Alle boeken van schrijver Roxane van Iperen (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Roxane van Iperen. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Roxane van Iperen te zien.

Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789048841783
4.6 op 5 sterren
Boek cover t Hooge Nest van Roxane van Iperen (Paperback)
Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Janny en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen in Nederland: 't Hooge Nest, een villa in 't Gooi. Terwijl de laatste joden in Nederland worden opgejaagd gaat het leven van enkele tientallen onderduikers zo goed en kwaad als het ging door, pal onder de neus van NSB-buren en nazikopstukken. Toch wordt het Nest verraden en de familie Brilleslijper belandt met het laatste transport in Auschwitz, samen met de familie Frank. 't Hooge Nest is een verhaal over moed, verraad en menselijkheid in barbaarse tijden, en...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781841883762
5 op 5 sterren
Boek cover The Sisters of Auschwitz van Roxane van Iperen (Onbekend)
The true story of two Jewish sisters’ resistance in the heart of Nazi territory
Perfect for readers of The Tattooist of Auschwitz, Cilka's Journey and The Librarian of Auschwitz - this is the international bestselling and life-affirming true story of female bravery and surviving the horrors of Auschwitz. WINNER of the Opzij Literature Prize 2019 They knew their survival depended on each other. They had to live for each other. It is 1940 and the Final Solution is about to begin. The Nazis have occupied The Netherlands but resistance is growing and two Jewish sisters - Janny and Lien Brilleslijper - are risking their lives to save those being hunted, through their...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789048848645 | Speelduur: 05:00:00
4.6 op 5 sterren
Boek cover t Hooge Nest van Roxane van Iperen (Onbekend)
'Wanneer er gevochten moet worden, moet er maar gevochten worden. Je kunt jezelf niet ontrouw worden. Je kunt jezelf ook niets wijsmaken. We stonden ervoor. We hebben gedaan wat we moesten doen, wat we konden doen. Niet meer en niet minder.' Janny Brandes-Brilleslijper Tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn de twee joodse zussen Janny en Lien Brilleslijper actief in het verzet in Amsterdam en Den Haag. Als het net zich rond hen begint te sluiten, moeten ze onderduiken. Ze komen terecht in 't Hooge Nest, een villa verscholen in de bossen van 't Gooi. Spoedig zal het huis onder hun leiding...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9781841883731
5 op 5 sterren
Boek cover The Sisters of Auschwitz van Roxane van Iperen (Hardcover)
The true story of two Jewish sisters' resistance in the heart of Nazi territory
Perfect for readers of The Tattooist of Auschwitz, The Choice and The Librarian of Auschwitz - this is the international bestselling and life-affirming true story of female bravery and surviving the horrors of Auschwitz. WINNER of the Opzij Literature Prize 2019 They knew their survival depended on each other. They had to live for each other. It is 1940 and the Final Solution is about to begin. The Nazis have occupied The Netherlands but resistance is growing and two Jewish sisters - Janny and Lien Brilleslijper - are risking their lives to save those being hunted, through their...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Duitstalig | E-book | 9783455006469
Boek cover Ein Versteck unter Feinden van Roxane van Iperen (Onbekend)
Die wahre Geschichte von zwei jüdischen Schwestern im Widerstand
Die wahre Geschichte von Anne Franks Freundinnen und ihrem Kampf gegen die Nazis Nach Kriegsende überbrachten die Schwestern Lien und Janny Brilleslijper der Familie Frank die Nachricht vom Tod ihrer Töchter Anne und Margot. Dass sie darüber hinaus während der Besatzungszeit Teil einer einmaligen Geschichte jüdischen Widerstandes waren, war bislang unbekannt. Als die Autorin Roxane van Iperen im Jahr 2012 in eine Villa einzieht, ahnt sie nichts von den doppelten Böden und Hohlräumen, die es hier gibt: Die jüdischen Schwestern hatten zahlreichen verfolgten Juden hier Unterschlupf...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Luisterboek | 9781841883779 | Speelduur: 12:37:02
