Alle boeken van schrijver Samuel Bjørk (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Samuel Bjørk. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Samuel Bjørk te zien.

Nederlands | 1e druk | 9789024565566
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen is het razend spannende thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst IK REIS ALLEEN. Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer tot...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | 1e druk | 9781473508637
5 op 5 sterren
Boek cover Im Travelling Alone van Samuel Bjørk (Onbekend)
(Munch and Krüger Book 1)
A six year old girl is found hanging from a tree. Around her neck is an airline tag which says 'I'm travelling alone'. A special homicide unit in Oslo is re-opened with veteran police investigator Holger Munch at the helm. He must convince his erstwhile partner, Mia Kruger, an extremely talented but eccentric investigator, to leave the solitary island to which she has retreated in order to take her own life. When scrutinising the murder files, Mia spots the number One carved into the dead girl's fingernail. She returns to duty to prevent more little girls falling victim to a terrifying,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789049804329
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen  - dwarsligger (compact formaat) van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch trhiller
Ik reis alleen van Samuel Bjørk is een bloedstollende pageturner en een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers. Ik reis alleen is het eerste deel van een thrillerserie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden. Ze is vermoord, draagt vreemde poppenkleren en er hangt een label om haar nek met de tekst "Ik reis alleen'. Munch heeft Krüger, zijn beste onderzoeker, nodig, maar zij is zwaar depressief. Voor de lezers van Jo Nesbø, Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. 5 sterren "Intelligent,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789024565573
4.4 op 5 sterren
Boek cover De doodsvogel van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch thriller
De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk is het vervolg op zijn bestseller Ik reis alleen. Het politieduo Holger Munch en Mia Krüger keren terug in een psychologisch indringende thriller. Een tienermeisje is ritueel vermoord en het onderzoeksteam van Munch wordt op de zaak gezet. De bijdrage van superrechercheur Krüger is cruciaal, maar ze worstelt met zelfmoordneigingen en verslaving. Dan duikt er een verontrustend filmpje op dat nieuwe details prijsgeeft. Ondertussen zit Munchs dochter midden in een emotionele crisis en komt ze in contact met een zeer zieke geest... ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 9e druk | 9789021018034
4.4 op 5 sterren
Boek cover Ik reis alleen van Samuel Bjørk (Onbekend)
thriller
Ik reis alleen is het internationaal succesvolle thrillerdebuut van de Noorse schrijver Samuel Bjørk, over inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden, met een springtouw opgeknoopt aan een boom. Ze draagt vreemde poppenkleren en er hangt een vliegtuiglabel om haar nek met de tekst IK REIS ALLEEN. Na een intern onderzoek werd inspecteur Holger Munchs speciale onderzoeksteam opgeheven en werd hij overgeplaatst naar een regionaal politiebureau. Maar als het land wordt geteisterd door een sluwe moordenaar, wordt het team weer...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789024565580
4.4 op 5 sterren
Boek cover De doodsvogel van Samuel Bjørk (Onbekend)
een holger munch thriller
In De doodsvogel van de Scandinavische schrijver Samuel Bjørk (van de bestsellerIk reis alleen) keert het politieduo Holger Munch en Mia Krüger terug in een psychologisch indringende thriller. Een tienermeisje lijkt ritueel vermoord te zijn en het onderzoeksteam van Munch wordt op de zaak gezet. De bijdrage van superrechercheur Krüger is cruciaal, maar ze worstelt met zelfmoordneigingen en verslaving. Dan duikt er een verontrustend filmpje op dat nieuwe details prijsgeeft. Ondertussen zit Munchs dochter midden in een emotionele crisis en komt ze in contact met een zeer zieke...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 7e druk | 9789021020143
4.4 op 5 sterren
Boek cover De doodsvogel van Samuel Bjørk (Onbekend)
een Holger Munch thriller
Een Holger Munch-thriller In De doodsvogel van Samuel Bjørk wordt Holger Munch op een nieuwe zaak gezet: een tienermeisje is ritueel vermoord. De bijdrage van rechercheur Mia Krüger is cruciaal, maar ze worstelt met een depressie. Dan duikt er een verontrustend filmpje op waarin vaag iemand te zien is die verkleed is als uil, de doodsvogel. Ondertussen wordt Munchs dochter in een romantische affaire getrokken die haar op het pad brengt van een zeer zieke geest. Ik reis alleen van Samuel Bjørk werd direct na verschijnen een internationaal succes. De doodsvogel is het volgende deel in de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789024565597
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt een 21-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie vindt in het bos vlakbij een camera op een statief, precies gericht op de plaats delict. Het nummer "4' is in de lens gekrast. Inspecteur Holger Munch is met verlof om te zorgen voor zijn dochter, maar besluit om terug te komen voor het onderzoek naar de ballerina. Mia Krüger, net ontslagen uit een afkickkliniek, is op weg naar een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789024565603
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt een 22-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie vindt in het bos vlakbij een camera op een statief, precies gericht op de plaats delict. Het nummer "4' is in de lens gekrast. Inspecteur Holger Munch is met verlof om te zorgen voor zijn dochter, maar besluit om terug te komen voor het onderzoek naar de ballerina. Mia Krüger, net ontslagen uit een afkickkliniek, is op weg naar een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | 1e druk | 9789049806866
4.2 op 5 sterren
Boek cover De jongen in de sneeuw - dwarsligger (compact formaat) van Samuel Bjørk (Onbekend)
Een Holger Munch thriller
dwarsligger 566 Samuel Bjørk De jongen in de sneeuw Het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel In een bergmeer wordt een 22-jarige ballerina gevonden, bruut vermoord. De politie vindt vlak bij de plaats delict een camera op een statief met het nummer 4 in de lens gekrast. Het beroemde rechercheteam van Holger Munch komt weer bij elkaar voor het onderzoek. Ook Mia Krüger, net ontslagen uit een afkickkliniek en op weg naar een welverdiende vakantie, wordt overgehaald om zich over de zaak te buigen. Als Mia ook nog een van corruptie verdachte collega in de gaten moet houden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken