Alle boeken van schrijver Chloe Benjamin (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Chloe Benjamin. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Chloe Benjamin te zien.

Engels | E-book | 9781472245014
3.5 op 5 sterren
Boek cover The Immortalists van Chloe Benjamin (Onbekend)
If you knew the date of your death, how would you live?
'A boundlessly moving inquisition into mortality, grief and passion . . . it conjures characters with such dimension that you mourn them too, a magic rare enough to leave one astonished' Observer The NEW YORK TIMES Top Ten Bestseller It's 1969, and holed up in a grimy tenement building in New York's Lower East Side is a travelling psychic who claims to be able to tell anyone the date they will die. The four Gold children, too young for what they're about to hear, sneak out to learn their fortunes. Such prophecies could be dismissed as trickery and nonsense, yet the Golds bury theirs...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Hardcover | 9780735213180
3.5 op 5 sterren
Boek cover The Immortalists van Chloe Benjamin (Hardcover)
A BEST BOOK OF THE YEAR: Washington Post &; NPR &; Entertainment Weekly &; Real Simple &; Marie Claire &; New York Public Library &; LibraryReads &; The Skimm &; Lit Hub &; Lit Reactor AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER &;A captivating family saga.&;&;The New York Times Book Review &;This literary family saga is perfect for fans of Celeste Ng and Donna Tartt.&;&;People Magazine (Book of the Week) If you knew the date of your death, how would you live your life? It's 1969 in New York City's Lower East Side, and word has spread of the arrival of a mystical woman, a traveling psychic who...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472245007
3.5 op 5 sterren
Boek cover The Immortalists van Chloe Benjamin (Paperback)
If you knew the date of your death, how would you live?
'A boundlessly moving inquisition into mortality, grief and passion . . . it conjures characters with such dimension that you mourn them too, a magic rare enough to leave one astonished' Observer The NEW YORK TIMES Top Ten Bestseller It's 1969, and holed up in a grimy tenement building in New York's Lower East Side is a travelling psychic who claims to be able to tell anyone the date they will die. The four Gold children, too young for what they're about to hear, sneak out to learn their fortunes. Such prophecies could be dismissed as trickery and nonsense, yet the Golds bury theirs...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | E-book | 9781472261311
Boek cover The Anatomy of Dreams van Chloe Benjamin (Onbekend)
From the bestselling author of THE IMMORTALISTS
The bewitching first novel from the bestselling author of THE IMMORTALISTS 'Benjamin is a gifted writer, a creator of quiet asides and haunting images' Financial Times 'Matches the subtle surrealism of a dream with the underpinnings of a thriller' Emma Straub 'You wonder if here is a writer who is truly capable of anything' Daily Mail Sylvie and Gabe meet and fall in love at boarding school in Northern California when they are just teenagers. Their headmaster is the enigmatic and mysterious Dr Keller, a man obsessed with the idea that people's waking stress and trauma can be cured in...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781472261328
Boek cover The Anatomy of Dreams van Chloe Benjamin (Paperback)
From the bestselling author of THE IMMORTALISTS
The bewitching first novel from the bestselling author of THE IMMORTALISTS 'Benjamin is a gifted writer, a creator of quiet asides and haunting images' Financial Times 'Matches the subtle surrealism of a dream with the underpinnings of a thriller' Emma Straub 'You wonder if here is a writer who is truly capable of anything' Daily Mail Sylvie and Gabe meet and fall in love at boarding school in Northern California when they are just teenagers. Their headmaster is the enigmatic and mysterious Dr Keller, a man obsessed with the idea that people's waking stress and trauma can be cured...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789029092739
4.8 op 5 sterren
Boek cover De onsterfelijken van Chloe Benjamin (Hardcover)
roman
‘Een spannende en ontroerende familieroman, waarin je als lezer kunt verdwijnen.’**** NRC Handelsblad New York, 1969. De broers en zussen Gold krijgen als kind hun sterfdatum te horen van een helderziende. De voorspelling heeft grote gevolgen voor hen in de vijftig jaar die volgen en allevier proberen ze op eigen wijze het lot te bezweren: oogappel Simon vlucht naar de westkust, op zoek naar de liefde in het San Francisco van de jaren tachtig. De dromerige Klara wordt illusionist in Las Vegas, geobsedeerd door de grens tussen werkelijkheid en fantasie. Oudste zoon Daniel zoekt naar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | E-book | 9789402311266
4.8 op 5 sterren
Boek cover De onsterfelijken van Chloe Benjamin (Onbekend)
roman
‘Een spannende en ontroerende familieroman, waarin je als lezer kunt verdwijnen.’**** NRC Handelsblad New York, 1969. De broers en zussen Gold krijgen als kind hun sterfdatum te horen van een helderziende. De voorspelling heeft grote gevolgen voor hen in de vijftig jaar die volgen en allevier proberen ze op eigen wijze het lot te bezweren: oogappel Simon vlucht naar de westkust, op zoek naar de liefde in het San Francisco van de jaren tachtig. De dromerige Klara wordt illusionist in Las Vegas, geobsedeerd door de grens tussen werkelijkheid en fantasie. Oudste zoon Daniel zoekt naar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: Paperback | Paperback | 9780735215092
3.5 op 5 sterren
Boek cover The Immortalists van Chloe Benjamin (Paperback)
"A BEST BOOK OF THE YEAR: The Washington Post, NPR, Entertainment Weekly, Real Simple, Marie Claire, New York Public Library, LibraryReads, The Skimm, Lit Hub, Lit Reactor AN INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER ""A captivating family saga.""--The New York Times Book Review ""This literary family saga is perfect for fans of Celeste Ng and Donna Tartt.""--People Magazine (Book of the Week) If you knew the date of your death, how would you live your life? It's 1969 in New York City's Lower East Side, and word has spread of the arrival of a mystical woman, a traveling psychic who...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 6 | Paperback | 9789029093811
4.8 op 5 sterren
Boek cover De onsterfelijken van Chloe Benjamin (Paperback)
roman
‘Een spannende en ontroerende familieroman, waarin je als lezer kunt verdwijnen.’**** NRC Handelsblad New York, 1969. De broers en zussen Gold krijgen als kind hun sterfdatum te horen van een helderziende. De voorspelling heeft grote gevolgen voor hen in de vijftig jaar die volgen en allevier proberen ze op eigen wijze het lot te bezweren: oogappel Simon vlucht naar de westkust, op zoek naar de liefde in het San Francisco van de jaren tachtig. De dromerige Klara wordt illusionist in Las Vegas, geobsedeerd door de grens tussen werkelijkheid en fantasie. Oudste zoon Daniel zoekt naar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789029094474
Boek cover De anatomie van dromen van Chloe Benjamin (Hardcover)
Een spannende en invoelende roman over de werking van dromen en wat er gebeurt als je die probeert te sturen Wanneer Sylvie Patterson, een leerling van een kost-school in Californië, verliefd wordt op Gabe, een levendige maar ongrijpbare klasgenoot, wordt ze meegezogen in een experiment dat haar leven voorgoed verandert. Het schoolhoofd, Dr. Adrian Keller, is een charismatische wetenschapper die alles in de waagschaal stelt voor het onderzoek naar lucide dromen, en de mogelijke therapeutische werking ervan. In de zes jaar die volgen worden Sylvie en Gabe opgeslokt door het werk van deze...
›› meer info en gelijkaardige boeken