Alle boeken van schrijver Angela Marsons (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Angela Marsons. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Angela Marsons te zien.

Engels | E-book | 9781909490956
4.2 op 5 sterren
Boek cover Evil Games van Angela Marsons (Onbekend)
A gripping, heart-stopping thriller
The greater the Evil, the more deadly the game… When a rapist is found mutilated in a brutal attack, Detective Kim Stone and her team are called in to bring a swift resolution. But, as more vengeful killings come to light, it soon becomes clear that there is someone far more sinister at work. With the investigation quickly gathering momentum, Kim finds herself exposed to great danger and in the sights of a lethal individual undertaking their own twisted experiment. Up against a sociopath who seems to know her every weakness, for Detective Stone, each move she makes could be deadly....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402313192
4.2 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 1 - Stille schreeuw van Angela Marsons (Onbekend)
Zelfs de duisterste geheimen blijven niet eeuwig verborgen
Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serie Voor de fans van M.J. Arlidge en Robert Bryndza Vijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. Een graf voor een volwassene zou nog langer hebben geduurd. Het slachtoffer was onschuldig, maar ze hadden geen keus. Hun geheimen moesten bewaard blijven, ten koste van alles. Een gewurgde schooldirectrice blijkt slechts het begin van een reeks gruwelijke moorden die de inwoners van Black Country doet huiveren. Na een lugubere vondst in een voormalig weeshuis realiseert detective Kim Stone zich...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781838887032
Boek cover The Detective Kim Stone Series: Books 4–6 van Angela Marsons (Onbekend)
Three totally heart-stopping crime thrillers from the multi-million selling, Amazon chart-topping, bestselling author Angela Marsons. A detective hiding dark secrets, Detective Kim Stone will stop at nothing to protect the innocent. Play Dead: The dead don’t tell secrets… unless you listen. Westerley research facility is not for the faint-hearted. Isolated far out in the hills of the Black Country, it studies the effects of death on the human body. But when Detective Kim Stone and her team discover the fresh body of a young woman not on Westerley’s records, it seems a killer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402315035
4.3 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 2 - Wreed spel van Angela Marsons (Onbekend)
Mijn wraak zal zoet zijn. Jouw dood is pas het begin.
Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid ‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.’' Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402317664
4.1 op 5 sterren
Boek cover Kim Stone 3 - Verloren meisjes van Angela Marsons (Onbekend)
Hoeveel is haar leven je waard?
Twee meisjes verdwijnen, maar slechts een van hen zal overleven Kim Stone is een briljante rechercheur met een prachtige carrière, al zorgt haar eigengereide werkwijze geregeld voor problemen met haar superieuren. Ook haar moeilijke verleden maakt haar soms kwetsbaar, maar ze laat zich door niets of niemand tegenhouden – Kim geeft het woord ‘koppig’ een geheel nieuwe betekenis. Twee negenjarige meisjes, Charlie en Amy, verdwijnen. Hun families belanden in een nachtmerrie. Een bericht bevestigt hun ergste vermoedens: de twee zijn ontvoerd. Tussen de twee gezinnen ontspint zich een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789022591529
Boek cover Kim Stone 4 -   Schijndood van Angela Marsons (Paperback)
De doden vertellen geen geheimen. Tenzij je luistert.
Deel 4 van de Kim Stone-serie Het tot pulp geslagen gezicht van het meisje kijkt nietsziend omhoog. Aarde valt uit haar mond. Honderden vliegen verzamelen zich boven het bloederige tafereel. Werken bij Westerley vereist een sterke maag: op deze ‘body farm’ wordt menselijke ontbinding onderzocht. Maar als inspecteur Kim Stone en haar team een vers lijk aantreffen, realiseren ze zich dat er een moordenaar is die de perfecte verstopplek heeft gevonden. Dan wordt een tweede meisje aangevallen en voor dood achtergelaten, gedrogeerd en haar mond volgestopt met aarde. Het is duidelijk voor...
›› meer info en gelijkaardige boeken