5 op 5 sterren
Boek cover The Sisters of Auschwitz van Roxane van Iperen (Onbekend)
The true story of two Jewish sisters’ resistance in the heart of Nazi territory
Perfect for readers of The Tattooist of Auschwitz, Cilka's Journey and The Librarian of Auschwitz - this is the international bestselling and life-affirming true story of female bravery and surviving the horrors of Auschwitz. WINNER of the Opzij Literature Prize 2019 They knew their survival depended on each other. They had to live for each other. It is 1940 and the Final Solution is about to begin. The Nazis have occupied The Netherlands but resistance is growing and two Jewish sisters - Janny and Lien Brilleslijper - are risking their lives to save those being hunted, through their...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789048854783
4.6 op 5 sterren
Boek cover t Hooge Nest van Roxane van Iperen (Hardcover)
'Wanneer er gevochten moet worden, moet er maar gevochten worden. Je kunt jezelf niet ontrouw worden. Je kunt jezelf ook niets wijsmaken. We stonden ervoor. We hebben gedaan wat we moesten doen, wat we konden doen. Niet meer en niet minder.' Janny Brandes-Brilleslijper Tijdens de Tweede Wereldoorlog zijn de twee joodse zussen Janny en Lien Brilleslijper actief in het verzet in Amsterdam en Den Haag. Als het net zich rond hen begint te sluiten, moeten ze onderduiken. Ze komen terecht in 't Hooge Nest, een villa verscholen in de bossen van 't Gooi. Spoedig zal het huis onder hun leiding...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Luisterboek | 9789048857388 | Speelduur: 13:15:07
Boek cover Schuim der aarde van Roxane van Iperen (Onbekend)
Winnaar van de Hebban Debuutprijs 2017 Het jongetje Anjo groeit op in een oude schuur, ergens op de eindeloze zandvlakte van Brazilië. Voor hem en vijf andere verweesde kinderen is elke dag een beproeving - er is nauwelijks eten en voortdurend worden ze blootgesteld aan de wrede grillen van hun 'voogden' en gasten. Een eeuwigheid verder ligt een wereldstad met haar sloppenwijken. Twee jonge prostituees proberen zich er vol goede moed door het leven te slaan, terwijl ze dromen van een betere toekomst. Alles verandert als een van hen zwanger wordt. In de stad zelf woont agente Elizabet,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781841883755
5 op 5 sterren
Boek cover The Sisters of Auschwitz van Roxane van Iperen (Paperback)
The true story of two Jewish sisters' resistance in the heart of Nazi territory
Perfect for readers of The Tattooist of Auschwitz, Cilka's Journey and The Librarian of Auschwitz - this is the international bestselling and life-affirming true story of female bravery and surviving the horrors of Auschwitz. WINNER of the Opzij Literature Prize 2019 They knew their survival depended on each other. They had to live for each other. It is 1940 and the Final Solution is about to begin. The Nazis have occupied The Netherlands but resistance is growing and two Jewish sisters - Janny and Lien Brilleslijper - are risking their lives to save those being hunted, through...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9780063097629
5 op 5 sterren
Boek cover The Sisters of Auschwitz van Roxane van Iperen (Paperback)
The True Story of Two Jewish Sisters' Resistance in the Heart of Nazi Territory
The unforgettable story of two unsung heroes of World War II: sisters Janny and Lien Brilleslijper who joined the Dutch Resistance, helped save dozen of lives, were captured by the Nazis, and ultimately survived the Holocaust. Eight months after Germany&;s invasion of Poland, the Nazis roll into The Netherlands, expanding their reign of brutality to the Dutch. But by the Winter of 1943, resistance is growing. Among those fighting their brutal Nazi occupiers are two Jewish sisters, Janny and Lien Brilleslijper from Amsterdam. Risking arrest and death, the sisters help save others, sheltering...
›› meer info en gelijkaardige boeken