Alle boeken van schrijver Holly Black (1-10)

Bekijk hier alle boeken van Holly Black. De boekenlijst is gerangschikt volgens de recente verkoopcijfers, dus de best verkochte boeken van de voorbije maand staan bovenaan.

Er worden per pagina 10 boeken getoond. Je kan onderaan op de grote knop klikken om de volgende 10 boeken van Holly Black te zien.

Engels | Druk: 1 | Hardcover | 9780316310277
4.4 op 5 sterren
Boek cover The Cruel Prince van Holly Black (Hardcover)
By #1 New York Times bestselling author Holly Black, the first book in a stunning new series about a mortal girl who finds herself caught in a web of royal faerie intrigue. Of course I want to be like them. They're beautiful as blades forged in some divine fire. They will live forever. And Cardan is even more beautiful than the rest. I hate him more than all the others. I hate him so much that sometimes when I look at him, I can hardly breathe. Jude was seven years old when her parents were murdered and she and her two sisters were stolen away to live in the treacherous High Court of Faerie....
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781471407277
4.4 op 5 sterren
Boek cover The Cruel Prince (The Folk of the Air) van Holly Black (Paperback)
First in the bestselling Folk of the Air trilogy. The sequels - The Wicked King and The Queen of Nothing - are the winners of/won the Goodreads YA Best Fantasy in 2019 and 2020. Nominated for the CILIP CARNEGIE MEDAL 2019. Winner of the silver INKY for best international YA book. A dark jewel of a book . . . intoxicating - Leigh Bardugo, #1 New York Times bestselling author of Six of Crows Of course I want to be like them. They're beautiful as blades forged in some divine fire. They will live forever. And Cardan is even more beautiful than the rest. I hate him more than all...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781471407369
4.6 op 5 sterren
Boek cover The Wicked King (The Folk of the Air #2) van Holly Black (Paperback)
Number 1 New York Times bestseller and Winner of the Best YA Fantasy Category in the Goodreads Choice Awards. An intoxicating and bloodthirsty sequel to the New York Times Bestselling the Cruel Prince. , nominated for the CILIP CARNEGIE MEDAL 2019 Holly Black is the Faerie Queen - Victoria Aveyard I have heard that for mortals, the feeling of falling in love is very like the feeling of fear. Jude has tricked Cardan onto the throne, binding him to her for a year and a day. But the new High King does everything in his power to humiliate and undermine her, even as his fascination with her...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781471407598
5 op 5 sterren
Boek cover The Queen of Nothing (The Folk of the Air #3) van Holly Black (Paperback)
GOODREADS BEST FANTASY YA 2020. The intoxicating and bloodthirsty finale to the New York Times bestselling The Cruel Prince, nominated for the CARNEGIE MEDAL, and New York Times bestseller The Wicked King, Best YA Fantasy in the Goodreads Choice Awards 2019. After being pronounced Queen of Faerie and then abruptly exiled by the Wicked King Cardan, Jude finds herself unmoored, the queen of nothing. She spends her time with Vivi and Oak, watching reality television, and doing odd jobs, including squaring up to a cannibalistic faerie. When her twin sister Taryn shows up asking a favour,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Boxset paperback | 9781471409943
4.2 op 5 sterren
Boek cover The Folk of the Air Boxset van Holly Black (Onbekend)
the Cruel Prince, The Wicked King & The Queen of Nothing
The Folk of the Air series, now in a paperback boxset.
›› meer info en gelijkaardige boeken
Engels | Druk: 1 | Paperback | 9781471410017
5 op 5 sterren
Boek cover How the King of Elfhame Learned to Hate Stories The Folk of the Air series van Holly Black (Paperback)
Once upon a time there was a boy with a wicked tongue... Before Cardan was a cruel prince or a wicked king, he was a faerie child with a heart of stone. In this sumptuously illustrated tale, Holly Black reveals a deeper look into the dramatic life of Elfhame's enigmatic high king. This tale includes delicious details of life before The Cruel Prince, an adventure beyond The Queen of Nothing, and familiar but pivotal moments from The Folk of the Air trilogy, told wholly from Cardan's perspective. This new instalment in the Folk of the Air series is a return to the heart-racing romance,...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Hardcover | 9789022592564
4.5 op 5 sterren
Boek cover Elfhame 1 -   De wrede prins van Holly Black (Hardcover)
Deel 1 van de Elfhame-serie
De nieuwe serie van internationale bestsellerauteur Holly Black, van wie er wereldwijd al miljoenen boeken over de toonbank gingen. Natuurlijk wil ik zijn zoals zij. Ze zijn prachtig, als zwaarden gesmeed in een hemels vuur. Cardan is nog mooier dan de rest. Hem haat ik het allermeest. Ik haat hem zo erg dat soms, als ik naar hem kijk, ik nauwelijks kan ademhalen. Toen Jude zeven was, kwam er een vreemde man langs: een man met gekke kleren, puntige oren en een donderstem. Voor Jude wist wat er gebeurde, haalde hij een zwaard tevoorschijn en vermoordde daarmee haar ouders. Jude en haar...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Hardcover | 9789022594100
4 op 5 sterren
Boek cover De gevallen koning van Holly Black (Hardcover)
Deel 2 van de Elfhame-serie
De opvolger van De wrede prins, dat werd bejubeld door bloggers, boekhandelaren en pers. Voor de fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo 'Verleidelijk, gevaarlijk en volkomen verslavend.' Leigh Bardugo, internationale bestsellerauteur van Het negende huis Jude is erin geslaagd om Cardan, de koning van Elfhame, aan haar wil te onderwerpen. Voor een jaar en een dag is hij slechts een marionet, terwijl Jude over zijn koninkrijk heerst. Meer dan ooit moet ze het hoofd bieden aan hofintriges, wisselende bondgenootschappen en aan de slinkse Cardan, die tot alles in staat is om zijn macht terug...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 1 | Hardcover | 9789022594445
Boek cover Faerie 2 -   Bloed van Holly Black (Hardcover)
Deel 2 van de Faerie-trilogie
Het tweede deel uit de betoverende Faerie-trilogie van de auteur van de Elfhame-serie De zeventienjarige Valerie is haar leven zat en besluit van huis weg te lopen naar New York. Daar kan ze ontsnappen aan haar verleden en het leven dat haar heeft verraden. Vol hoop op een betere toekomst en met een nieuwe identiteit voegt ze zich bij een groep krakers die zich in het ondergrondse metrostelsel hebben verscholen. Maar Vals nieuwe vrienden hebben iets magisch. Wanneer een van hen haar weet over te halen om de schuilplaats van een mysterieus schepsel op te sporen, komt ze achter hun ware...
›› meer info en gelijkaardige boeken
Nederlands | Druk: 2 | Hardcover | 9789022594698
4.7 op 5 sterren
Boek cover Elfhame 3 -   De verbannen koningin van Holly Black (Hardcover)
Deel 3 van de Elfhame-serie
Het afsluitende deel van de alom bejubelde Elfhame-trilogie Verbannen, krachteloos en nog even sterfelijk als altijd probeert Jude Duarte haar leven weer op te pakken. Als het verraad van Cardan haar één ding heeft geleerd, is het wel dat macht makkelijker te verwerven is dan vast te houden. Maar Jude is allesbehalve van plan zich gewonnen te geven. Als haar tweelingzus Taryn onverwacht op de stoep staat – in levensgevaar en met een afschuwelijk geheim – vormt zich het eerste idee voor een meesterlijk plan om alles te herwinnen wat Cardan haar heeft afgenomen. Om haar zus te redden,...
›› meer info en gelijkaardige boeken