Alle boeken van schrijver Suzanne Collins (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Suzanne Collins. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Suzanne Collins te zien.

Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781407132082
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Hunger Games van Suzanne Collins (Paperback)
The first book in the ground-breaking Hunger Games trilogy. Set in a dark vision of the near future, a terrifying reality TV show is taking place. Twelve boys and twelve girls are forced to appear in a live event called The Hunger Games. There is only one rule: kill or be killed. When sixteen-year-old Katniss Everdeen steps forward to take her younger sister's place in the games, she sees it as a death sentence. But Katniss has been close to death before. For her, survival is second nature. ...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Boxset paperback | 9781407135441
4.6 op 5 sterren
Boek cover Classic boxed set van Suzanne Collins (Onbekend)
The original paperback trilogy in the Hunger Games series in a handy slipcase. Set in a dark vision of the near future, a terrifying reality TV show is taking place. Twelve boys and twelve girls are forced to appear in a live event called The Hunger Games. There is only one rule: kill or be killed. When sixteen-year-old Katniss Everdeen steps forward to take her younger sister's place in the games, she sees it as a death sentence. But Katniss has been close to death before. For her, survival is second...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Paperback | 9789000372058
4.5 op 5 sterren
Boek cover De Hongerspelen  -   De ballade van slangen en zangvogels van Suzanne Collins (Paperback)
Hunger Games prequel
Ambitie motiveert hem. Competitie drijft hem. Maar macht kent een prijs. Het is de ochtend van de boeteceremonie waarmee de tiende jaarlijkse Hongerspelen worden ingeluid. In het Capitool bereidt de achttienjarige Coriolanus Snow zich voor op zijn enige kans op roem en succes, als mentor in de spelen. Zijn ooit zo machtige familie heeft het moeilijk en hoe het hun verder zal vergaan, hangt af van Coriolanus' prestaties. Hij moet charmanter, slimmer en geraffineerder te werk gaan dan zijn medestudenten en zijn tribuut naar de overwinning helpen. Maar het zit hem niet mee. Hij krijgt de...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 29 | Paperback | 9789000372546 | #Like Me
4.7 op 5 sterren
Boek cover De Hongerspelen 2 -   Vlammen van Suzanne Collins (Paperback)
Deel 2 van De Hongerspelen / The Hunger Games
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Vlammen ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2020. Katniss Everdeen heeft meer geluk gehad dan ze ooit had durven dromen. Samen met Peeta Mellark heeft ze de roemruchte Hongerspelen gewonnen, ook al schrijven de regels voor dat er maar één winnaar levend uit de arena komt. Sinds hun terugkeer naar District 12 wordt er gefluisterd over een opstand tegen het Capitool en door haar heldenrol in de arena is Katniss onbedoeld het boegbeeld van deze...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 34 | Paperback | 9789000372539
4.6 op 5 sterren
Boek cover De Hongerspelen 1 -   De hongerspelen van Suzanne Collins (Paperback)
Deel 1 van De Hongerspelen / The Hunger Games
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van De Hongerspelen ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2020. Katniss Everdeen woont in het 12e en armste district van Panem, het land dat ooit bekendstond als Noord-Amerika. Met haar moeder en haar zusje Prim leidt ze een armoedig leven, getekend door het keiharde regime van het welvarende Capitool. Jaarlijks worden de Hongerspelen uitgevaardigd: 24 door loting aangewezen tributen, een jongen en een meisje uit elk district, gaan een strijd op leven...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 32 | Paperback | 9789000372553 | #Like Me
4.4 op 5 sterren
Boek cover De Hongerspelen 3 -   Spotgaai van Suzanne Collins (Paperback)
Deel 3 van De Hongerspelen / The Hunger Games
De Hongerspelen-trilogie verandert je leven Voordelige nieuwe editie van Spotgaai ter ere van de verschijning van de nieuwe Hongerspelen-prequel De ballade van slangen en zangvogels op 19 mei 2020. Katniss Everdeen overleefde tot twee keer toe de Hongerspelen, het macabere evenement dat eens per jaar plaatsvindt om de bevolking van Panem eraan te herinneren dat er niet te tornen valt aan het dictatoriale regime. Maar dat regime begint nu te wankelen. Rebellen nemen Katniss mee naar het grimmige District 13, waar de regering geen vat op heeft en waar plannen worden gemaakt voor een...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Boxset hardcover | 9781338686531
4.7 op 5 sterren
Boek cover The Hunger Games van Suzanne Collins (Onbekend)
Four Book Collection
This beautiful hardcover box set includes all three books in Suzanne Collins's internationally bestselling Hunger Games trilogy together with The Ballad of Songbirds and Snakes. In the ruins of a place once known as North America lies the nation of Panem, a shining Capitol surrounded by twelve outlying districts. The Capitol keeps the districts in line by forcing them all to send one boy and one girl between the ages of twelve and eighteen to participate in the annual Hunger Games, a fight to the death on live TV... And...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9780702309519
4.1 op 5 sterren
Boek cover The Ballad of Songbirds and Snakes (A Hunger Games Novel) van Suzanne Collins (Paperback)
Everything you would expect from Collins is here: fraught teenage love; plenty of violence... the themes of friendship, betrayal, authority and oppression will please and thrill The Guardian It works beautifully... please don't make us wait another decade The Times Ambition will fuel him. Competition will drive him. But power has its price. It is the morning of the reaping that will kick off the tenth annual Hunger Games. In the Capitol, eighteen-year-old Coriolanus Snow is preparing for his one shot at...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Paperback | 9789402708974
Boek cover Stormachtig Berlijn van Evi Dekker (Paperback)
Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN... Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey. Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar echte...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402762990
Boek cover Stormachtig Berlijn van Evi Dekker (Onbekend)
Interieurontwerpster Suzanne leidt een dubbelleven. Maar iemand weet wie zij werkelijk is...
Heerlijke vakantiethriller met spannende setting in herfstig Berlijn, voor fans van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. IEMAND WEET VAN SUZANNES DUBBELLEVEN IN BERLIJN... Suzanne begint steeds meer naam te maken als grensverleggend interieurontwerpster. Haar inspiratie haalt ze uit het bruisende Berlijn, waar ze minstens eens per maand komt om indrukken op te doen. ’s Nachts gaat ze er helemaal los in de clubs, waar iedereen haar kent als Zoey. Jarenlang weet ze haar twee levens gescheiden te houden. Totdat ze aan de bar van de Berghain, haar favoriete club, door een man bij haar...
›› meer info en gelijkaardige boeken