' aspects of society, and the 'phonies' themselves: the headmaster whose affability depends on the wealth of the parents, his roommate who scores with girls using sickly-sweet affection. Lazy in style, full of slang and swear words, it's a novel whose interest and appeal comes from its observations rather than its plot intrigues (in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | 1e druk | Paperback | 9780141033570
4.4 op 5 sterren
Boek cover Thinking, Fast and Slow van Daniel Kahneman (Paperback)
Daniel Kahneman (Engelstalige editie)
In the international bestseller, Thinking, Fast and Slow, Daniel Kahneman, the renowned psychologist and winner of the Nobel Prize in Economics, takes us on a groundbreaking tour of the mind and explains the two systems that drive the way we think. System 1 is fast, intuitive, and emotional; System 2 is slower, more deliberative, and more logical. The impact of overconfidence on corporate strategies, the difficulties of predicting what will make us happy in the future, the profound effect of cognitive biases on everything from playing the stock market to planning our next vacation—each of...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 13e druk | Paperback | 9789013121797
4 op 5 sterren
Boek cover Ons strafrecht 2 - Strafprocesrecht van B.F. Keulen (Paperback)
Ons strafrecht 2 - Strafprocesrecht 13e druk is een boek van B.F. Keulen uitgegeven bij Wolters Kluwer. ISBN 9789013121797 Dit boek bevat een inleiding in het strafprocesrecht op academisch niveau. De behandeling concentreert zich op de onderwerpen die in het universitaire onderwijs centraal staan. Ook is het boek van waarde voor de wetenschap en de praktijk. De auteurs beschrijven het strafproces vanuit fundamentele uitgangspunten en beginselen. Dat maakt dat het geldende recht niet wordt gepresenteerd als een vanzelfsprekend en rustig bezit, maar als een geheel van regels en beginselen,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 2e druk | Hardcover | 9789001816896
4.3 op 5 sterren
Boek cover Dit is onderzoek! incl. toegang tot Prepzone van D.B. Baarda (Hardcover)
handleiding voor kwantitatief en kwalitatief onderzoek
Dit is onderzoek 2de druk is een boek van B. Baarda, uitgegeven bij Noordhoff. ISBN: 9789001816896 Ben je eerstejaars en wil je snel een overzicht van de belangrijkste aspecten van kwantitatief en kwalitatief onderzoek? Handig en overzichtelijk gepresenteerd in één studieboek? Dan is Dit is onderzoek een uitstekende keus voor jou! Dit is onderzoek is een toegankelijke handleiding voor eerstejaars hbo-studenten en beschrijft de essentie van onderzoek in vier stappen: de probleemstelling, het onderzoeksontwerp, de dataverzameling en de verwerking en analyse van en de rapportage over de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | 1e druk | Luisterboek op CD | 9780786965595
4.5 op 5 sterren
Boek cover Dungeons & Dragons Starter Box (D&D Boxed Game) van Wizards of the Coast (Onbekend)
Fantasy Roleplaying Fundamentals
Explore subterranean labyrinths! Plunder hoards of treasure! Battle legendary monsters! The Dungeons & Dragons Starter Set is your gateway to action-packed stories of the imagination. This box contains the essential rules of the game plus everything you need to play heroic characters on perilous adventures in worlds of fantasy. Ideal for a group of 4 – 6, the Dungeons & Dragons Starter Set includes a 64-page adventure book with everything the Dungeon Master needs to get started, a 32-page rulebook for playing characters level 1 – 5, 5 pregenerated characters, each with a character...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 26e druk | Paperback | 9789047009009
4.3 op 5 sterren
Boek cover Ons feilbare denken van Daniel Kahneman (Paperback)
thinking, fast and slow
Waarom beoordelen we dezelfde situatie anders voor en na de lunch? Waarom denken we dat knappe mensen competenter zijn dan anderen? Daniel Kahneman toont in 'Ons feilbare denken' aan dat we veel irrationeler zijn dan we denken. Hij legt uit dat we twee denksystemen hebben: een snelle, intuïtieve manier en een langzame, weloverwogen manier. Beide zijn uitermate praktisch, maar het gaat vaak fout omdat we - zonder dat we het doorhebben - de verkeerde manier van denken gebruiken. In deze moderne klassieker legt Daniel Kahneman uit waarom we zo vaak verkeerde inschattingen maken en geeft tips om...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789400406940
4.5 op 5 sterren
Boek cover Ga lekker zelf in je kracht staan van Japke-d. Bouma (Paperback)
de ergste clichés op kantoor
Flexwerken, punten op de horizon, brainstormen en centraal stellen. De innovatieve kwaliteitsslagen vliegen ons om de oren op kantoor, maar worden we daar nou beter van, vraagt Japke-d. Bouma zich af. Is het nou wel zo goed om te durven dromen? Werken zelfsturende teams? Moeten de neuzen eigenlijk wel dezelfde kant op? En is succes écht een keuze? Kantoorexpert Japke-d. Bouma spreekt heldere taal: stop met al die vage managementmodes! Ze rekent af met de ergste en hardnekkigste trends en laat zien hoe het ook kan op kantoor. Vroeger was de klant nog gewoon koning. Tegenwoordig "staat hij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 2e druk | Paperback | 9789013140583
Boek cover Arresten insolventierecht van R.D. Vriesendorp (Paperback)
Arresten insolventierecht 2e druk is een boek van R.D. Vriesendorp uitgegeven bij Wolters Kluwer Nederland B.V.. ISBN 9789013140583 Arresten insolventierecht is een boek van Wolters Kluwer Nederland B.V.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | Paperback | 9789022585146
4.5 op 5 sterren
Boek cover Horen, zien, zwijgen van J.D. Barker (Paperback)
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office Al ruim vijf jaar terroriseert een moordenaar de inwoners van Chicago. Zijn modus operandi is altijd dezelfde: hij straft zondaars door hun kinderen te ontvoeren. De volgende dag ontvangen de ouders een pakketje met daarin een oor. De dag daarna volgen de ogen. Ten slotte de tong. Wanneer op het lichaam van een verkeersslachtoffer een -pakketje met een afgesneden oor word gevonden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 7e druk | Hardcover | 9789462906037
Boek cover Boom Juridische studieboeken - Bestuursrecht 2 rechtsbescherming tegen de overheid van  (Hardcover)
Het studieboek Bestuursrecht bestaat uit twee delen. Het eerste deel, Bestuursrecht 1, behandelt de dragende beginselen, het systeem en de kernbegrippen van het bestuursrecht. Dit tweede deel, Bestuursrecht 2, betreft het systeem van rechtsbescherming tegen de overheid. Het behandelt de in de Algemene wet bestuursrecht geregelde procedures van bezwaar en beroep bij de bestuursrechter tegen besluiten van bestuursorganen. Daarnaast wordt ingegaan op de aanvullende rechtsbescherming die de burgerlijke rechter biedt en op klachtprocedures. Beide delen kunnen los van elkaar worden gebruikt....
›› meer info en gelijkaardige boeken