Alle boeken van schrijver Tracy Rees (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Tracy Rees. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Tracy Rees te zien.

Engels | Druk: 1 | E-book | 9781474007504
Boek cover The Emerald Comb: A heartwrenching and emotional historical novel for fans of Kate Morton and Tracy Rees van Kathleen Mcgurl (Onbekend)
'If you want a book that is exciting, fast-paced and impossible to put down, with plenty of twists and turns, then you need to buy this book! I can't wait to read more of Kathleen's novels.' - Emma's Book Reviews Some secrets are best left buried… Researching her family tree had been little more than a hobby – until Katie stepped onto Kingsley House’s sprawling, ivy-strewn drive. The house may be crumbling today, but it was once the intimidatingly opulent residence of the St Clairs, Katie’s ancestors. Arriving here two hundred years later, emotion stirs in Katie: a strange...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781784291464
Boek cover Amy Snow van Tracy Rees (Onbekend)
A powerful, warm-hearted and uplifting tale about love and friendship
THE RICHARD AND JUDY BESTSELLER, perfect for fans of The Keeper of Lost Things and Island of Secrets*.*'I couldn't put this book down. A real mystery' Amazon reviewer. When Amy is abandoned on a bank of snow as a baby, she is taken in at nearby Hatville Court. The masters and servants of the grand estate prove cold and unwelcoming and Amy's only friend and ally is the sparkling young heiress Aurelia Vennaway. So when Aurelia tragically dies young, Amy is devastated. But Aurelia leaves Amy one last gift. A bundle of letters with a coded key. A treasure hunt that only Amy can follow. A...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781784296254
Boek cover The Hourglass van Tracy Rees (Onbekend)
A Richard & Judy Summer Read
'I love Tracy's writing' Gill Paul, author of Another Woman's Husband Get swept away with a gorgeous novel about finding love even after it seems too late... How much can a place change your life? 1950. Chloe visits Tenby every summer. She stays with relatives, and spends the long, idyllic days on the beach. Every year is the same, until she meets a glamorous older boy and is instantly smitten. But on the night of their first date, Chloe comes to a realisation, the aftermath of which could haunt her forever. 2014. Nora has always taken success for granted, until suddenly her life...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789400509900
5 op 5 sterren
Boek cover Mijn zomers aan zee van Tracy Rees (Paperback)
In hoeverre kan een plaats je leven veranderen? 1950. Chloe brengt elke zomer door bij familie in Tenby, waar ze eindeloze en onvergetelijke dagen op het strand beleeft. Alle zomers zijn even idyllisch, totdat ze een rijke, veel oudere jongen ontmoet waar ze als een blok voor valt. Op de avond van hun eerste date komt Chloe tot een ontdekking die haar de rest van haar leven zal achtervolgen. 2014. Nora‘s luxe leven verandert drastisch van het ene op het andere moment. In de onzekere tijd die volgt voelt ze zich het meest thuis op de prachtige stranden van Tenby. Maar Tenby verbergt...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789044977066
5 op 5 sterren
Boek cover Mijn zomers aan zee van Tracy Rees (Onbekend)
In hoeverre kan een plaats je leven veranderen? Chloe brengt elke zomer door bij familie in Tenby, waar ze eindeloze en onvergetelijke dagen op het strand beleeft. Alle zomers zijn even idyllisch, totdat ze een rijke, veel oudere jongen ontmoet waar ze als een blok voor valt. Op de avond van hun eerste date komt Chloe tot een ontdekking die haar de rest van haar leven zal achtervolgen. Nora"s luxe leven verandert drastisch van het ene op het andere moment. In de onzekere tijd die volgt voelt ze zich het meest thuis op de prachtige stranden van Tenby. Maar Tenby verbergt een geheim –...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781786486721
Boek cover The House at Silvermoor van Tracy Rees (Onbekend)
A Richard & Judy Bestseller
'A tenderly evoked and compelling read. The House at Silvermoor deserves to be a huge success' Rachel Hore, author of The Love Child 'I loved The House at Silvermoor. Tracy's writing is always so warm and the story is both romantic and compelling' Rosanna Ley, author of The Lemon Tree Hotel England, 1899. A new century is dawning, and two young friends are about to enter into a world of money, privilege and family secrets... Josie has never questioned her life in a South Yorkshire mining village. But everything changes when she meets Tommy from the neighbouring village. Tommy has been...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9788027248438
Boek cover Murder Mystery - Boxed Set: 800+ Whodunit Mysteries, True Crime Stories & Action Thrillers van Arthur Conan Doyle (Onbekend)
Sherlock Holmes, Dr. Thorndyke Cases, Bulldog Drummond, Detective Standish…
Musaicum Books presents to you this unique thriller collection, designed and formatted to the highest digital standards and adjusted for readability on all devices. Contents: Arthur Conan Doyle: Complete Sherlock Holmes Series True Crime Stories G. K. Chesterton: Father Brown Edgar Wallace: Four Just Men Mr. J. G. Reeder Detective Sgt. Elk The Earl of Nowhere P.-C. Lee Wilkie Collins: The Woman in White Armadale… Edgar Allan Poe: The Murders in the Rue Morgue The Mystery of Marie Roget The Purloined Letter The Gold Bug Thou Art the Man Louis Tracy: Detectives White & Furneaux Mysteries...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Paperback | 9781786486707
Boek cover The House at Silvermoor van Tracy Rees (Paperback)
'A tenderly evoked and compelling read. The House at Silvermoor deserves to be a huge success' Rachel Hore, author of The Love Child 'I loved The House at Silvermoor. Tracy's writing is always so warm and the story is both romantic and compelling' Rosanna Ley, author of The Lemon Tree Hotel England, 1899. A new century is dawning, and two young friends are about to enter into a world of money, privilege and family secrets... Josie has never questioned her life in a South Yorkshire mining village. But everything changes when she meets Tommy from the neighbouring village. Tommy has been...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789401613897
Boek cover Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees (Paperback)
De veertienjarige Tommy is voorbestemd voor een ruig en uitzichtloos leven in de mijnen. Elke dag daalt hij af in het stoffige en benauwde duister, dat een hartverscheurend contrast vormt met de statige huizen net buiten het dorp. Tijdens zijn strooptochten op de uitgestrekte landgoederen fantaseert Tommy over een andere, betere toekomst. De enige die hem begrijpt is zijn beste vriendin Josie, die zich nooit onderdeel heeft gevoeld van haar familie en pas weet bij wie ze thuishoort als ze Tommy ontmoet. In hun grimmige leven zorgt alleen het mysterieuze, verlaten landhuis dat tussen hun...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789401613903
Boek cover Het geheim van Silvermoor van Tracy Rees (Onbekend)
De veertienjarige Tommy is voorbestemd voor een ruig en uitzichtloos leven in de mijnen. Elke dag daalt hij af in het stoffige en benauwde duister, dat een hartverscheurend contrast vormt met de statige huizen net buiten het dorp. Tijdens zijn strooptochten op de uitgestrekte landgoederen fantaseert Tommy over een andere, betere toekomst. De enige die hem begrijpt is zijn beste vriendin Josie, die zich nooit onderdeel heeft gevoeld van haar familie en pas weet bij wie ze thuishoort als ze Tommy ontmoet. In hun grimmige leven zorgt alleen het mysterieuze, verlaten landhuis dat tussen hun...
›› meer info en gelijkaardige boeken