Alle boeken van schrijver Riley Sager (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Riley Sager. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Riley Sager te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026335259
4.2 op 5 sterren
Boek cover De laatste meisjes van Riley Sager (Paperback)
'De laatste meisjes' van Riley Sager is een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa Gardner en Karin Slaughter! De pers noemt ze 'The Final Girls': Quincy, Sam en Lisa, een berucht groepje waar niemand bij wil horen. De enige overlevenden van drie verschillende massamoorden. Ze zijn voor altijd met elkaar verbonden, vanwege hun verleden. Maar wanneer Lisa onder verdachte omstandigheden overlijdt en Sam plotseling bij Quincy op de stoep staat, moet Quincy toegeven dat ze Sam en Lisa eigenlijk nauwelijks kent. Moet ze Sam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026335266
4.2 op 5 sterren
Boek cover De laatste meisjes van Riley Sager (Onbekend)
"De laatste meisjes' van Riley Sager is een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa Gardner en Karin Slaughter! De pers noemt ze "The Final Girls': Quincy, Sam en Lisa, een berucht groepje waar niemand bij wil horen. De enige overlevenden van drie verschillende massamoorden. Ze zijn voor altijd met elkaar verbonden, vanwege hun verleden. Maar wanneer Lisa onder verdachte omstandigheden overlijdt en Sam plotseling bij Quincy op de stoep staat, moet Quincy toegeven dat ze Sam en Lisa eigenlijk nauwelijks kent. Moet ze Sam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781786495150
5 op 5 sterren
Boek cover Jar of Hearts van Jennifer Hillier (Onbekend)
The 'riveting, stand-out thriller' perfect for fans of Lisa Gardner and Riley Sager
'Jar of Hearts will have readers gasping in shock. Suspenseful, gritty and utterly unforgettable.' Riley Sager, author of Final Girls Five years ago, Geo's first love was revealed as a terrifying serial killer. But he escaped custody and went on the run. Now, bodies have started turning up, killed in exactly the same way as before. The message is clear: he's making his way to her, one murder at a time...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026344299
4.2 op 5 sterren
Boek cover De laatste meisjes van Riley Sager (Paperback)
"De laatste meisjes' van Riley Sager is een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa Gardner en Karin Slaughter! De pers noemt ze "The Final Girls': Quincy, Sam en Lisa, een berucht groepje waar niemand bij wil horen. De enige overlevenden van drie verschillende massamoorden. Ze zijn voor altijd met elkaar verbonden, vanwege hun verleden. Maar wanneer Lisa onder verdachte omstandigheden overlijdt en Sam plotseling bij Quincy op de stoep staat, moet Quincy toegeven dat ze Sam en Lisa eigenlijk nauwelijks kent. Moet ze Sam...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026341878
4 op 5 sterren
Boek cover Mijn laatste leugen van Riley Sager (Onbekend)
Riley Sager, geprezen door Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner om de intelligente verhaalopbouw en onverwachte ontknopingen, vertelt in Mijn laatste leugen het verhaal van Emma, die voor het eerst haar vakantie doorbrengt in een Amerikaans zomerkamp. In Camp Nightingale maakte ze nieuwe vrienden, had het naar haar zin en leerde ze leugens te vertellen. Toen verdwenen de drie meisjes met wie ze haar cabin deelde spoorloos in de bossen en bleef ze als enige achter. Vijftien jaar later is Emma een gevierd kunstenaar, geplaagd door herinneringen aan die bewuste avond. Ze wordt door de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Dwarsligger | 9789049807092
4 op 5 sterren
Boek cover Mijn laatste leugen - dwarsligger (compact formaat) van Riley Sager (Onbekend)
dwarsligger 587 Riley Sager Mijn laatste leugen Van de schrijver van De laatste meisjes Ze zegt dat ze onschuldig is. Maar vertelt ze de waarheid? Het was de eerste zomer dat Emma van huis was. In Camp Nightingale maakte ze nieuwe vrienden. Ze had het naar haar zin. Ze leerde leugens te vertellen. Toen verdwenen de drie meisjes met wie ze haar huisje deelde spoorloos in het bos en bleef ze als enige achter. Vijftien jaar later is Emma een gevierd kunstenaar, geplaagd door herinneringen aan die bewuste avond in het zomerkamp. Ze wordt door de kampleiding van Camp Nightingale gevraagd een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026348235
4 op 5 sterren
Boek cover Mijn laatste leugen van Riley Sager (Paperback)
Riley Sager, geprezen door Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner om de intelligente verhaalopbouw en onverwachte ontknopingen, vertelt in Mijn laatste leugen het verhaal van Emma, die voor het eerst haar vakantie doorbrengt in een Amerikaans zomerkamp. In Camp Nightingale maakte ze nieuwe vrienden, had het naar haar zin en leerde ze leugens te vertellen. Toen verdwenen de drie meisjes met wie ze haar cabin deelde spoorloos in de bossen en bleef ze als enige achter. Vijftien jaar later is Emma een gevierd kunstenaar, geplaagd door herinneringen aan die bewuste avond. Ze wordt door de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789026347597
4.1 op 5 sterren
Boek cover Sluit alle deuren van Riley Sager (Paperback)
Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind. Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind; Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner zijn al fan. In Sluit alle deuren begint Jules Larsen aan een nieuwe baan als housesitter in het exclusieve appartementencomplex Het Bartholomew in Manhattan, New York. Er zijn maar een paar regels: geen bezoek ontvangen, elke avond in het appartement doorbrengen...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789026347603
4.1 op 5 sterren
Boek cover Sluit alle deuren van Riley Sager (Onbekend)
Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind. Sluit alle deuren is de nieuwste thriller van Riley Sager, bekend van De laatste meisjes en Mijn laatste leugen. Spannend van begin tot eind; Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner zijn al fan. In Sluit alle deuren begint Jules Larsen aan een nieuwe baan als housesitter in het exclusieve appartementencomplex Het Bartholomew in Manhattan, New York. Er zijn maar een paar regels: geen bezoek ontvangen, elke avond in het appartement doorbrengen...
›› meer info en gelijkaardige boeken